Nasdaq Baltijos akcijų rinka »

Tallinna Kaubamaja

Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
Tallinna Kaubamaja (TKM1T)[2022-08-12]   10.160 EUR   0.040 (-0.39%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2020-2 2020-1 2019-4 2019-3 2019-2
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina8.2608.3408.9008.1208.240
Kapitalizacija336 423339 682362 490330 721335 609
EPS: Pelnas akcijai0.7100.7800.7600.7000.680
P/E: Kainos pelno rodiklis11.5910.7611.6411.5712.17
P/BV: Kainos BV santykis1.671.731.591.551.65
Grynasis pelningumas (%)4.04.34.34.04.0
ROA: Turto grąža (%)5.46.16.26.06.2
ROE: Nuosavybės grąža (%)13.815.014.813.713.4
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos347 164175 739722 336526 041345 823
Pajamų augimas (%)0.47.25.84.63.1
Pelno prognozė
Grynasis pelnas4 070-1 74331 13717 0736 173
Pelno augimas (%)-34.1-2.3-9.7-31.8
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas466 438412 978386 475380 610382 618
Trumpalaikis turtas112 459145 834135 838113 270110 212
Akcininkų nuosavybė202 174196 361227 836213 772202 872
Skolos ir įsipareigojimai376 723362 451294 477280 108289 958
Kita
Darbuotojų skaičius4 4594 2514 2044 3084 290
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic