Nasdaq Baltijos akcijų rinka »

Kauno energija

Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
Kauno energija (KNR1L)[2017-09-18]   0.974 EUR   0.074 (8.22%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2017-1 2016-4 2016-3 2016-2 2016-1
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina0.7070.5600.5560.5000.520
Kapitalizacija30 21223 93023 75921 36622 221
EPS: Pelnas akcijai0.1400.1800.1400.1600.210
P/E: Kainos pelno rodiklis5.153.193.923.052.46
P/BV: Kainos BV santykis0.320.270.280.250.24
Grynasis pelningumas (%)9.911.89.911.314.2
ROA: Turto grąža (%)4.25.54.55.26.8
ROE: Nuosavybės grąža (%)6.78.67.08.210.8
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos27 98463 46642 04538 25432 353
Pajamų augimas (%)-13.53.5-0.61.38.3
Pelno prognozė
Grynasis pelnas7 7587 5083 7527 1859 395
Pelno augimas (%)-17.463.865.450.590.1
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas124 961126 693120 572119 435119 607
Trumpalaikis turtas24 43218 3808 66313 03821 689
Akcininkų nuosavybė94 77787 01983 81487 24791 255
Skolos ir įsipareigojimai54 61658 05445 42145 22650 041
Kita
Darbuotojų skaičius527536529531534
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic