Investiciniai fondai »

Pelningumas

Investicinių fondų vienetų vertės, istoriniai rezultatai ir jų palyginimas.
Santrauka Fondai Pelningumas Fondo detalės Grafikai Mano fondai
Valdytojas:   Regionas:  

Fondo pavadinimasDataPokytis per laikotarpį (%)Rodikliai (%)
DienaSavaitėMėnuo3 mėn.6 mėn.Metai2 metai3 metaiŠiemetVid. metinis pokytisMetinis nuokrypisŠarpo rodiklis
Mišrūs fondai
Novus Dynamic Portfolio12-198.538.538.58.58.512.4-1.9-12.314.9-2.213.9-0.50
Novus Balanced Portfolio12-195.495.495.55.55.58.7-6.5-14.611.0-2.614.7-0.50
Danske Invest European Balanced Fund G12-204.724.724.74.74.712.92.611.013.34.56.7-0.04
Danske Invest Commodity Fund G11-160.07-1.460.45.03.65.70.9-32.60.7-12.314.7-1.17
CBL Eastern European Bond Fund EUR12-193.603.603.63.63.67.13.07.27.02.82.3-0.86
Heracles Long/Short MI Fund12-05-1.20-0.79-1.02.41.66.55.2-5.14.1-1.79.4-0.70
Danske Invest Gold Fund G11-16-0.03-0.83-2.1-1.11.50.810.7-1.27.7-0.414.5-0.36
SEB Asset Selection Fund12-201.331.331.31.31.32.2-5.5-7.62.3-1.57.7-0.82
Nordea Stable Return Fund12-05-0.060.300.80.8-0.84.37.19.73.03.14.4-0.38
Franklin MENA Fund01-25-0.860.005.35.5-1.98.49.328.73.88.89.70.41
WIOF Conservative Risk 3% Portfolio06-140.020.240.5-1.0-3.6-7.3-13.6-23.7-3.2-8.63.8-3.48
Danske Invest Contrarian Fund G11-16-0.210.49-2.2-5.1-7.3-15.3-19.3-15.4-11.6-5.47.6-1.35
WIOF Global Strategy Alpha Portfolio06-14-0.02-0.95-3.3-8.7-18.6-28.9-37.6-43.1-16.8-17.17.8-2.79
Pastaba: Į sąraša įtraukti centrinėje ir rytų europoje platinami investiciniai fondai. Vienetų vertės yra atnaujinamos kelis kartus per dieną. Ši informacija nėra oficiali, todėl vertės ir kiti duomenys gali skirtis nuo tų kuriuos skelbia valdytojai.