Nasdaq Baltijos akcijų rinka »

Energijos Skirstymo Operatorius

Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
Energijos Skirstymo Operatorius (ESO1L)[2020-04-01]   0.930 EUR   0.002 (-0.21%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2019-2 2019-1 2018-4 2018-3 2018-2
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina0.6700.6880.6480.8340.854
Kapitalizacija599 402615 506579 720746 122764 014
EPS: Pelnas akcijai0.0300.0200.0200.0400.050
P/E: Kainos pelno rodiklis22.6430.4437.0323.5615.56
P/BV: Kainos BV santykis0.890.940.901.441.42
Grynasis pelningumas (%)4.63.42.54.68.0
ROA: Turto grąža (%)1.71.41.12.43.9
ROE: Nuosavybės grąža (%)4.33.42.85.88.7
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos263 231143 119624 044516 581309 041
Pajamų augimas (%)-14.8-14.51.915.80.4
Pelno prognozė
Grynasis pelnas28 64215 88415 66510 82917 835
Pelno augimas (%)60.640.1-79.8-80.9-61.5
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas1 545 1771 525 0421 466 9521 328 0851 265 743
Trumpalaikis turtas89 773132 361124 69083 12375 369
Akcininkų nuosavybė668 512655 918640 034520 499540 030
Skolos ir įsipareigojimai966 4381 001 485951 608890 709801 082
Kita
Darbuotojų skaičius2 3552 3452 3872 455
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic