Investavimo žaidimas »

Valiutų keitimo kursai

Investuok
25 etapas, 2008-09 | Žaidėjų : 124 | Pradinis kapitalas : 10000 EUR | Laikotarpis : 2008-09-01 / 2008-09-30 | Atnaujinta : 2008-09-30
Žaidėjai Instrumentai Valiutos Portfelis Taisyklės Istorija

Valiutų keitimo kursai (EUR/X)
KodasValiutaPradinis kursasPaskutinis kursasPokytis (%)
BGNBulgarian lev1.95551.95580.02
CZKCzech koruna24.763624.42031.41
DKKDanish krone7.45907.46110.03
EEKEstonian kroon15.646815.64680.00
EUREuro1.00001.00000.00
GBPPound sterling0.80620.79191.81
HRKCroatian kuna7.15327.10970.61
HUFHungarian forint239.2129240.99950.74
ISKIceland krona121.7446137.435811.42
JPYJapanese yen160.7673153.11075.00
LTLLithuanian litas3.45283.45280.00
LVLLatvian lats0.70350.70830.68
NOKNorwegian krone7.91498.26204.20
PLNPolish zloty3.36053.36540.15
RONRomanian leu3.53123.69714.49
RUBRussian ruble36.214136.36210.41
SEKSwedish krona9.43989.70262.71
UAHUkrainian hryvnia6.83927.28036.06
USDUS Dollar1.47241.44022.24

Valiutų kursai yra skaičiuojami pagal Lietuvos banko skelbiamus oficialius kursus, tariant kad 1 EUR = 3.4528 LTL (www.lb.lt)