Dienoraščiai »

Apžvalga

Vėliausiai atnaujintų dienoraščių įrašų apžvalga. Viso įrašų: 335. Per paskutinę savaite sukurta arba atnaujinta: 0.
Apžvalga Visi įrašai Asmeninis dienoraštis

Pasitraukia iš forumo.

anonimas 2015-07-30 22:53 (1)


Daugiau..


Pralėks karavanai...

anonimas 2015-07-14 12:55 (0)


Daugiau..


Ar verta pirkti BTC?

bomzasxxl 2015-06-27 20:30 (0)

Šiais laikais indėlių palūkanos yra tokios mažos, kad atsižvelgiant į bankinius mokesčius, bankuose laikomo pinigai mažėja.
Akcijų kainos pasiekė tokias aukštumas iš kurių kristi gali būti labai skaudu.
Vyriausybės obligacijų pajamingumas taip pat žemas, ir nežada grąžos viršijančios infliaciją.
Vienu žodžiu tradicinės investavimo priemonės neatrodo labai patraukliai, ir mano dėmesį patraukė BTC.
Daugumos Traders.lt ekspertų nuomone, investuoti į BTC technologiją plėtojančias įmones perspektyviau, nei pirkti BTC vienetus, tačiau, pinigus aš suprantu santykinai geriau nei technologijas, tad nusprendžiau įsigyti BTC. (Žinoma, juokauju – tiesiog nusipirkti viena kita BTC žymiai paprasčiau, nei investuoti į BTC inovaciją kuriantį verslą).

Anot 2014 Gartners Emerging Technology Hype Cycle ataskaitos, kuri buvo publikuota rugpjūčio mėnesį, kripto-valiutos, kaip technlogija
Daugiau..


investment company

ernstsson 2015-06-04 14:52 (0)

Laba diena visiems!
we are looking to set up a new investment company throught exchange of shares (pvz. 1 listed shares with value 1€ with one of new company with the same value)and the objective is to be listed in First Market Baltic. are you interested?
Daugiau..


VMI komentuoja....

artas71 2015-05-11 09:11 (0)

1. Gyventojas 2014 metais gauna pajamas iš su valiutomis susietų pasirinkimo (currency option), ateities (futures), apsikeitimo (swap) ir išankstinių (forward) sandorių FOREX rinkoje. Nuo 2014-01-01 gyventojai, prekiaujantys nurodytomis ar kitomis finansinėmis, nepriklausomai nuo prekybos šiomis priemonėmis apimties, tęstinumo ir pajamų dydžio, nelaikomi vykdančiais individualią veiklą.


2. Gyventojas 2012, 2013 ir 2014 mokestiniais laikotarpiais sudarė sandorius dėl neatidėliotino valiutos pirkimo bei pardavimo (spot) operacijų. Mokėjimo priemonės (valiutos) nepatenka į Lietuvos Respublikos finansinių priemonių rinkų įstatymo (toliau –FPRĮ) 3 str. 4 dalyje pateiktą finansinės priemonės sąvoką. Todėl neatidėliotini valiutos pirkimo ir pardavimo sandoriai (spot), FRPĮ ir GPMĮ taikymo tikslais, nelaikomi finansinėmis priemonėmis. Gyventojas, kuris tęstinį laikotarpį spekuliaciniais tikslais, siekdamas gauti ekonominės naudos,
Daugiau..


VMI leidinys (2015.04.13) dėl FP apmokestinimo 2014-2015

artas71 2015-04-20 18:10 (0)

Yra įdomių momentų.

4.6. Kokia akcijų, įsigijimo kaina, jeigu jos buvo įgytos GPMĮ 2 str. 14 d. 1 punkte nustatytu
atveju didinant vieneto įstatinį kapitalą?
4.6.1. Jeigu dėl vieneto įstatinio kapitalo didinimo akcininkams proporcingai jų turimų
akcijų skaičiui nemokamai išduodamos akcijos arba padidinama anksčiau išleistų akcijų nominali
vertė, taip pat padidinama pajaus vertė ar dalis dėl pagrindinio kapitalo didinimo pajininkams ir
nariams proporcingai jų turimai pajų vertei ar daliai, tokių akcijų (pajų, dalių) įsigijimo kaina arba akcijų (pajų, dalių) įsigijimo kainos dalis, atitinkanti akcijų nominalios vertės, pajaus vertės arba dalies vertės padidinimą, yra lygi 0.

Pavyzdys
Vienetas X 2014 metais didina įstatinį kapitalą. Akcininkui A. proporcingai jo turimų akcijų
skaičiui nemokamai išduodama 15 akcijų, kurių kiekvienos nominali vertė 500 Lt. Akcininkas
gautas akcijas parduoda už 16000 Lt.
Daugiau..


Parduodamas portalas moteris.info

Nerkagr 2015-04-04 11:40 (0)

Parduodamas informacinis portalas moterims moteris.info: naujienos, informacija, kurios reikia moters laisvalaikiui ir buičiai, šeimai ir namams, darbui ir verslui, apie šeimos bei vartotojų teisių reikalus, taip pat- grožį ir stilių. Sukurtas Wordpress turinio valdymo sistema su visais reikalingais svetainių optimizavimo paieškos sistemoms, įmonių katalogo bei kitais moduliais. Portalo turinys: 25 puslapiai (190 straipsnių) informacijos, 70 puslapių "Prekių ir paslaugų katalogas". Google PageRank -3. Portalas gyvuoja daugiau kaip trejus metus. Jį reikėtų vystyti, bet mums pritrūko laiko, nes turime kitų projektų.
Kaina1000 EUR
Tel. +37062202895
Daugiau..


2014 apžvalga smulkaus spekulianto akimis

bomzasxxl 2015-02-01 18:43 (0)

Ponulitika: Prezidentės ir EP rinkimai, referendumas dėl žemės ir konfliktas Ukrainoje

Pasitvirtino hipotezė, kad mūsų politikai yra gana tingūs ir neįdomūs – suaktyvėjimas ir visuomenės susidomėjimas politika padidėja tik keletą mėnesių prieš rinkimus.

Kaip visada vyrauja emocinės temos ir svarbiausiu klausimu tampa kas kaltas: radikalai tvirtina, kad kalta Maxima ir Briuselį paskelbia priešu NR1, skanduodami: “Briuseliui nepasiduosim, žemės neparduosim”. Tuo tarpu liberalai kaltina darbo kodeksą, o Socialdemokratai teisinasi: Darbo kodeksą pakeisti labai ir labai sunku ir, kalta ankstesnė vyriausybė.

Žemdirbiai pareiškia, kad neturi intereso riboti žemės pardavimo užsieniečiams, tačiau žemdirbius viešai palaiko vien spekuliantai. Galiausiai organizatoriai taip suvėlė referendumo klausimus, kad niekas nesuprato dėl ko balsuojama, tad nusprendė išvis neiti į referendumą .

Padaugėjo įsitikinusių, kad gėjai yra baisesnė problema nei skurdas ir socialinė neteisybė.
Daugiau..


Konkurencingi panaudojant skaitmeninę rinkodarą

Mindaugas999 2015-01-18 13:46 (0)

http://suraskklienta.blogspot.com/2015/01/konkurencingi-panaudojant-skaitmenine.html

Įmonės gali tapti konkurencingos tik panaudojant skaitmeninę rinkodarą. Konsultuoju ir įgyvendinu. Tikslinė auditorija internete ir jos elgesys, būdai ją pasiekti ir pritraukti didelį lankytojų srautą į Jūsų internete puslapius. 30 min. nemokama konsultacija jums rūpimu klausymu, atsiųskite jį Skype mindaugas.vaitkus999., tel. 8-614-00575.
Daugiau..


Vietoj Kalėdinio palinkėjimo - 6 toksinės elgsenos

bomzasxxl 2014-12-22 22:47 (0)

Per Kalėdas dažnai linkime vienas kitam ko nors gero, nes Kalėdos gerumo metas, tačiau man nepatinka sakyti linkėjimus - keistai jaučiuosi linkėdamas, nes netikiu, kad linkėjimas kaip nors lemtų linkimo dalyko išsipildymą. Todėl šį kartą vietoj Kalėdinio palinkėjimo, noriu pasidalinti Ketės Kaprino (Kathy Caprino, Career Success Coach, Speaker, Leadership Trainer & Writer) pamąstymais apie 6 labiausiai toksiškas žmonių elgsenas, kurios gadina gyvenimą jiems paties ir aplinkiniams.

Tikiuosi, kad šių bjaurių elgsenų įvardijimas padės jas atpažinti, o atpažinęs galėsi kontroliuoti - tai pasaulis taps kažkiek geresniu, nes Kalėdos - gerumo metas.
1. Viską priimti asmeniškai
Kai kurie mano, kad viskas kas nutinka yra nukreipta prieš juos ar kaip nors su jais susiję. Tačiau realybė yra kitokia - tai ką žmonės daro ar sako iš tikro yra labiau susiję su jais, nei su tais apie ką kalbama.
Nesvarbu ar žmonės tavim žavisi, ar smerkia - realiai tai jų problemos, ne tavo.
Daugiau..