KAIP SĖKMINGAI INVESTUOTI PANAUDOJANT ETF?

» Seminarai, renginiai
Investavimas į ETF Vilniuje kovo 5 ir 19 dienomis nuo 10 iki 17:30 val. Iš viso 16 akademinių valandų.
Vietovė: VILNIUJE Data: 2016-03-05 10:00 Komentarai: (0) Vertinimai:
Investavimas į ETF Vilniuje, kovo 5 ir 19 dienomis, nuo 10 iki 17:30 val. Iš viso 16 akademinių valandų.

Specialaus kainos pasiūlymo ieškokite čia: http://www.investuok.org/akademija/

Investavimas per ETF vis populiarėja visame pasaulyje ne tik tarp individualių investuotojų. Tai lemia du pagrindiniai faktoriai:
- palyginti su kitais būdais, nedideli investavimo kaštai;
- dažniausiai geresni rezultatai nei aktyviai valdomų fondų.

Mokymų akcentai:
- Kaip veikia ETF?
- Kaip prekiaujama ETF?
- Obligacijų ir kitų turto klasių ETF
- Indeksai
- Rizikos valdymas
- Tinkamiausių ETF pasirinkimas
- ETF portfelio sudarymas ir valdymas, strategijos.

Ko tikėtis po mokymų?
Mažiausiai, ką gausite, tai išmoksite naudotis vienu efektyviausių ir pigiausių investavimo instrumentų rinkoje, o dauguma pagerins savo investicinę grąžą, nepriklausomai nuo to, į kokius instrumentus jie lig šiol investavo.

Lektorė: Daiva Gerulytė, Daugiau kaip dvidešimties metų patirtis finansų rinkose, institucinių portfelių, pensijų fondų valdyme Lietuvoje ir Švedijoje. Pradėjusi profesionalaus investuotojo karjerą tuometiniame Lietuvos taupomajame banke, po metų jau vadovavo šio banko finansų maklerio skyriui, o netrukus ėmėsi naujų iššūkių sukurti ir valdyti šio banko iždo užsienio obligacijų portfelį. 2003 metais tapo pirmojo Lietuvoje pinigų rinkos fondo valdytoja, o nuo 2004 m. perėjusi į tuometinę UAB „Hansa-LTB investicijų valdymas“ tapo didžiausio pensijų fondų turto Lietuvoje valdytoja, bendrovės valdybos nare. Nuo 2009 metų trejus metus dirbo „Swedbank“ grupės fondų valdymo bendrovės „Swedbank Robur AB“ Stokholmo biure, kur buvo atsakinga ne tik už lietuviškų pensijų fondų valdymą, bet ir buvo švediškų pensijų fondų valdymo grupės narė. Būdama aktyvi FAA narė Daiva nuolat dalinasi savo patirtimi su kolegomis, studentais ir plačiąja visuomene, rašydama straipsnius bei skaitydama paskaitas, kartu su bendraminčiais organizuodama viešas diskusijas, konferencijas.

ŽENKITE KOJA KOJON SU LAIKU! PASIRENKITE ŠIUOLAIKIŠKAM EFEKTYVIAM INVESTAVIMUI.

Pinigų grąžinimo garantija: dalyvaudami mokymuose, Jūs niekuo nerizikuojate. Gražinsime Jums 100 proc. už mokymus sumokėtų pinigų, jei jie neatitiks Jūsų lūkesčių.

Registracija: http://www.investuok.org/akademija/

Daugiau informacijos el. paštu mokymai@investuok.eu arba telefonu 8 678 79955.
Registracija:
 
Dar nėra komentarų