Investiciniai fondai »

Pelningumas

Investicinių fondų vienetų vertės, istoriniai rezultatai ir jų palyginimas.
Santrauka Fondai Pelningumas Fondo detalės Grafikai Mano fondai
Valdytojas:   Regionas:  

Fondo pavadinimasDataPokytis per laikotarpį (%)Rodikliai (%)
DienaSavaitėMėnuo3 mėn.6 mėn.Metai2 metai3 metaiŠiemetVid. metinis pokytisMetinis nuokrypisŠarpo rodiklis
Obligacijų fondai
CBL Eastern European Bond Fund USD05-08-0.040.160.72.44.14.86.416.54.55.22.30.20
Danske Invest Emerging Markets Debt Fund G05-08-0.25-0.010.51.65.43.92.912.36.04.05.2-0.15
Danske Invest Euro High Yield Fund G05-08-0.36-0.68-0.23.00.8-1.01.610.25.03.33.9-0.38
Danske Invest Government Bond Fund G05-080.230.650.41.03.54.43.51.72.00.63.4-1.25
Danske Invest High Yield Fund G05-08-0.36-0.68-0.23.00.8-1.01.610.25.03.33.9-0.38
Danske Invest Money Market Fund G10-26-0.00-0.01-0.0-0.1-0.2-0.3-0.5-0.6-0.3-0.20.0-115.06
Danske Invest Neutral Fund G05-08-0.17-0.150.31.50.60.01.57.12.52.31.9-1.35
Evli European High Yield05-07-0.26-0.410.12.91.71.23.514.25.34.53.8-0.07
Evli European Investment Grade05-070.050.170.72.02.11.43.47.03.22.32.2-1.13
Evli Short Corporate Bond05-07-0.010.030.41.31.00.81.54.12.11.31.1-3.06
INVL besivystančios Europos obligacijų subfondas05-08-0.05-0.040.31.62.70.40.78.92.82.93.4-0.56
Nordea Danish Bond Fund12-050.020.050.20.30.71.63.42.70.90.92.4-1.61
Nordea Danish Kroner Reserve12-05-0.01-0.03-0.1-0.2-0.4-0.8-1.4-2.0-0.7-0.70.1-36.96
Nordea Danish Mortgage Bond Fund12-050.030.160.41.22.14.68.46.73.42.22.8-0.94
Nordea European Corporate Bond Fund12-050.040.08-0.00.91.63.96.86.82.92.22.7-0.97
Nordea European Covered Bond Fund12-050.080.080.40.81.22.55.97.32.02.42.1-1.17
Nordea European High Yield Bond Fund12-05-0.06-0.12-0.51.01.88.113.717.96.45.63.40.25
Nordea Global Bond Fund12-050.180.12-0.5-0.4-3.4-4.8-1.87.9-5.32.66.7-0.33
Nordea Norwegian Bond Fund12-05-0.010.010.40.30.73.44.45.42.71.82.5-1.20
Nordea Norwegian Kroner Reserve12-050.000.020.10.20.61.63.64.11.51.30.4-7.76
Nordea Swedish Bond Fund12-050.060.010.50.9-0.20.74.04.10.61.33.9-0.89
Nordea Swedish Kroner Reserve12-05-0.01-0.02-0.00.0-0.10.10.4-0.10.1-0.00.3-18.91
SEB Corporate Bond Fund05-08-0.060.120.72.03.02.23.05.43.41.82.3-1.28
SEB High Yield12-08-0.060.00-0.6-0.20.34.711.311.63.93.73.9-0.27
SEB Short Bond Fund EUR05-080.000.000.10.20.1-0.2-0.5-0.20.2-0.10.3-15.26
SEB Short Bond Fund USD11-020.000.000.10.10.20.20.2-0.20.2-0.10.2-30.81
Templeton Euro Government Bond Fund01-250.090.360.61.90.80.1-1.1-3.00.5-1.02.8-2.11
WIOF Global Emerging Markets Bond Fund06-140.07-0.27-1.2-0.8-8.2-16.6-18.8-23.5-7.2-8.58.1-1.66
Pastaba: Į sąraša įtraukti centrinėje ir rytų europoje platinami investiciniai fondai. Vienetų vertės yra atnaujinamos kelis kartus per dieną. Ši informacija nėra oficiali, todėl vertės ir kiti duomenys gali skirtis nuo tų kuriuos skelbia valdytojai.