Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
Darriusk Karas. Ginklai. Nesutarimai #719401   2022-06-24 08:11
leitenantas [2022-06-24 06:31]:
Maskva pateike 15 punktu taikos planą.Jau pavargo kariaut.
https://www.km.ru/v-rossii/2022/06/23/otnosheniya-rossii-i-ukrainy/898374-v-kremle-zayavili-o-vozmozhnosti-mira-s-ukra

leitenantas kaip koks youtberis - "Maskva pavargo kariaut". O paskaitai, kas ten parašyta iš tikrųjų ir sužinai, kad visas tas fašistų "taikos planas" - dalinė Ukrainos kapituliacija.

Taigi, iš tikrųjų Maskva nori ir pasiryžusi kariauti toliau.

... vakar nebuvo Arestovičiaus ir beveik jokių naujienų iš Ukrainos. Tikiuosi nieko labai blogo neatsitiko ?
Darriusk Karas. Ginklai. Nesutarimai #719474   2022-06-27 14:57
Įdomiai su tom sankcijom Rusijai.

Rublis stiprus. Valiutos nėr kur dėt. Kadangi importas labai sumenko, tai prekybos balansas žiauriai perteklinis.
Kadangi valiutos nebėr kur dėt, tai vėl problema.

Nebeaišku, kada bus juntamas sankcijų poveikis, o gal jo išvis nebus. Bet va defoltas kaip ir faktas jau.
Visokių "schemų" kūrėjams vėl aukso amžius, kaip 90ais. "Tavaras" į Rusija plaukia upėmis per Gruzją, Kazachstaną ir visas kitas armėnijas. Lietuvaičiams kaip ir sunkoka į tą pinigų srautą įsisukti, bet kas turi gerus ryšius Rusijoje - jau semia pinigus su lopeta
Darriusk Karas. Ginklai. Nesutarimai #719503   2022-06-28 09:03
Lukašenka ruošiasi pulti.
Vat įdomu - ką ??

Visai realu - kad mus. Ir nors šansų aplamai okupuoti Lietuvą jis neturi, bet ... Ukraina rodo, kad Putinui ne taip svarbu yra okupuoti, kaip griauti. Naikinti miestus ir gyventojus - pagrindinis karo tikslas. O prisigrobti vistiek yra ko, kad ir treršnių, vieną kitą televizorių, gal PC, gal koks kombainas sveikas liks.

Taigi ir Lukašenkai - sugriauti Vilnių nebus sunku. O kadangi visa Vilniaus "vystymo" programa - stichiška statyba su vienu kriterijumi - pelnu - tai pasislėpti nuo bombų neturime kur. Taigi ir žmonių žus labai daug.

Pulti Lietuvą - geriausias variantas. Pulti Lenkiją - mažai prasmės. Varšuva toli, o griauti Baltstogę - neįdomu. Na, gal puls Ukrainą, tada galėsim sakyti, kad mums labai pasisekė.
Darriusk Karas. Ginklai. Nesutarimai #719505   2022-06-28 09:37
maxa [2022-06-28 09:17]:
4 mėnesius pakaifavai apie ateities menamas Ukrainos pergales, o dabar susitaikei su lemtim? Sveikas atvykęs į klubą.

Jei čia mano adresu, tai aš "nekaifavau" nei dienos. Sunku įsivaizduoti, kokį siaubą tenka kentėti ukrainiečių tautai dėl vieno psichinio ligonio noro atkurti Imperiją 1900 metų ribose. Kaifuoti kai žudomi tūkstančiai ir griaunami miestai kažkaip nelogiška. Va jeigu būtų griaunami Rusijos miestai, tai gal ir "pakaifuočiau".
Galima pasidžiaugti aišku, kad ukrams sekasi stabdyti milžinišką nacių armiją ir padaryti jai šiek tiek žalos. Deja, norinčių žudyti ukrainiečius - šimtai tūkstančių. O visa Rusijos egzistavimo prasmė - gaminti ginklus ir kariauti. Taigi yra milijonas+ pasiruošusių žudyti ir naikinti ir begalinis kiekis tam skirtų ginklų.

Kol nebus sunaikinta bent jau 100.000 nacių karių, taikos tikėtis sunku.
Darriusk Karas. Ginklai. Nesutarimai #719510   2022-06-28 09:57
ThePope [2022-06-28 09:38]:
Ukraina laimėjo jau 3 ar 4 karo dieną, kai paaiškėjo, kad strateginių ir politinių tikslų rusijai pasiekti yra be šansų,

Kad "strateginių ir politinių tikrslų Rusija nepasieks", buvo aišku dar prieš karą. Paversti visus ukrus rusais prievarta ir teroru - tik Putinui atrodė lengva.
Ukraina laimėjo daug, bet nalaimėjo kare. Karas vyksta toliau ir iki Pergalės ( o ne "laimėjimų" ) labai toli.
Tik pergalė užtikrins, kad "laimėjimai" bus "užfiksuoti" visam laikui.

... o kadangi Lukašenka ruošiasi karui, tai rodo, kad Putinas nori karo eskalacijos, atidaryti antrąjį frontą. KAro baigtis tampa labai neaiški.
Darriusk Karas. Ginklai. Nesutarimai #719516   2022-06-28 10:10
ThePope [2022-06-28 10:01]:
Nebuvo aišku, ta prasme, kad daug pastatyta buvo ant vakarų suskaldymo. Energetinio pleišto ir t.t.
Be vakarų pagalbos, butų buvę taip, kaip čia kažkuris ir rašė, per 10 ar kiek ten dienų prie Lenkijos sienos.


Tikrai ne per 10. Karo pradžioje ukrai be jawelinų nieko neturėjo. O neblogai sustabdė Kijevo puolimą.
Esminė vakarų pagalba prasidėjo visai neseniai. Bet vistiek vakarai daugeliu aspektų silpnesni už Rusiją.

Rusija neturi moralės, jai neegzistuoja tarptautinė teisė. Vadinasi, ji gali daryti ką nori - žudyti civilius, prievartauti mergaites, grobti turtą ir t.t. Gali daryti bet ką, kad ir pastatyti konclagerį ir dujų kameras ukrams. Tereikia tik noro.
Vakarams egzistuoja tarptautinė teisė ir visas kitas varžantis "staffas". Be to kai kurios vakarų šalys - vos ne Rusijos sąjungininkės šitame kare.

O ir vienš vakarų neužtenka efektyviai sulaužyti nacizmui stuburą. Sankcijos kažkiek veikia Europoje, bet pradedant Gruzija ir baigiant Kinija - sienos "kiauros" ir apsirųpinti reikalingomis prekėmis Rusijai nėra didelių problemų.
Darriusk Karas. Ginklai. Nesutarimai #719568   2022-06-28 16:26
bugaga [2022-06-28 10:53]:
baltarusijos karinis biudžetas mažesnis nei estijos,ekonomika mažesnė nei lietuvos, kas turi būti galvoje, kad manyti, kad ji gali kažką pakeisti??


tai kad Putinas ir nebesiekia "keisti". Užtenka tik "naikinti". Praktiškai terorizmas kaip ISIS, tik 100 kartų galingesnis.

Baltarusija - Rusijos dalis daugeliu prasmių, o jau karinėje srityje - tai išvis Rusijos provincija. Todėl reikia žiūrėti ne Baltarusijos, o Rusijos biudžetuą.

Ir turbūt logiška manyti, kad sugriauti Viniui Rusijai ar Baltarusijai užteks iskanderų, topolių ar 3k toninių bombų.
Aišku, po tokios invazijos ne kažkas liks ir iš Minsko, bet kas Putinui tais Minskas, jei jis jau kelis minskus Ukrainoje sugriovė ? Vienu daugiau, vienu mažiau - koks skirtumas ?

... Rusijoje šiandien šventė - tiek ukropų prekybos centre "zamočilino". "Mūsų" expanse su C# irgi turbūt jau šampano ar ką stipresnio atsidarė ta proga.
Darriusk Karas. Ginklai. Nesutarimai #719594   2022-06-28 22:27
Gera naujiena:

https://www.reuters.com/world/europe/turkey-clears-way-finland-sweden-join-nato-stoltenberg-2022-06-28

Turkija - "savotiška" valstybė. Jos rimta parama Ukrainai labai padėtų. O ir Ukraina skolinga neliktų - Krymą gražinus totoriams Turkijai atsirastų labai gerų perspektyvų. Nu bet nors tiek - irgi pliusas.

O mums Švedijos ir Suomijos prisijungimas - labai labai gerai. Super tiesiog.
Darriusk Karas. Ginklai. Nesutarimai #719614   2022-06-29 06:56
zz [2022-06-28 23:21]:
Keliai geriausi By - visiska nesamone. Yra kelios atkarpos geresnes.


Nuuuu... gerai ten viskas Baltarusijoje. Daug kas žavisi. Suremontuotos, atrestauruotos bažnyčios, LDK pilys ir dar daug visko. Kai buvau ten gal prieš 15 metų, tai Vilnius palyginus su Minsku - bomžynas.

Tik tie, kas žavisi "Lukašenkos tvarka" nepagalvoja, kodėl ten taip gražu. O gražu visų pirma todėl, kad Rusija "išlaiko" Baltarusiją. Jei mes dabar turėtume benziną po 1 EUR/l, elektrą ir dujas 3x pigiau ir paskolas, kurių nereikia gražinti, tai galėtume išvis Šveicariją aplenkti O už visą tą gėrį reiktų atsisakyti nepriklausomybės, rinkimų, rinkos ekonomikos ir vykdyti Rusijos caro nurodymus. Neefektyvią pramonę finansuotų Rusija, "privilegijuota klasė" būtų silovikai , nu toks šiuolaikinis rusiškas fašizmas vienžo.
1