Investavimo žaidimas »

Valiutų keitimo kursai

Investuok
10 etapas, 2007-06 | Žaidėjų : 181 | Pradinis kapitalas : 10000 EUR | Laikotarpis : 2007-06-01 / 2007-06-29 | Atnaujinta : 2007-06-29
Žaidėjai Instrumentai Valiutos Portfelis Taisyklės Istorija

Valiutų keitimo kursai (EUR/X)
KodasValiutaPradinis kursasPaskutinis kursasPokytis (%)
CZKCzech koruna28.343428.59690.89
DKKDanish krone7.44987.44310.09
EEKEstonian kroon15.646815.64680.00
EUREuro1.00001.00000.00
GBPPound sterling0.68070.67231.25
HUFHungarian forint250.3480246.98141.36
ISKIceland krona83.286284.36891.28
JPYJapanese yen163.5158165.55421.23
LTLLithuanian litas3.45283.45280.00
LVLLatvian lats0.69630.69610.03
NOKNorwegian krone8.14747.94402.56
PLNPolish zloty3.81353.77720.96
RUBRussian ruble34.811034.75180.17
SEKSwedish krona9.30579.23550.76
USDUS Dollar1.34401.34650.19

Valiutų kursai yra skaičiuojami pagal Lietuvos banko skelbiamus oficialius kursus, tariant kad 1 EUR = 3.4528 LTL (www.lb.lt)