INVESTAVIMAS Į OBLIGACIJAS. Grąžą didinanti ir riziką valdanti investavimo priemonė.

» Seminarai, renginiai
Vilniuje, gegužės 11, 18, 25 dienomis nuo 18.00 iki 21.15 val. Iš viso 12 akademinių valandų ketvirtadienio vakarais.
Vietovė: VILNIUS Data: 2017-05-11 18:00 Komentarai: (0) Vertinimai:
Vilniuje, gegužės 11, 18, 25 dienomis
nuo 18.00 iki 21.15 val.
Iš viso 12 akademinių valandų ketvirtadienio vakarais.


Didžiausios nuolaidos taikomos pirmiems užsisakiusiems. Kainos palaipsniui kyla, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus.
Specialaus kainos pasiūlymo ieškokite čia: http://www.investuok.org/akademija/

Obligacijos visuomet buvo laikomos saugia priebėga pinigams neramiais laikais. Tačiau po 2008 metų finansų krizės toks požiūris atrodo šiek tiek pasenęs. Įvairios pinigų skatinimo politikos ir didžiulis kiekis pinigų rinkoje sumažino šio instrumento pajamingumus ir padidino rizikas. Vis gi, investavimas be detalaus obligacijų mechanizmo ir siūlomų galimybių išmanymo, sunkiai įmanomas. O iš kai kurių instrumentų gaunamas pelnas gali gerokai viršyti akcijų galimybes. Kaip šiais laikais protingai investuoti į obligacijas, kaip protinga spekuliacija gali padidinti jūsų grąžą? Kokių rūšių ir tipų būna obligacijos ir kada geriausia jas pirkti ir parduoti? Apie visa tai – 12 akademinių valandų praktinių mokymų kursas.

INVESTAVIMAS Į OBLIGACIJAS
Grąžą didinanti ir riziką valdanti investavimo priemonė. Kaip uždirbti ir išsaugoti kapitalą.


Lektorius - Tautvydas Marčiulaitis šiuo metu dirba „Danske Bank“, vienas populiariausių žurnalo „Investuok“ straipsnių autorių. Biržose prekiauja nuo 2004 m., pradėjęs OMXV, vėliau prekiavo FX, ETF, ateities sandoriais, opcionais, CFD, obligacijomis.

Mokymų programa:

1) Kokios būna obligacijos ir jų pagrindinės charakteristikos. Kaip pasirinkti ir subalansuoti galimą riziką.
– Praktika. Konkrečių obligacijų analizė ir parinkimas skirtingo tipo investiciniams portfeliams.

2) Pirkimas ir pardavimas.Kaip įvertinti obligacijos kainą. Kaip galima jomis spekuliuoti. Ir kada verta jas parduoti anksčiau laiko?
– Praktika. Obligacijos pajamingumo ir kainos sąveikos analizė. Pajamingumo kreivė. Sprendimo parduoti neišlaikius iki termino pabaigos pavyzdžiai.

3) Obligacijų portfelio sudarymas ir grąžos padidinimas. Skirtingi obligacijų tipai (valstybinės, įmonių, aukšto pajamingumo), būdai ir būtini reikalavimai jas įsigyti.
– Praktika. Obligacijų, kaip portfelio grąžą didinančios priemonės, pavyzdžiai.Obligacijų įsigijimo pavyzdžiai Baltjos rinkoje. Portfelio formavimo ir jo proporcijų pavyzdžiai.

Kam skiriami mokymai?

Mokymai orientuoti ir į tik pradedančius investuoti, ir į tuos, kurie norėtų efektyviau ir pelningiau valdyti savo ilgalaikio investavimo portfelį.

Ko tikėtis po mokymų?

Po mokymų gebėsite efektyviau subalansuoti savo portfelį, panadoti spekuliacinius elementus prekiaujant obligacijomis ir išmoksite pastebėti ir apskaičiuoti rinkos siūlomas galimybes.

Garantijos

Dalyvaudami mokymuose, Jūs niekuo nerizikuojate. Grąžinsime Jums 100 proc. už mokymus sumokėtų pinigų, jei jie neatitiks Jūsų lūkesčių.

Specialaus kainos pasiūlymo ieškokite čia: http://www.investuok.org/akademija/

Registracija: http://www.investuok.org/akademija/

Daugiau informacijos el. paštu mokymai@investuok.eu arba telefonu 8 678 79955.
Registracija:
 
Dar nėra komentarų