Bendro pobūdžio klausimai, nesusiję su tinklapio funkcionalumu arba nepatenkantys į kitas kategorijas.
Klausimai
1. Noriu panaikinti savo skelbimą. Jis negaliojantis, noriu visai ištrinti, kaip tai padaryti?
2. Ar šis tinklapis naudoja "slapukus"?
3. Kas yra moderatoriai?
4. Ar galiu šį portalą paremti, skirdamas 2% nuo savo sumokamo GPM?1. Noriu panaikinti savo skelbimą. Jis negaliojantis, noriu visai ištrinti, kaip tai padaryti?     (0)
Nebegaliojantys verslo skelbimai nėra viešai matomi, nei tinklapio svečiams nei registruotiems nariams. Nebegaliojantį skelbimą mato ir gali redaguoti (pvz. vėl padaryti galiojančiu) tik skelbimo autorius. Jeigu visgi skelbimą visiškai norite pašalinti iš duomenų bazės, kreipkitės email į tinklapio administraciją.

2. Ar šis tinklapis naudoja "slapukus"?     (0)
Tinklapiu galima naudotis ir atjungus slapukų palaikymą, tačiau rekomenduotina juos aktyvuoti. Jie palengvins naudojimąsi tinklapiu, nes leis matyti kurie tinklapio objektai atnaujinti po jūsų paskutinio apsilankymo bei leis automatiškai prisijungti, jei paskutinio prisijungimo metu šią funkciją aktyvavote. Jei naudojate automatinį prisijungimą, jūsų varototojo vardas ir slaptažodis yra išsaugomas lokaliai jūsų kompiuteryje. Todėl jei naudojatės ne asmeninį o viešu kompiuteriu (pvz. bibliotekoje, mokykloje ar interneto kavinėje), patariame šios funkcijos nenaudoti. O jei jau prisijungėte aktyvavę šią funkciją, baigią darbą su tinklapiu būtinai atsijunkite pasinaudodami atitinkamu meniu punktu.

3. Kas yra moderatoriai?     (0)
Moderatoriai- tai tinklapio nariai, turintys galimybę administruoti, redaguoti ir trinti informaciją forume ar kitose tinklapio zonose. Jie padeda apsaugoti tinklapį nuo nereikalingų, klaidingų, įžeidžiančių ar kitaip tinklapio taisykles neatitinkančių žinučių, straipsnių ir kitos informacijos. Dažniausiai moderatoriais paskiriami kažkuo nusipelnę, patikimi ir laiko patikrinti vartotojai.

4. Ar galiu šį portalą paremti, skirdamas 2% nuo savo sumokamo GPM?     (0)
Kol kas šis portalas neturi juridinio asmens, galinčio gauti ir paramą, statuso. Todėl 2 proc. parama nuo GPM nėra įmanoma.