Investavimo žaidimas »

Valiutų keitimo kursai

Investuok
155 etapas, 2019-07 | Žaidėjų : 22 | Pradinis kapitalas : 10000 EUR | Laikotarpis : 2019-07-01 / 2019-07-31 | Atnaujinta : 2019-07-31
Žaidėjai Instrumentai Valiutos Portfelis Taisyklės Istorija

Valiutų keitimo kursai (EUR/X)
KodasValiutaPradinis kursasPaskutinis kursasPokytis (%)
BGNBulgarian lev1.95581.95580.00
CZKCzech koruna25.478025.65800.70
DKKDanish krone7.46477.46740.04
EEKEstonian kroon15.646915.64690.00
EUREuro1.00001.00000.00
GBPPound sterling0.89720.91622.07
HRKCroatian kuna7.39707.38230.20
HUFHungarian forint322.9000326.48001.10
ISKIceland krona141.7000134.70005.20
JPYJapanese yen122.9300121.04001.56
LTLLithuanian litas3.45283.45280.00
LVLLatvian lats0.70200.70200.00
NOKNorwegian krone9.68489.77780.95
PLNPolish zloty4.24274.29121.13
RONRomanian leu4.73274.73380.02
RUBRussian ruble71.472570.80410.94
SEKSwedish krona10.545010.66451.12
UAHUkrainian hryvnia19.241019.24100.00
USDUS Dollar1.13491.11511.78

Valiutų kursai yra skaičiuojami pagal Lietuvos banko skelbiamus oficialius kursus, tariant kad 1 EUR = 3.4528 LTL (www.lb.lt)