Investiciniai fondai »

Pelningumas

Investicinių fondų vienetų vertės, istoriniai rezultatai ir jų palyginimas.
Santrauka Fondai Pelningumas Fondo detalės Grafikai Mano fondai
Valdytojas:   Regionas:  

Fondo pavadinimasDataPokytis per laikotarpį (%)Rodikliai (%)
DienaSavaitėMėnuo3 mėn.6 mėn.Metai2 metai3 metaiŠiemetVid. metinis pokytisMetinis nuokrypisŠarpo rodiklis
Akcijų fondai
CBL Russian Equity Fund05-08-0.78-1.71-0.20.73.87.313.144.313.813.316.00.53
Danske Invest Arvo Russia Value Fund G04-20-0.980.001.8-1.021.345.839.748.63.214.132.10.29
Danske Invest Baltic Equity Fund G10-26-0.50-2.62-5.0-7.7-9.5-8.68.821.3-7.76.67.70.24
Danske Invest Black Sea Fund G10-260.30-2.116.2-14.7-35.0-40.9-38.2-40.2-44.4-15.726.4-0.78
Danske Invest China05-08-1.42-3.65-6.01.33.6-11.714.644.710.613.117.70.47
Danske Invest China Fund G05-08-2.47-5.70-8.20.45.5-9.46.239.712.712.715.90.50
Danske Invest Eastern Europe Convergence Fund G05-08-1.01-4.04-5.2-4.7-1.4-5.8-13.28.8-0.62.910.7-0.18
Danske Invest Emerging Asia Fund G10-250.12-2.06-9.8-16.1-11.1-13.9-4.92.5-16.20.814.7-0.27
Danske Invest Europe Focus09-211.091.570.51.75.81.16.64.71.61.511.0-0.30
Danske Invest Europe High Dividend Fund G05-08-1.11-2.66-2.66.04.12.3-2.617.111.55.410.50.06
Danske Invest Europe Small Cap Fund G05-08-0.79-1.703.311.7-0.4-8.43.833.717.310.216.80.32
Danske Invest European Equity Fund G05-08-0.78-2.06-0.98.77.63.5-0.716.515.85.211.40.04
Danske Invest Finnish Equity Fund G05-08-0.95-2.78-5.01.61.5-4.90.926.511.18.212.40.27
Danske Invest Global Emerging Markets05-08-1.22-2.37-1.94.810.6-1.04.625.311.47.812.50.24
Danske Invest Global Emerging Markets Small Cap05-08-1.18-2.65-3.52.47.7-9.0-3.67.27.72.412.2-0.20
Danske Invest India05-08-1.92-1.65-2.32.88.9-6.63.427.4-1.08.414.40.25
Danske Invest India Fund G05-08-1.54-2.87-2.64.89.11.50.626.20.98.614.40.27
Danske Invest Japanese Equity Fund G05-08-0.82-2.75-2.41.0-4.8-10.0-1.722.44.37.212.80.19
Danske Invest Latin America Fund G05-080.81-1.42-2.3-1.38.86.31.634.49.810.019.30.27
Danske Invest Nordic Opportunities Fund G04-200.16-0.46-0.13.95.97.52.132.45.29.814.60.34
Danske Invest Nordic Small Cap Fund G04-20-0.11-0.17-0.0-0.31.36.010.837.90.811.316.00.41
Danske Invest North America Equity Fund G05-08-0.30-0.93-0.15.31.311.112.737.114.511.212.60.51
Danske Invest Real Estate Fund G04-20-0.240.032.77.23.83.4-3.329.64.59.016.10.26
Danske Invest Russia Fund G05-08-1.15-1.402.74.97.511.820.766.217.918.416.90.81
Danske Invest Russia Small Cap Fund G04-20-0.830.061.5-2.015.937.328.438.12.011.432.00.20
Danske Invest Sustainability Equity Fund G05-08-0.47-1.150.210.912.218.828.170.720.319.710.81.38
Danske Invest Trans-Balkan09-21-2.16-1.83-1.3-4.3-14.3-13.0-1.43.8-12.81.212.2-0.29
Danske Invest Trans-Balkan Fund G10-26-0.10-0.880.1-3.3-10.5-6.33.78.8-7.62.910.5-0.18
Dovre Inside Nordic05-080.53-2.29-2.74.54.54.71.128.48.08.512.00.31
East Capital Balkan Fund05-08-0.77-2.820.43.92.6-12.4-3.218.18.85.710.00.09
East Capital Baltic Fund01-080.191.37-2.0-9.4-11.1-11.18.232.11.49.78.60.57
East Capital Eastern European Fund05-08-0.81-1.572.64.88.80.79.046.918.713.712.50.71
East Capital Russian Fund05-08-0.480.036.37.913.816.327.984.425.222.616.31.10
East Capital Turkish Fund02-150.001.0817.815.339.7-27.7-18.8-13.617.4-4.827.7-0.35
Evli Finland Select05-07-0.66-2.04-5.90.71.2-1.75.737.710.311.212.00.54
Evli Global05-07-1.07-1.46-0.25.44.13.63.729.814.79.111.40.38
Evli Nordic05-070.060.120.41.21.01.1-44.8-28.22.0-10.528.0-0.55
Evli Russia04-230.480.981.15.29.816.012.154.015.315.516.00.67
Franklin Biotechnology Discovery Fund01-251.46-1.3222.13.1-12.9-12.77.19.712.83.127.2-0.06
Franklin European Growth Fund01-250.471.159.81.5-8.2-13.7-6.39.56.93.113.7-0.13
Franklin High Yield (Euro) Fund01-250.160.111.5-1.0-1.5-2.92.011.31.53.63.7-0.31
Franklin India Fund01-25-0.64-1.24-1.47.9-11.2-21.44.624.0-4.17.418.20.14
Franklin Mutual Beacon Fund01-25-0.04-0.6911.6-0.9-3.3-2.7-7.320.66.66.415.10.11
Franklin Mutual European Fund01-250.570.488.30.7-6.9-10.9-4.67.06.32.312.6-0.20
Franklin Mutual Global Discovery Fund01-250.41-0.3610.7-2.0-5.7-6.1-6.617.66.75.513.40.06
Franklin Natural Resources Fund01-251.73-1.4918.3-5.0-16.4-13.7-24.225.612.37.924.50.13
Franklin Technology Fund01-251.021.1419.44.9-3.512.536.276.810.820.917.90.90
Franklin Templeton Japan Fund01-250.150.456.6-2.0-9.4-13.7-1.78.36.02.712.6-0.17
Global Stable Equity Fund12-05-0.102.181.84.6-2.010.212.027.710.28.513.50.27
Global Stable Equity Fund - Euro Hedged12-05-0.231.912.84.21.8-9.916.621.4-13.26.718.40.10
INVL Baltijos fondas05-08-0.090.271.22.83.4-5.73.646.08.013.59.40.93
INVL besivystančios Europos be Rusijos TOP20 subfondas05-08-0.03-1.780.54.91.1-1.0-1.814.88.14.79.3-0.01
INVL Rusijos TOP20 subfondas05-08-0.19-1.720.42.86.710.911.777.315.721.121.30.77
LHV World Equities Fund06-29-1.18-1.26-1.62.38.526.712.919.08.56.013.30.09
Nordea African Equity Fund12-050.420.592.63.43.54.4-0.2-19.90.3-7.115.3-0.78
Nordea Asian Focus Equity Fund12-05-0.77-3.25-0.67.016.443.045.229.943.59.116.10.27
Nordea Emerging Consumer Fund12-050.13-0.31-0.14.60.618.121.919.815.76.214.30.10
Nordea European Value Fund12-05-0.83-0.26-4.02.3-1.410.99.125.06.77.714.10.21
Nordea Nordic Equity Fund12-05-0.61-1.03-4.2-0.2-1.015.45.624.99.67.714.60.20
Nordea Nordic Equity Small Cap Fund12-05-0.50-0.25-3.90.3-2.119.528.164.011.717.914.10.93
Nordea North American Value Fund12-05-0.323.574.59.59.819.824.119.618.06.111.10.12
Nordea Norwegian Equity Fund12-05-1.08-0.28-3.73.89.724.145.262.121.017.511.21.13
OMX Baltic Benchmark Fund05-080.380.472.33.44.9-3.97.524.89.77.77.70.37
SEB Asia Small Caps ex. Japan Fund05-08-1.64-2.48-2.62.98.3-9.2-15.8-6.4-4.611.0-0.85
SEB Concept Biotechnology05-08-2.91-1.23-6.8-2.2-5.310.6-1.87.010.12.315.9-0.16
SEB Eastern Europe ex Russia05-08-1.01-3.56-4.9-5.40.80.1-3.427.20.68.312.10.29
SEB Eastern Europe Small Cap Fund11-221.10-0.841.46.2-6.2-7.016.245.5-8.913.314.10.60
SEB Emerging Markets Fund05-08-0.51-1.72-2.41.97.5-1.47.5-10.98.311.90.29
SEB Europe Fund11-20-2.09-4.13-1.5-6.9-9.5-5.712.42.2-7.00.710.5-0.39
SEB Global Fund05-08-0.64-1.74-1.23.2-1.0-1.44.616.010.05.18.10.03
SEB Listed Private Equity Fund05-08-0.38-0.692.56.11.85.211.039.817.911.811.70.60
SEB Medical Fund05-08-0.47-0.10-3.2-2.1-4.74.25.813.81.54.49.9-0.04
SEB Nordic Focus Fund10-190.000.001.22.011.910.326.945.713.213.411.60.74
SEB Nordic Fund10-11-1.85-6.16-2.9-1.41.6-4.44.94.2-1.11.412.3-0.28
SEB Russia Fund05-08-0.46-1.251.33.47.813.120.564.516.218.016.50.80
SEB Technology Fund05-08-0.71-2.93-0.711.77.65.224.260.023.617.013.20.92
SEB US All Cap05-08-0.75-1.781.16.01.85.214.031.914.39.78.60.56
Swedbank Eastern Europe Equity Fund - E04-17-0.99-0.11-3.0-5.7-4.1-3.3-6.5-11.5-5.8-4.017.8-0.49
Swedbank Russian Equity Fund - E04-172.312.18-10.8-12.2-8.9-9.024.49.8-7.43.224.8-0.07
Templeton Asian Growth Fund01-251.572.6810.08.4-5.9-21.24.742.58.312.517.00.46
Templeton BRIC Fund01-250.270.9710.79.5-1.6-9.419.965.78.718.315.70.86
Templeton China Fund01-251.501.467.55.3-9.3-13.021.252.96.215.216.10.65
Templeton Eastern Europe Fund A(a)EUR01-25-0.231.6111.16.2-0.2-18.40.638.310.311.414.40.46
Templeton Emerging Markets Fund01-251.531.7610.08.9-4.1-16.817.257.78.216.416.20.72
Templeton Emerging Markets Smaller Companies Fund01-25-0.43-0.143.64.2-6.5-10.51.622.22.36.910.70.20
Templeton Frontier Markets Fund01-25-0.140.336.65.0-4.7-10.8-7.018.25.15.79.40.10
Templeton Global Total Return Fund01-25-0.130.003.12.11.80.85.916.62.65.28.10.05
Templeton Growth (Euro) Fund01-250.480.069.8-1.4-6.8-7.9-4.118.87.55.913.40.08
Templeton Latin America Fund01-250.490.7316.311.23.9-8.815.072.912.020.024.90.61
Trigon Baltic Fund09-17-0.010.11-3.6-6.4-11.1-8.411.823.8-8.27.47.30.35
Trigon New Europe Fund09-170.00-1.11-1.4-3.0-8.1-7.124.529.0-6.78.910.70.38
Trigon Russia Top Picks Fund09-171.543.98-2.5-9.1-14.8-13.411.563.0-10.217.722.50.57
WIOF African Performance Fund10-19-0.290.89-2.6-13.4-19.3-16.3-25.5-41.1-16.7-16.216.4-1.28
WIOF China Performance Fund10-19-0.06-0.19-8.8-17.3-17.4-19.8-12.5-14.0-19.7-4.916.5-0.59
WIOF Russia and CIS Performance Fund06-140.28-1.91-3.5-7.2-6.7-7.010.7-0.6-6.1-0.222.0-0.23
WIOF South-East Asia Performance Fund10-19-0.140.51-3.1-5.7-12.8-12.5-17.2-17.4-14.1-6.29.7-1.14
ZPR Global Equity Fund05-08-0.79-0.87-0.81.0-5.6-17.9-6.213.98.84.711.3-0.01
Pastaba: Į sąraša įtraukti centrinėje ir rytų europoje platinami investiciniai fondai. Vienetų vertės yra atnaujinamos kelis kartus per dieną. Ši informacija nėra oficiali, todėl vertės ir kiti duomenys gali skirtis nuo tų kuriuos skelbia valdytojai.