Nasdaq Baltijos akcijų rinka »

Tallinna Kaubamaja

Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
Tallinna Kaubamaja (TKM1T)[2018-11-16]   8.740 EUR   0.040 (0.46%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2017-4 2017-3 2017-2 2017-1 2016-4
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina9.2009.5909.2009.5708.230
Kapitalizacija374 709390 593374 709389 778335 201
EPS: Pelnas akcijai0.7300.6300.6300.6300.630
P/E: Kainos pelno rodiklis12.5615.1114.5715.1813.03
P/BV: Kainos BV santykis1.801.992.012.191.65
Grynasis pelningumas (%)4.64.04.14.24.3
ROA: Turto grąža (%)8.07.07.07.17.3
ROE: Nuosavybės grąža (%)15.513.513.814.214.2
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos653 496477 126316 074151 170601 614
Pajamų augimas (%)8.69.210.010.58.3
Pelno prognozė
Grynasis pelnas29 83117 9118 379-25825 725
Pelno augimas (%)16.00.7-0.1-16.6
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas271 890269 888271 473269 924270 726
Trumpalaikis turtas125 60586 69487 492111 648117 957
Akcininkų nuosavybė208 016196 096186 564177 927203 844
Skolos ir įsipareigojimai189 479169 786172 401203 645184 839
Kita
Darbuotojų skaičius4 1824 1794 1494 1074 079
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic