Nasdaq Baltijos akcijų rinka »

Ditton pievadķēžu rūpnīca

Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
Ditton pievadķēžu rūpnīca (DPK1R)[2017-07-19]   0.120 EUR   0.000 (0.00%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2016-4 2015-4 2014-4 2013-4 2012-4
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina0.0800.0870.1870.2330.302
Kapitalizacija5926441 3841 7242 232
EPS: Pelnas akcijai0.000-0.550-0.5600.0000.000
P/E: Kainos pelno rodiklis100.00--776.67706.67
P/BV: Kainos BV santykis1.000.790.170.140.18
Grynasis pelningumas (%)0.1-63.6-38.90.00.0
ROA: Turto grąža (%)0.1-49.2-29.10.00.0
ROE: Nuosavybės grąža (%)1.0-475.8-52.60.00.0
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos7 0136 35410 6969 51614 030
Pajamų augimas (%)10.4-40.612.4-32.213.7
Pelno prognozė
Grynasis pelnas6-4 044-4 16023
Pelno augimas (%)----29.7-98.3
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas5 3474 7457 8816 4256 941
Trumpalaikis turtas3 8483 4756 42011 5089 853
Akcininkų nuosavybė6288507 91212 07112 069
Skolos ir įsipareigojimai8 5677 3716 3885 8624 725
Kita
Darbuotojų skaičius283
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic