Nasdaq Baltijos akcijų rinka »

Tallinna Kaubamaja

Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
Tallinna Kaubamaja (TKM1T)[2020-02-18]   9.220 EUR   0.060 (0.66%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2019-4 2019-3 2019-2 2019-1 2018-4
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina8.9008.1208.2409.5008.420
Kapitalizacija362 490330 721335 609386 927342 940
EPS: Pelnas akcijai0.7600.7000.6800.7000.750
P/E: Kainos pelno rodiklis11.6411.5712.1713.6211.27
P/BV: Kainos BV santykis1.591.551.651.991.52
Grynasis pelningumas (%)4.34.04.04.14.5
ROA: Turto grąža (%)6.26.06.26.87.9
ROE: Nuosavybės grąža (%)14.813.713.414.115.3
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos722 336526 041345 823163 935682 675
Pajamų augimas (%)5.84.63.12.34.5
Pelno prognozė
Grynasis pelnas31 13717 0736 173-2 18830 438
Pelno augimas (%)2.3-9.7-31.8-2.0
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas386 475380 610382 618384 558279 537
Trumpalaikis turtas135 838113 270110 212129 259131 540
Akcininkų nuosavybė227 836213 772202 872194 511225 617
Skolos ir įsipareigojimai294 477280 108289 958319 306185 460
Kita
Darbuotojų skaičius4 2044 3084 2904 2934 283
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic