Ko bijo rinkos dalyviai?

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2013-11-21 18:35 Komentarai: (0)
Remiantis Bloomberg Global Poll atlikta investuotojų, analitikų ir treiderių apklausa, spekuliaciniai burbulai susidaro su internetu ir socialiniais tinklapiais susijusių kompanijų akcijose bei taip pat Londono bei Kinijos nekilnojamo turto rinkose.

Net 82 procentai Bloomberg apklaustųjų mano, kad interneto bendrovių ir socialinių tinklapių akcijų kainos pasiekė arba yra arti tokių lygių, kuriuos nepavyks išlaikyti, t.y. jos pasiekė kainų pikus. Iš minėtoje apklausoje dalyvavusių analitikų, investuotojų ir prekeivių, net 73 procentai tą patį teigė apie Kinijos nekilnojamo turto rinką, na o 69 procentai mano, kad kainos Londone taip pat jau pasiekė, arba arti spekuliacinio burbulo lygio.

Tuo tarpu tik 31 procentas apklaustųjų baiminasi dėl Amerikos nekilnojamo turto rinkos padėties.

„Likvidumo yra daug, na o Centriniai bankai ir toliau didindami monetarinę bazę stimuliuoja ekonomiką” - teigė Societe Generale banko strategas Kenneth Broux, kuris taip pat dalyvavo Bloomberg Global Poll apklausoje. Jo nuomone, nekilnojamo turto rinka - tai akivaizdus spekuliacinio burbulo kandidatas.

Na o tik vos penktadalis apklaustųjų mano, kad šiuo metu globalioje akcijų rinkoje yra susidaręs spekuliacinis burbulas, tuo tarpu 46 procentai apklausoje dalyvavusių teigė, kad jau esame netoli šio lygio.
 
Dar nėra komentarų