Jei euro zona žlugs, pirkite ginklus

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2011-12-07 17:54 Komentarai: (4)
Kai kurie ekonomistai iš ties yra išradingi ir jiems netrūksta vaizduotės, o gal jie tiesiog persidirbo, ir jiems akivaizdžiai reikia atostogų. UBS banko ekonomistas teigia, kad jeigu euro zona žlugs, tai tuomet geriausia investuoti į tauriuosius metalus, konservus ir mažo kalibro ginklus.

Jau rugsėjį Šveicarijos banko UBS atstovai gerokai visus šokiravo, kai paskelbė savo prognozę, jog jeigu euro zona žlugs, tai tuomet bankrutuos daug bankų ir šalių. Na o naujausia šio banko analitikų prognozė dar įspūdingesnė. Pagrindinis UBS banko ekonomistas Larry Hatheway šįkart visus gąsdina, kad mūsų gali laukti civilizacijos katastrofa.

„Jei euro zona žlugs, tai tuomet yra keletas aktyvų, apie kuriuos mano nuomone, reikėtų pasvarstyti, pavyzdžiui apie tauriuosius metalus. Tačiau neatmestina, kad galima būtų uždirbti ir iš kitų su metalu susijusių gaminių, tarp kurių yra konservai ir mažo kalibro ginklai“ - tikina UBS banko atstovas.

Be to, UBS banko ekonomistas Larry Hatheway perspėja, kad gali sugrįžti laikai, panašūs į Antrąjį pasaulinį karą.

„Euro zonos žlugimas, tampa vienu iš galimų scenarijų. Deja, tačiau jo negalima atmesti, kaip ir negalime atmesti, jog sulauksime siaubo, kurį matėme praėjusio amžiaus viduryje“ - reziumavo UBS banko ekonomistas Larry Hatheway.
 
1.   Parašė Darij   2011-12-07 18:25  

Va ką reikia geriau pirkti:
http://www.delfi.lt/news/daily/hot/article.php?id=12434080

 
2.   Parašė .oOo.   2011-12-07 18:46  

O ką pirkti jeigu nežlugs? Nieko ekonomistai nesako?

 
3.   Parašė Remigijus4444   2011-12-07 21:44  

sliux, ar tu patampi zurnalistu ir padedi gasdinti liaudi? Ar neturi ka protingo ikelti??? Kam tokias nesamones ir tuos Rogersus visokius besmegenius cia cituoji. Nusvietinek liaudi, o negniuzdyk.

 
4.   Parašė rimtas2   2011-12-08 08:39  

Sakiau kad bunkerisu kaskitės kol dar nevėlu arba apleiskit kuo greičiau tą kontinentą nes rusų tankai labai arti.