Investiciniai fondai »

Pelningumas

Investicinių fondų vienetų vertės, istoriniai rezultatai ir jų palyginimas.
Santrauka Fondai Pelningumas Fondo detalės Grafikai Mano fondai
Valdytojas:   Regionas:  

Fondo pavadinimasDataPokytis per laikotarpį (%)Rodikliai (%)
DienaSavaitėMėnuo3 mėn.6 mėn.Metai2 metai3 metaiŠiemetVid. metinis pokytisMetinis nuokrypisŠarpo rodiklis
Akcijų fondai
Danske Invest Arvo Russia Value Fund G04-20-0.980.001.8-1.021.345.839.748.63.214.132.10.29
Danske Invest Baltic Equity Fund G10-26-0.50-2.62-5.0-7.7-9.5-8.68.821.3-7.76.67.70.24
Danske Invest Black Sea Fund G10-260.30-2.116.2-14.7-35.0-40.9-38.2-40.2-44.4-15.726.4-0.78
Danske Invest China Fund G05-08-2.47-5.70-8.20.45.5-9.46.239.712.712.715.90.50
Danske Invest Eastern Europe Convergence Fund G05-08-1.01-4.04-5.2-4.7-1.4-5.8-13.28.8-0.62.910.7-0.18
Danske Invest Emerging Asia Fund G10-250.12-2.06-9.8-16.1-11.1-13.9-4.92.5-16.20.814.7-0.27
Danske Invest Europe High Dividend Fund G05-08-1.11-2.66-2.66.04.12.3-2.617.111.55.410.50.06
Danske Invest Europe Small Cap Fund G05-08-0.79-1.703.311.7-0.4-8.43.833.717.310.216.80.32
Danske Invest European Equity Fund G05-08-0.78-2.06-0.98.77.63.5-0.716.515.85.211.40.04
Danske Invest Finnish Equity Fund G05-08-0.95-2.78-5.01.61.5-4.90.926.511.18.212.40.27
Danske Invest India Fund G05-08-1.54-2.87-2.64.89.11.50.626.20.98.614.40.27
Danske Invest Japanese Equity Fund G05-08-0.82-2.75-2.41.0-4.8-10.0-1.722.44.37.212.80.19
Danske Invest Latin America Fund G05-080.81-1.42-2.3-1.38.86.31.634.49.810.019.30.27
Danske Invest Nordic Opportunities Fund G04-200.16-0.46-0.13.95.97.52.132.45.29.814.60.34
Danske Invest Nordic Small Cap Fund G04-20-0.11-0.17-0.0-0.31.36.010.837.90.811.316.00.41
Danske Invest North America Equity Fund G05-08-0.30-0.93-0.15.31.311.112.737.114.511.212.60.51
Danske Invest Real Estate Fund G04-20-0.240.032.77.23.83.4-3.329.64.59.016.10.26
Danske Invest Russia Fund G05-08-1.15-1.402.74.97.511.820.766.217.918.416.90.81
Danske Invest Russia Small Cap Fund G04-20-0.830.061.5-2.015.937.328.438.12.011.432.00.20
Danske Invest Sustainability Equity Fund G05-08-0.47-1.150.210.912.218.828.170.720.319.710.81.38
Danske Invest Trans-Balkan Fund G10-26-0.10-0.880.1-3.3-10.5-6.33.78.8-7.62.910.5-0.18
Evli Finland Select05-07-0.66-2.04-5.90.71.2-1.75.737.710.311.212.00.54
Evli Global05-07-1.07-1.46-0.25.44.13.63.729.814.79.111.40.38
Evli Nordic05-070.060.120.41.21.01.1-44.8-28.22.0-10.528.0-0.55
Evli Russia04-230.480.981.15.29.816.012.154.015.315.516.00.67
Mišrūs fondai
Danske Invest Commodity Fund G11-160.07-1.460.45.03.65.70.9-32.60.7-12.314.7-1.17
Danske Invest Contrarian Fund G11-16-0.210.49-2.2-5.1-7.3-15.3-19.3-15.4-11.6-5.47.6-1.35
Danske Invest European Balanced Fund G05-08-0.53-1.37-0.83.92.1-1.9-0.414.18.24.56.7-0.04
Danske Invest Gold Fund G11-16-0.03-0.83-2.1-1.11.50.810.7-1.27.7-0.414.5-0.36
Obligacijų fondai
Danske Invest Emerging Markets Debt Fund G05-08-0.25-0.010.51.65.43.92.912.36.04.05.2-0.15
Danske Invest Euro High Yield Fund G05-08-0.36-0.68-0.23.00.8-1.01.610.25.03.33.9-0.38
Danske Invest Government Bond Fund G05-080.230.650.41.03.54.43.51.72.00.63.4-1.25
Danske Invest High Yield Fund G05-08-0.36-0.68-0.23.00.8-1.01.610.25.03.33.9-0.38
Danske Invest Money Market Fund G10-26-0.00-0.01-0.0-0.1-0.2-0.3-0.5-0.6-0.3-0.20.0-115.06
Danske Invest Neutral Fund G05-08-0.17-0.150.31.50.60.01.57.12.52.31.9-1.35
Evli European High Yield05-07-0.26-0.410.12.91.71.23.514.25.34.53.8-0.07
Evli European Investment Grade05-070.050.170.72.02.11.43.47.03.22.32.2-1.13
Evli Short Corporate Bond05-07-0.010.030.41.31.00.81.54.12.11.31.1-3.06
Fondų fondai
Danske Invest 2020 Fund G05-08-0.36-0.69-0.42.42.50.21.313.35.14.24.4-0.13
Danske Invest 2030 Fund G05-08-1.24-2.53-2.25.24.6-0.12.626.413.18.19.80.34
Danske Invest 2040 Fund G05-08-1.23-2.63-2.44.84.1-1.11.625.612.77.99.80.32
Danske Invest Compass 25 Fund G05-08-0.40-0.77-0.33.03.41.12.111.46.43.74.0-0.29
Danske Invest Compass 50 Fund G05-08-0.67-1.41-0.94.03.90.61.815.29.04.86.00.01
Danske Invest Compass 75 Fund G05-08-0.92-1.96-1.45.04.10.32.020.811.76.58.20.21
Danske Invest Compass Equity Fund G05-08-1.09-2.42-1.95.64.6-0.31.323.713.37.39.80.26
Danske Invest Compass Liquidity Fund G05-08-0.070.030.31.73.42.13.27.93.62.62.2-1.00
Danske Invest Emerging Markets Equity Fund G05-08-1.55-4.08-5.23.08.2-2.45.137.412.511.712.60.55
Eliksir Fund of Hedge Funds G05-080.020.090.71.90.5-1.2-6.10.62.50.23.4-1.36
Evli Global Multi Manager 3005-07-0.43-0.72-0.42.31.90.80.310.25.63.34.1-0.37
Evli Global Multi Manager 5005-07-0.63-1.10-0.73.32.91.40.314.68.34.65.7-0.03
Pastaba: Į sąraša įtraukti centrinėje ir rytų europoje platinami investiciniai fondai. Vienetų vertės yra atnaujinamos kelis kartus per dieną. Ši informacija nėra oficiali, todėl vertės ir kiti duomenys gali skirtis nuo tų kuriuos skelbia valdytojai.