DnB NORD banke - vartojimo kreditai per valandą

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: DnB NORD bankas Data: 2006-11-02 10:42 Komentarai: (0)
VILNIUS. Tarptautinei finansų grupei priklausantis DnB NORD bankas įdiegė naujos kartos elektroninę sprendimų priėmimo sistemą, kuri atveria galimybę suteikti klientams vartojimo kreditą per valandą. Tai greičiausias vartojimo kreditų išdavimo terminas šalies rinkoje.

Naujoji sistema apima visą kredito išdavimo procesą. Kai tik banko vadybininkas įveda kliento pateiktus duomenis, elektroninė sistema išsiunčia užklausą į socialinio draudimo duomenų bei kitus registrus ir suformuoja kredito teikimo formą. Gavus duomenis, patvirtinančius, kad klientas yra finansiškai pajėgus vykdyti prisiimamus įsipareigojimus, automatiškai suformuojami paskolos dokumentai ir parengiama kreditavimo sutartis. Ją pasirašius pinigai iškart pervedami į kliento sąskaitą. Jei klientas neturi kitų finansinių įsipareigojimų, pakanka su savimi turėti pasą arba asmens tapatybės kortelę ir socialinio draudimo pažymėjimą. Visas sprendimo priėmimo procesas vyksta elektroninėje terpėje. Tai leidžia bankui laikytis aplinką tausojančios veiklos principų mažinant popieriaus naudojimą.

„Tai dar vienas didelis žingsnis į mūsų pagrindinį tikslą – tapti dinamiškiausia universalia finansų institucija Lietuvoje, galinčia savo klientams pasiūlyti greitus, paprastus ir efektyvius finansinius sprendimus. Mums ypač svarbu, kad tokį pat klientų aptarnavimo greitį ir kokybę mes galime pasiūlyti bet kuriame iš 80-ies banko padalinių visoje Lietuvoje,“ – sako DnB NORD banko prezidentas ir valdybos pirmininkas Werner Schilli.

Pasak bankininko, buvo dedamos visos pastangos, kad naujoji sistema pradėtų funkcionuoti artėjant Kalėdų ir Naujųjų metų šventėms, kuomet žmonėms tradiciškai prireikia daugiau lėšų ne tik dovanoms ar kelionėmis, bet ir racionaliam kitų metų šeimos finansinių išteklių perskirstymui.

Beveik ketvirtadalį šalies vartojimo kreditų rinkos valdantis DnB NORD bankas
teikia vartojimo kreditus nuo tūkstančio iki 100 tūkst. litų, o taikomos metinės palūkanos yra vienos iš labiausiai konkurencingų rinkoje.

Vartojimo kreditai išduodami nuo trejų mėnesių iki penkerių metų laikotarpiui, todėl DnB NORD banko klientai gali pasirinkti jiems priimtinausią kredito terminą. Grąžinti paskolą galima ir anksčiau nei numatyta sutartyje be jokių papildomų mokesčių.

Imantys vartojimo kreditą DnB NORD klientai gali apsidrausti. Tuomet, nelaimės atveju, jų pareigą grąžinti paskolą perima draudimo bendrovė. Šia galimybe naudojasi kas ketvirtas vartojimo kreditą imantis DnB NORD banko klientas.

Vartojimo kreditą yra paėmę apie 50 tūkst. banko DnB NORD klientų. Per pirmuosius devynis šių metų mėnesius banko vartojimo kreditų portfelis padidėjo daugiau nei 19 proc. ir spalio pradžioje siekė 441 mln. litų
 
Dar nėra komentarų