Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
starka Karas. Ginklai. Nesutarimai #730830   2022-11-24 18:15
Darriusk [2022-11-24 17:04]:
Deepstate šiandien rodo vėl kelis kilometrus nacių "pergalės". Sudėjus kelias dienas, gaunasi nemažai.

Derlius vėl prastas. Tik numuštų raketų daug.

Chersonas masiškai apšaudomas. Kas labai keista, turint omeny, kad Arestovičius aiškino, jog kairys krantas žemesnis, pasislėpti ten nėra kur ir ukrų artilerija ten turi persvarą. Naciai griauna miestą Mariupolio pavyzdžiu ir ukrai nepajėgia tam užkirsti kelią. Nu visai blogai.

Visumoje išeina, kad turim periodą, kada persvara nacių pusėje. Labai norėtųsi, kad prasidėtų sekantis periodas ir ukrai vėl per kelias dienas nužygiuotų 50 km. Sulauksim ???

tu myžniau gal nebesvaik apie "vėl kelis kilometrus per dieną" ir akis geriau prasikrapštyk. Patys ruskiai jeigu sako, kad kapstomės po keliasdešimt metrų per dieną, tai gal jie savo pasiekimus specialiai menkina? specialiai pažiūrėjau kiek jie pasitūmėjo kad ir toj Bachmuto krypty, tai pvz nuo Zaicevo/Kodemos, kuriuos prieš 3 mėn užėmė, 4-5km per tą laiką tepasistūmėjo. ir čia tik smulkiam fronto ruože, kur ruskiam "sekasi". O kiek Ukrainiečiai per tą laiką pasistūmė? beje, tu jau prieš pusantro mėnesio Bachmutą "užėmei" ir prieš kelias savaitęs Ugledarą, kurių dar ir dabar net nepretenduoja užimti neatsibodo durnium atrodyti su savo myžimu dėl ruskių "pergalių"?
1