Nasdaq Baltijos akcijų rinka »

Tallinna Kaubamaja

Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
Tallinna Kaubamaja (TKM1T)[2021-07-23]   9.870 EUR   0.030 (-0.30%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2020-3 2020-2 2020-1 2019-4 2019-3
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina8.1208.2608.3408.9008.120
Kapitalizacija330 721336 423339 682362 490330 721
EPS: Pelnas akcijai0.6300.7100.7800.7600.700
P/E: Kainos pelno rodiklis12.9311.5910.7611.6411.57
P/BV: Kainos BV santykis1.581.671.731.591.55
Grynasis pelningumas (%)3.54.04.34.34.0
ROA: Turto grąža (%)4.65.46.16.26.0
ROE: Nuosavybės grąža (%)12.213.815.014.813.7
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos541 661347 164175 739722 336526 041
Pajamų augimas (%)3.00.47.25.84.6
Pelno prognozė
Grynasis pelnas11 5094 070-1 74331 13717 073
Pelno augimas (%)-32.6-34.1-2.3-9.7
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas462 679466 438412 978386 475380 610
Trumpalaikis turtas113 852112 459145 834135 838113 270
Akcininkų nuosavybė209 613202 174196 361227 836213 772
Skolos ir įsipareigojimai366 918376 723362 451294 477280 108
Kita
Darbuotojų skaičius4 7264 4594 2514 2044 308
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic