Wells Fargo & Co. uždirbo rekordinį pelną

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2012-07-13 16:42 Komentarai: (6)
Vertingiausias Amerikos bankas Wells Fargo & Co., kuris tuo pačiu šalyje yra ir didžiausias būsto paskolų teikėjas, šiandien tai pat pristatė savo praėjusio ketvirčio veiklos rezultatus. Banko pelnas ūgtelėjo bei buvo rekordinis, be to sugebėjo viršyti lūkesčius.

Per antrą šių metų ketvirtį minimam bankui pavyko uždirbti 4,622 mlrd. dolerių arba 82 centus akcijai grynojo pelno, kas palyginus su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, buvo septyniolika procentų daugiau, be to, tai rekordinis Wells Fargo & Co. banko per vieną ketvirtį uždirbtas pelnas.

Analitikai tuo tarpu prognozavo, jog šio banko ketvirčio grynasis pelnas akcijai bus vidutiniškai vienu centu mažesnis.

Wells Fargo & Co. banko grynosios palūkanų pajamos per praėjusį ketvirtį, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, ūgtelėjo trim procentais iki 11,037 mlrd. dolerių, na o kitos pajamos padidėjo šešiais procentais iki 10,252 mlrd. dolerių. Per praėjusį ketvirtį minimas bankas sudarė 1,800 mlrd. dolerių vertės rezervus blogoms paskoloms, kas lyginant su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, buvo dviem procentais mažiau.

Bendrai per pirmus du šių metų ketvirčius Wells Fargo & Co. bankui pavyko uždirbti 8,870 mlrd. dolerių grynojo pelno, kas lyginant su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, buvo penkiolika procentų daugiau. Šio banko grynosios palūkanų pajamos per minimą laikotarpį ūgtelėjo trim procentais iki 21,925 mlrd. dolerių, na o kitos pajamos paaugo aštuoniais procentais iki 21,000 mlrd. dolerių. Per minimą laikotarpį šis bankas sudarė 3,795 mlrd. dolerių vertės rezervus blogoms paskoloms, kas lyginant su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, buvo šešiais procentais mažiau.

Šiandieninės prekybos metu Wells Fargo & Co. banko akcijos Niujorko biržoje brangsta virš vieno procento, na o nuo šių metų pradžios jų vertė padidėjo daugiau nei penktadaliu.
 
1.   Parašė Anglas   2012-07-13 17:47  

Nagi, seneli, komentuok komentuok

 
2.   Parašė Fenas   2012-07-13 17:58  

praktiskai neimanoma pradirbti, kuomet dolerius gauni beveik nemokamai ir juos perskolini uzsimetes keleta procentu. nebent nusiperki graikijos ar argentinos obligaciju, arba neaiskiu popiergaliu kaip jpm

 
3.   Parašė IT17   2012-07-13 18:08  

na jpm norejo dar daugiau uzdirbti, taip sakant apetitas auga bevalgant...

 
4.   Parašė Anglas   2012-07-13 18:42  

Neatsisakyciau to 'penktadalio' augimo

 
5.   Parašė senelis   2012-07-13 19:03  

Fenai, na ką gi čia komentuoti...paskaityk antraštes...US akcijos pakilo, nes visi laukia Kinijos stimuliacijos
Pusę metų laukė kada Benas "pastimuliuos", laukė, kada ECB pastimuliuos....anglai pasistimuliavo tiek, kad infliacija į kosmosą nulėkė....o kad pasauliniai skaičiai graudūs,graudūs visiems do lampočki,o treideriai, matyt stimuliacijų nesulaukę, prisipirko vibratorių ir stimuliuojasi su svetimais pinigais

 
6.   Parašė IT17   2012-07-13 19:04  

na sitas bankelis yra buffeto portfelyje, ir jis si bankeli labai vertina, ir akivaizdu kodel, nes sis bankelis stampuoja stabiliai gerus ir augancius rezus...