KAIP INVESTUOTI IR VYSTYTI NEKILNOJAMĄJĮ TURTĄ NETURINT DIDELIO KAPITALO?

» Seminarai, renginiai
Investavimas į NT, Vilniuje, kovo 8, 15, 29; balandžio 5, 12, 19, 26; ir gegužės 3 dienomis nuo 18 iki 21:15 val. Iš viso 32 ak. val. Aštuonios paskaitos antradienio vakarais.
Vietovė: VILNIUJE Data: 2016-03-08 18:00 Komentarai: (0) Vertinimai:
Investavimas į nekilnojamąjį turtą, Vilniuje, kovo 8, 15, 29; balandžio 5, 12, 19, 26; ir gegužės 3 dienomis, nuo 18 iki 21:15 val. Iš viso 32 akademinės valandos. Aštuonios paskaitos antradienio vakarais.

Specialaus kainos pasiūlymo ieškokite čia: http://www.investuok.org/akademija/

Jei jau nusprendėte savo santaupas investuoti į nekilnojamąjį turtą, padarykite tai su maksimalia grąža ir nauda. Sužinokite, kokios galimybės Jums atsiveria, kiek laiko ir pinigų reikės, kad gautumėte geriausią rezultatą. Kokios rizikos Jūsų laukia ir kaip jų išvengti.

Mes siūlome Jums praktinius, tik praktiko vedamus mokymus apie tai, kaip galima investuoti ir vystyti nekilnojamąjį turtą neturint didelio kapitalo.

32 akademinių valandų praktinių mokymų kursas

Mokymų akcentai:
- Senų pastatų rekonstrukcija ir prikėlimas naujam gyvenimui;
- Žemės sklypų parengimas pardavimui ir statyboms;
- Privačių namų, butų, kotedžų vystymas;
- Nedidelių komercinių patalpų sukūrimas ir nuoma;
- Investicijos į rekonstruojamą NT užsienyje;
- Nekilnojamojo turto veiklos rizikos valdymas.

Kam skiriami mokymai?
Individualiems asmenims, kurie norėtų dalį savo lėšų, o galbūt ir laiko, investuoti į nuosavą nekilnojamojo turto veiklą.

Ko tikėtis po mokymų?
Mažiausiai, ką Jūs gausite per šiuos mokymus, tai atvirus ir tikslius atsakymus į jums rūpimus klausimus apie nekilnojamąjį turtą. Tačiau tikimės, kad būsite pajėgūs savarankiškai įvykdyti vieną kitą projektą ir iš to uždirbti pinigų. Bet kuriuo atveju šie mokymai jums atsipirks, net ir tuomet, jei per savo gyvenimą padarysite tik vieną nekilnojamojo turto sandorį.

Lektorius: Jurgis Šefleris, verslo praktikas ir NT projektų vystytojas, atradęs pašaukimą mokyti nekilnojamojo turto verslo paslapčių kitus. Geriausiai įvertintas „Investuok akademijos“ nekilnojamojo turto lektorius, besidalinantis ne teorinėmis žiniomis, o gausia praktine patirtimi. Jurgio bėda, kad nepalieka nė vieno neatsakyto klausimo, todėl neretai paskaitos užsitęsia.

Nekilnojamasis turtas, atrodytų, yra tokia sritis, kurią išmano kiekvienas lietuvis, bet visuomet laimi tie, kurie turi informaciją.

Pinigų grąžinimo garantija: dalyvaudami mokymuose, Jūs niekuo nerizikuojate. Gražinsime Jums 100 proc. už mokymus sumokėtų pinigų, jei jie neatitiks Jūsų lūkesčių.

Registracija: http://www.investuok.org/akademija/

Daugiau informacijos el. paštu mokymai@investuok.eu arba telefonu 8 678 79955.
Registracija:
 
Dar nėra komentarų