Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
starka Korona virusas #673202   2021-04-17 19:11
Antivakseriai apgailėtini. Jeigu prieš kelis mėn dar galima buvo svarstyti, abejoti, kokia čia nauda iš tų vakcinų bus, kaip jos veiks, kaip saugos nuo mutacijų, kiek nukentėjusių žmonių bus,tai dabar kaip sako rusai visi факты на лицо. Izraelyje, kuris jau menesį ir atsidaręs gyvena, nauji atvejai sumažėję 50 kartų, mirčių praktiškai nebelikę visai.kokių dar geresnių pavyzdžių, įrodymų reikia, kad pamatyti, jog skiepai veikia ir kad tai vienintelė priemonė užbaigt tą nesąmonę? tai koks po velnių skirtumas, kad ten kažkas ir užsikrečia dar skiepytas, jei nieks rimtai nebesuserga ir nemiršta? pezėjot apie baisius vakcinos poveikius, ale tėra keli krešulių atvejai iš keliasdešimt milijonų, nepaisant to vis tiek rėkia durniai apie tuos krešulius, nors lėktuvuose krešulių susidarymas 500 kartus didesnis, kaip ir pvz nuo moterų kontraceptikų. pezėjo apie baisius šalutinius poveikius, nors kaip matom dabar jau jie apsiriboja 1-2d temperatūra ir kaulais šiek tiek palaužytais. sakėt tai pala pala, pažiūrėsim kas po 3-5 mėn po skiepo bus, dabar praėjo 5 mėn, dabar jau vapa palaukim 1-2metus ir kas juokingiausia, tai tie durniai antivakseriai, kurių 2/3 net nemoka rašyti be 5 klaidų sakinyje, save išdidžiai vadina mąstančiais, viską suprantančiais piliečiais peza va pečius vis dar, kad reiks kasmet po 4 kartus skiepytis, nors dabar matau pranešimus, kad čia turėtų būti kažkas labai panašaus į erkinius skiepus, kur ikalsi porą šotų, sekantį bereiks tik po metų ir užteks tada vieno metams ar daugiau net.
beje pečiau, sakei, kad nusipirksi skiepų pasą tai papasakok dabar kaip pirksi skaitmeninį pasą/kodą, kuris bus kiekvienam suteikiamas per asmeninę paskyrą e.sveikatoj? sakai pasų "gamintojai" nulauš sistemas ir kiekvienam į jo paskyrą e.sveikatoj įpieš jo koduką?
žodžiu, esat apgailėtini ir kadangi elgiatės ne kaip atsakingi visuomenės nariai, kurie dėl bendro gėrio (kolektyvinio imuniteto, įveiktos ligos, išsaugotų gyvybių, atlaisvintų ligoninių pajėgumų kitų ligų gydymui) nenorit nei tokio menko savo indėlio įnešti, tai ir sėdėkit kaip visuomenės atmatos visuomenės paraštėj. ir galėsit nuo sofkės rėkauti apie pažeidžiamas teises, kai be skiepų paso nelabai kur išlyst galėsit
starka Korona virusas #673204   2021-04-17 19:33
hmm, jei tie išvardinti dalykai yra blogis, tai čia jau sunkus atvejis apgailėtini egoistai esat, jums bendra visuomenės gerovė nerūpi iš viso, visa šneka tai AŠ, MAN. tai nenorėkit, kad po to visuomenė jus priimtų lygiai taip kaip atsakingus piliečius ;)
starka Korona virusas #673207   2021-04-17 19:43
tai tau pečiau su matematika nekažką, jei nesuvoki ant kiek sumažėja erdvė viruso sklidimui, kai bet kuriame kontaktų grandinės etape net 60% sumažėja variantų užkrėtimui ;) tai dar vadinama kolektyviniu imunitetu, kuriam matyt ir užtenka jau ir 60%. tai tu skelk vėl kokią teoriją, kodėl taip atsitiko su atvejų sumažėjimu, jei tau ir Izraelio atvejis nerodo, kad būtent skiepai ir įveikė virusą.
p.s tai kaip ten pečiau su tavo skiepų pasu bus? kur pirksi jį?
starka Korona virusas #673209   2021-04-17 19:49
pečiau, tau beviltiška įrodinėti kažką, kai tau net jau faktiški (o ne kokie nors prognozuojami kaip prieš 3men) duomenys iš skiepyjime pažengusių šalių nieko nerodo. na tu toliau savo durnumą demonstruok, bes pasijuoksim sau ramiai
ir ne, skiepai nėra vien tavo asmeninis reikalas, tu negyveni atsiskyręs kažkur tundroj ir gali ne tik pats klumpes užversti, bet ir kitą kokį durną antivakserį ar, kas daug blogiau, žmogų, kuris negali skiepytis, į kapus nuvaryti. nekalbant apie tai, kad jokio kolektyvinio imuniteto nepasieksim, jeigu visi galvotų kaip jūs. taigi čia yra bendras, o ne tik tavo asmeninis reikalas.
starka Korona virusas #673239   2021-04-17 22:47
C# [2021-04-17 22:20]:

Aisku procesa stabdo dar ir musiskiu politiniai isvedziojimai, jeigu pvz. sputnykas toks pats geras kaip zeneca, nematau jokiu problemu jo uzsipirkt.

nu žinai, jeigu patys ruskeliai nenori savos vakcinos (nei 10% nepaskiepyję, o vienas žmogus pasakojo, kad ten praktiškai nuo pradžių visi norintys galėjo skiepytis, be jokių ten prioritetinių grupių pirmenybės), tai kodėl mes jos turėtume norėti? nu bet aišku, jei yra kokie vatnykai, kuriems tik sputničioko reikia, tai gal ir galima būtų tokiems galimybę suteikti
1