Investiciniai fondai »

Pelningumas

Investicinių fondų vienetų vertės, istoriniai rezultatai ir jų palyginimas.
Santrauka Fondai Pelningumas Fondo detalės Grafikai Mano fondai
Valdytojas:   Regionas:  

Fondo pavadinimasDataPokytis per laikotarpį (%)Rodikliai (%)
DienaSavaitėMėnuo3 mėn.6 mėn.Metai2 metai3 metaiŠiemetVid. metinis pokytisMetinis nuokrypisŠarpo rodiklis
Akcijų fondai
SEB Russia Fund12-2027.9427.9427.927.927.946.247.444.148.718.016.50.80
SEB Technology Fund12-2015.2915.2915.315.315.342.324.958.942.517.013.20.92
SEB Nordic Focus Fund10-190.000.001.22.011.910.326.945.713.213.411.60.74
SEB Eastern Europe Small Cap Fund11-221.10-0.841.46.2-6.2-7.016.245.5-8.913.314.10.60
SEB Listed Private Equity Fund12-2017.0017.0017.017.017.039.327.742.637.911.811.70.60
SEB US All Cap12-209.039.039.09.09.024.514.727.724.69.78.60.56
SEB Eastern Europe ex Russia12-205.885.885.95.95.95.9-1.220.66.58.312.10.29
SEB Emerging Markets Fund12-206.236.236.26.26.215.86.126.917.88.311.90.29
SEB Global Fund12-208.788.788.88.88.820.23.220.219.75.18.10.03
SEB Medical Fund12-2012.3312.3312.312.312.315.611.332.514.04.49.9-0.04
SEB Concept Biotechnology12-207.527.527.57.57.516.39.86.718.42.315.9-0.16
SEB Nordic Fund10-11-1.85-6.16-2.9-1.41.6-4.44.94.2-1.11.412.3-0.28
SEB Europe Fund11-20-2.09-4.13-1.5-6.9-9.5-5.712.42.2-7.00.710.5-0.39
SEB Asia Small Caps ex. Japan Fund12-201.161.161.21.21.27.9-10.3-8.87.7-4.611.0-0.85
Mišrūs fondai
SEB Asset Selection Fund12-201.331.331.31.31.32.2-5.5-7.62.3-1.57.7-0.82
Obligacijų fondai
SEB High Yield12-08-0.060.00-0.6-0.20.34.711.311.63.93.73.9-0.27
SEB Corporate Bond Fund12-201.511.511.51.51.54.92.96.04.91.82.3-1.28
SEB Short Bond Fund EUR12-20-0.31-0.31-0.3-0.3-0.3-0.1-0.8-0.9-0.1-0.10.3-15.26
SEB Short Bond Fund USD11-020.000.000.10.10.20.20.2-0.20.2-0.10.2-30.81
Pastaba: Į sąraša įtraukti centrinėje ir rytų europoje platinami investiciniai fondai. Vienetų vertės yra atnaujinamos kelis kartus per dieną. Ši informacija nėra oficiali, todėl vertės ir kiti duomenys gali skirtis nuo tų kuriuos skelbia valdytojai.