Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
Alanaz Karas. Ginklai. Nesutarimai #736643   2023-01-26 13:40
C# [2023-01-26 13:31]:
"Preliminariai paleista apie 30 raketu, numusta 100 proc, bet yra pataikymu Raketos siuolaikines - X-101.
Tiesa, dar nakti mopedai buvo, 24 stukai, visi numusti."

Jo, viskas absoliuciai visur numusta, numusta tiesa sakant 200% t.y. tos raketos kurios net nepakilo, numustos ant starto aiksteliu.

Numusineja raketas ukropijoje kas netingi - vaikai su ragatkem, pencinykai su parudijusiais sautuvais. Katinas paleistas nuo sprenzinkes ir tas turbut rusu raketa numustu.


Hehe... Mažučiai... inkščiat... gerai. Tankai pakeliui... tada naikintuvai tada karas Rusijos žemėse... pakalbėsim dar pakalbėsim
Alanaz Karas. Ginklai. Nesutarimai #736655   2023-01-26 14:10
Seriukas [2023-01-26 13:56]:
C# [2023-01-26 13:52]:
"tada naikintuvai tada karas Rusijos žemėse"

Kaip tik karas Rusijos zemese, taip branduoline galvute alanazui i morda.

Eilini karta patvirtinat ant kiek atsilupe esat, ant kiek smegenu nera suprast kur gali daeit sito karo eskalacija.

O su tais tankais, ta jau rasiau kad nebejuokinkit. Atrado nauja wunderwaffe mulkiu gauja.

Visi vakaru tankai yra pasene lygiai taip pat kaip rusu, visi jie yra pagal saltojo karo laiku dizainus. Ka turi geriau vakarietiski modeliai tai elektronika/priborai, kas liecia sarvus/tanko isgyvenima, ten mazai kas skiriasi nuo ruskeliu, arba pas rusus dar geriau pvz. T-90 frontaliniai sarvai geresni uz Leo.

Bus malonu kai rusai fotkinsis ties trofejais ir bus labai nemalonu vakarams, cia viena is priezasciu kodel jie taip ilgai atideliojo tuos tankus. Nes cia imidzo reikalas, ant tanku vyksta biznis, pardavinejo leo tie patys vokieciai, pardavineja ir amerikoshai savo pasenusius abramsus.

Viskas gi siais laikais sukas apie pinigus, paklauskit savo mulkio popo.

Cheers.


O tai ko ruskiai verkšlena ir šika į kelnes dėl tankų? jei duodi sovietinį tanką, tai nieko tokio, jei vakarietišką, tai jau įsitrauki į karą. Tu jiem gal pranešk, kad vakarietiški dar prastesni, nes matyt nežino


ir dar pranešk, kad pagal jų paniatkes karas tai Rusijos žemėse, nes jie aneksavo ir prisijungė. Laukiu atomkės NATO teritorijose. Ai problemėlė, kad tada visa Rusija 100 metų būtų tik teritorija Stalkeriams vaikčioti...
Alanaz Karas. Ginklai. Nesutarimai #736661   2023-01-26 14:22
maxa [2023-01-26 14:16]:
Laukiu atomkės NATO teritorijose. Ai problemėlė, kad tada visa Rusija 100 metų būtų tik teritorija Stalkeriams vaikčioti...


Analogiškai būtų ir Europos + JAV teritorijose kai pradėtų leist vieni ant kitų. Todėl nesigaus win win.


Jeigu man reikėtų spėti, tai visus metus tik tuo ir užsiemė NATO kaip susitvarkyti su šiuo klausimu ir ginkluotės tiekimo didėjimas tik rodo, kad sprendimas tam yra, koks aš nzn. Bet žinant rusija, tai tie mygtukai arba neveikia arba ten nieko nebėra.
Alanaz Karas. Ginklai. Nesutarimai #736672   2023-01-26 14:36
C# [2023-01-26 14:31]:
"Jeigu man reikėtų spėti, tai visus metus tik tuo ir užsiemė NATO kaip susitvarkyti su šiuo klausimu ir ginkluotės tiekimo didėjimas tik rodo, kad sprendimas tam yra, koks aš nzn. Bet žinant rusija, tai tie mygtukai arba neveikia arba ten nieko nebėra."

Jo, sprendimas yra, NATO stebukladariai, viska jie numate, nieko rusai neturi, greiciausiai visas tas raketas amerikonas su beisbolke numustu, nu panasiai kaip dabar ukropai numusineja.

Panasi leksika kaip pas debila Sezam, kuris cia suoke kad puse rusu atominiu raketu susprogtu starto metu

Ant tiek debilai esat, kad pilnai pasiruose sita patikrint ?

Vakaru vergo mentalitetas tiesiog nuostabus. Jeigu vakarai kazka daro, reiskias jie zino ka daro

Amerikonai zinojo ka daro Afganistane 20 metu, bet netiketai is ten sjabalino, palike likimo valiai, tiksliau - talibu peiliams, visus savo vietinius pakalikus.


Ruda jau kelnėse girdžiu iš kalbų tavo. Jau turėtumėte suprasti, kad jūsų beždžionių su granatomis rankose niekas nebebijo, jus tiesiog reik išvyti ir sieną pastatyti. Dabar tas etapas ir prasidės. Dar pakeliui po kapituliacijos ir kaliningrado klausimas bus pakeltas. Užsirašyk snargliau ant kaktos, kad nepamirštum.
1