Nasdaq Baltijos akcijų rinka »

Tallinna Kaubamaja

Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
Tallinna Kaubamaja (TKM1T)[2020-10-27]   8.460 EUR   0.060 (-0.70%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2020-1 2019-4 2019-3 2019-2 2019-1
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina8.3408.9008.1208.2409.500
Kapitalizacija339 682362 490330 721335 609386 927
EPS: Pelnas akcijai0.7800.7600.7000.6800.700
P/E: Kainos pelno rodiklis10.7611.6411.5712.1713.62
P/BV: Kainos BV santykis1.731.591.551.651.99
Grynasis pelningumas (%)4.34.34.04.04.1
ROA: Turto grąža (%)6.16.26.06.26.8
ROE: Nuosavybės grąža (%)15.014.813.713.414.1
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos175 739722 336526 041345 823163 935
Pajamų augimas (%)7.25.84.63.12.3
Pelno prognozė
Grynasis pelnas-1 74331 13717 0736 173-2 188
Pelno augimas (%)-2.3-9.7-31.8-
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas412 978386 475380 610382 618384 558
Trumpalaikis turtas145 834135 838113 270110 212129 259
Akcininkų nuosavybė196 361227 836213 772202 872194 511
Skolos ir įsipareigojimai362 451294 477280 108289 958319 306
Kita
Darbuotojų skaičius4 2514 2044 3084 2904 293
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic