Investiciniai fondai »

Pelningumas

Investicinių fondų vienetų vertės, istoriniai rezultatai ir jų palyginimas.
Santrauka Fondai Pelningumas Fondo detalės Grafikai Mano fondai
Valdytojas:   Regionas:  

Fondo pavadinimasDataPokytis per laikotarpį (%)Rodikliai (%)
DienaSavaitėMėnuo3 mėn.6 mėn.Metai2 metai3 metaiŠiemetVid. metinis pokytisMetinis nuokrypisŠarpo rodiklis
Fondų fondai
CBL Active Strategy Fund09-280.330.33-0.41.22.82.17.511.00.23.58.1-0.16
CBL Balanced Strategy Fund - EUR10-22-0.29-0.10-2.1-2.4-1.1-1.54.35.4-2.31.85.9-0.51
CBL Universal Strategy Fund EUR10-22-0.18-0.27-1.5-1.9-1.5-2.8-0.71.5-3.20.54.3-1.00
Danske Invest 2020 Fund G05-08-0.36-0.69-0.42.42.50.21.313.35.14.24.4-0.13
Danske Invest 2030 Fund G05-08-1.24-2.53-2.25.24.6-0.12.626.413.18.19.80.34
Danske Invest 2040 Fund G05-08-1.23-2.63-2.44.84.1-1.11.625.612.77.99.80.32
Danske Invest Compass 25 Fund G05-08-0.40-0.77-0.33.03.41.12.111.46.43.74.0-0.29
Danske Invest Compass 50 Fund G05-08-0.67-1.41-0.94.03.90.61.815.29.04.86.00.01
Danske Invest Compass 75 Fund G05-08-0.92-1.96-1.45.04.10.32.020.811.76.58.20.21
Danske Invest Compass Equity Fund G05-08-1.09-2.42-1.95.64.6-0.31.323.713.37.39.80.26
Danske Invest Compass Liquidity Fund G05-08-0.070.030.31.73.42.13.27.93.62.62.2-1.00
Danske Invest Emerging Markets Equity Fund G05-08-1.55-4.08-5.23.08.2-2.45.137.412.511.712.60.55
DNB akcijų fondų fondas02-280.000.000.00.0-0.49.0-6.117.40.05.513.10.05
Eliksir Fund of Hedge Funds G05-080.020.090.71.90.5-1.2-6.10.62.50.23.4-1.36
Evli Global Multi Manager 3005-07-0.43-0.72-0.42.31.90.80.310.25.63.34.1-0.37
Evli Global Multi Manager 5005-07-0.63-1.10-0.73.32.91.40.314.68.34.65.7-0.03
Swedbank Fund of Funds 100 - class E04-170.140.04-2.3-4.8-1.71.819.3-0.5-2.3-0.212.6-0.40
Swedbank Fund of Funds 30 - class E04-170.180.27-0.4-2.2-1.20.46.10.3-1.20.13.9-1.20
Swedbank Fund of Funds 60 - class E04-170.150.11-1.2-3.5-1.41.212.2-0.0-1.7-0.07.3-0.66
Synergy Finance Tactical Asset Allocation Fund05-08-0.15-1.93-1.70.4-5.0-8.10.73.00.41.07.0-0.54
Pastaba: Į sąraša įtraukti centrinėje ir rytų europoje platinami investiciniai fondai. Vienetų vertės yra atnaujinamos kelis kartus per dieną. Ši informacija nėra oficiali, todėl vertės ir kiti duomenys gali skirtis nuo tų kuriuos skelbia valdytojai.