Dienoraščiai »

Apžvalga

Vėliausiai atnaujintų dienoraščių įrašų apžvalga. Viso įrašų: 336. Per paskutinę savaite sukurta arba atnaujinta: 0.
Apžvalga Visi įrašai Asmeninis dienoraštis

SLV - ar pirkti dabar metas?

Kristensen 2012-07-22 17:30 (1)

panasu, kad

1) priejom 50% Fibo linija (mazdaug nuo kilimo pradzios 2003m)
2) kaina remiasi i Up trendo linija;
3) plius remiasi i horizontalia linija

ar metas pirkti?


Daugiau..


Europos ir JAV tendencijos

Hackeis 2012-06-28 16:29 (0)

Kaip ir maniau (atspėjau) FED nepanoro QE3 ir paliko tik twist operacijas. Kodėl taip buvo ir ne kitaip? Visų pirma JAV prezidento rinkimai t.y. reikia stipraus dolerio, žemos naftos kainos (galima primesti ir žaliavas) ir stiprių indeksų. Šiuo metu viskas kaip iš natų. Naftos kainos mažos (dingo spekuliacijos dėl karinių veiksmų) iš esmės QE3 būtų užkėlęs tiek indeksus, tiek žaliavas, o dėl žaliavų brangimo būtų kritęs dolerio kursas, o JAV, bent kol kas, to nereikia. Indeksai, kaip galima pastebėti, išlaiko pusiausvyra ir pagal viską turėtų judėti tam tikram intervale (šonine korekcija), nebent Europoje kažkas netikėto atsitiktų. JAV doleris turėtų išlaikyti stiprybę, nes žaliavos turėtų judėti šonine korekcija ar po truputį žemyn. Tačiau JAV doleris iki begalybės negali brangti, nes prekybos balansas vis dėl to neigiamas.

Euras turėtų ir toliau pasižymėti silpnumu, nes iš esmės pinigėlių silpnoms euro zonos šalims
Daugiau..


Šuns balsas į dangų neina

bomzasxxl 2012-06-20 22:57 (1)

Šiandien per Gruzijos radiją nugirdau tokį pranešimą: Lietuvos seimas antru balsavimu, nepriėme konstitucijos pataisos, kuri uždraustų tos paties lyties asmenų šeimą. Vienu svarbiausių ir aktualiausių Lietuvai šiuo metu klausimų virė audringos diskusijos, nustelbę net Lietuvos siekį susigrąžinti branduolinės valstybės statusą. Pataisai priimti pritrūko vieno balso, mat vienas svarbiausių seimo moralinių autoritetų, Petras Gražulis, tuo metu sprendė asmeninius ypatingos svarbos reikalus. Lietuvos katalikų bažnyčia, bei prezidentė šio incidento nekomentuoja, o vienas iš konservatorių lyderių - Rimantas Dagys, apgailestauja, dėl tokio neatsakingo koalicijos partnerio poelgio.
Daugiau..


Lenkija DEW sektorius ir bendros tendencijos 2012-05-09

einasalsa 2012-05-12 22:08 (3)

2012-05-09
Nekilnojamojo turto sektorius ( Lenkijos GPW birža )

Sharpe modern portfolio theory ( vienfaktorinis modelis pagal TA ):
Optimizacija Excel Solver
KCI 32% ( akcijos nukritusi koreliacija - didesni dėmesį kreipti į FA )
POLNORD 30%
JWCONSTR 17%
GANT 14%

10123-dew.png 10123-dew2.png

Akcijų pasirinkimas įvertinus akcijų kurso pasikeitimo tikimybę/galimybę pagal FA:
KCI 36% ( dar kartą peržiūrėti visą fundamentiką )
POLNORD 34%
GANT 17%
JWCONSTR 12% ( nedubliuoti pirkimą su MIRBUD )

10123-kci.png 10123-polnord.png 10123-gant.png 10123-jwconstr.png
Beta ratio:
[url]http://en.wikipedia.org/wiki/Beta_(finance)[/url]
Koreliacija:

Pirkimo signalai pagal TA:
( kadangi gera koreliacija su pagrindiniu indeksu, tai pagrindinio indekso kilimo signalas gali būti naudojamas kaip patvirtinantysis pirkimo signalas ).

[pfs]10123-dew_tastrategija.
Daugiau..


Bomžo sapnas už TT&T

bomzasxxl 2012-05-09 23:17 (1)

A a a a, u ūū, aaaa, bum bum bum, ššš Aaaaa - veriančiu balsu klykia šamanas, šuns odos bugnas dunda plakamas kaulėtų rankų. Šššš... matau, matau viziją... Matau, kaip ateis diena, kai trys pinigai išduos Minedą, matau jo protėvius nuo A ir B ir C. Šššš.. bum bum bum sudunda būgnas... Matau, matau Minedo brolius...Ateis diena ir du T taps trim. Ateis tada trečiasis reichas. Sugaudys prokurorai bomžus, užrakins konteinerius ir išdalins spalvotus maišelius. Ššš... sudunda būgnas, basos šamano kojos ritmingai taško šlapią purvą. Ššš... Aaaa...Šššš... sušnypščia šamanas... turėsi tu išeit, išeit į dykumą, kur keturiasdešimt metų lauksi Mesijo. Kas keturi metai, Minedo broliai skelbs: atėjo Mesijas, sugrįšk bomžai iš dykumos, sugrįšk... čia žemė derlinga, čia ganosi avių, ožkų pulkai, kiekvieno skoniui. Čia upių vanduo kaip vynas kur svaigina, o ežerai pilni riebių lašišų, kur iš mailiaus auga, o jūra ten pilna geltono aukso.
Daugiau..


OMXV

Hackeis 2012-05-01 14:22 (1)

Atsispyrėm nuo palaikymo, dabar žiūrėsim ar pavyks įveikti pasipriešinimą.

Daugiau..


Keletas minciu apie auksa ir sidabra

Fibachius 2012-04-29 23:12 (2)

Šiandien jau yra daug šaukiančių, kad auksas ir ypač sidabras kils ir kad verta juo pirkti. Visgi ne visi žmonės supranta to priežastis, o kai kurie mano, kad šių prekių kaina yra per aukšta. Daugeliui investuotojų investicijos į auksą ir sidabrą atrodė nepatrauklios, nes šių prekių kaina ilgą laiką buvo viename diapazone ir niekur nejudėjo. Ir iš tiesų, nėra labai logiška pirkti vertybinį popierių ir laikyti jį dešimtmečius vien dėl to, kad tikiesi, jog praėjusius tam dešimtmečiui vertybinis popierius stipriai pakils. Per tą dešimtmetį yra aibės kitų akcijų, prekių arba valiutų, kurios duos kur kas didesnę grąžą per metus, nei paminėtos prekės per dešimtmetį.
Tačiau patyręs investuotojas yra lankstus ir sugeba pastebėti pakitimus tendencijose tiek globalioje ekonomikoje, tiek finansinėse rinkose, tiek ir pavieniuose vertybiniuose popieriuose. Jis sugebės perskaityti signalus, kuriuos siunčia finansų rinkos ir pasinaudoti jais, kad gautų didelį pelną.
Daugiau..


S&P 500 iki rinkimų 1511

Hackeis 2012-04-16 16:33 (0)

Kodėl vis dar bullish?

Kol kas MACD nesileidžia, nors būtent per šį ateinantį kilimą turėtų pradėti diverguoti;
Labai sunku bus įmonėms pakartoti 4 ketv. rezultatus, tačiau kodėl rinka kilo? Todėl, kad tikisi geresnių rezultatų, taigi jei tokie bus (aš manau kad taip), iš inercijos rinka judės į viršų.

Bearish?

Ispanų problema gali labiau įsigalėti;
Įmonių rezultatai stipriai prastesni nei tikėtasi;
Visi kiti čp.


Daugiau..


Nafta turi kristi

Hackeis 2012-04-16 16:19 (2)

Pamąstymai kritimui tokie:
naftos kaina aukšta dėl spekuliacijų (Iranas);
skolų krizė dar nesibaigė;
Obamai reikia mažinti naftos kainą, nes rinkimai artėja;
tvarus ekonomikos augimas tik jei naftos kaina žema, taigi OPEC gali aukotis dėl ateities lūkesčių (SA kalbos).

Pamąstymai kilimui:
Karas su Iranu (vertinu skeptiškai, tik ne iki JAV prezidento rinkimų);
Pasaulinis ekonomikos atsigavimas (kol kas situacija neoptimistiška).Daugiau..


Taip ir Ne prieš Don Kichotą

bomzasxxl 2012-03-02 08:19 (4)

Įdomūs dalykai dedasi Lietuvoje. Taip atstovas, kurį visi prisimena, kaip šokėją karvės tešmeniu, ir Ne veikėjas, labiau pagarsėjęs, kaip taurelę mielai kilnojantis ir kameroje mėgstantis patriukšmauti paminklosaugininkas, vienoje televizijos laidoje skelbia panegirikas Don Kichotui už drąsą, ryžtą ir pasiaukojimą alinančioje kovoje prieš... Vėjo malūną.
Kitoje laidoje du visuomenes atstovai - vienas su barzda, kitas be, karštai įrodinėja, kad kažkas suklaidino prezidentę, ir jie nori atverti prezidentei akis. Barzdotas pasakoja apie kažkieno kaimyną, rusiška pavarde, kuri kalba prezidentės vardu, tuo pat metu bebarzdis porina kaip kalbėjosi su prezidente, jų nuomonės sutapo, o kai kur ir išsiskyrė, todėl kviečia visus surengti protesto akciją, kad paaiškintų visiems, kas iš tikro nusipelno teisės, kalbėti prezidentės vardu.
Kvietimas sulaukia dėmesio - spauda ir televizija plačiai nušviečia akciją.
Daugiau..