Skaičiavimo įrankiai, padedantys greitai apskaičiuoti ir įvertinti įvairius investavimo uždavinius bei strategijas.
Pardavimo sandoris Atpirkimo sandoris Kapitalo augimas

Pradiniai duomenys

Pardavimo kaina :
Kiekis :
 * Užpildyti abu laukus
Komisiniai nuo sandorio vertės (%) :
Komisiniai nuo kiekio :
Pastovūs komisiniai :
Minimalūs komisiniai :

Papildomi duomenys ir rezultatas

Atpirkimo kaina :
Operacijos pelnas :
Operacijos pelningumas (%) :
 * Užpildyti vieną iš laukų
 
Pardavimo operacija :


Atpirkimo operacija :

Pagalba: Investuotojas gali uždirbti ne tik iš vertybinių popierių kainos kilimo, bet ir iš kainos kritimo. Tikintis vp kainos kritimo, galima turimus vp parduoti dabartine kaina o vėliau juos atpirkti jau mažesne kaina. Atlikus tokią operaciją investuotojas turės tą patį vertybinių popierių kiekį kaip ir prieš operaciją bei papildomai pinigų likutį, atsiradusį dėl vp atpirkimo mažesne kaina.

Šios skaičiuoklės pagalba galima lengvai apskaičiuoti tokios atpirkimo operacijos sandorio vertę, pelningumą bei komisinių mokesčių dydį.

Naudojant skaičiuoklę būtina įvesti pardavimo kainą ir kiekį bei pasirinktinai vieną iš trijų papildomų laukų: planuojamą atpirkimo kainą, norimą operacijos pelną ar norimą operacijos pelningumą. Kitus du papildomus laukus skaičiuoklės paskaičiuos pati. Be to pradinių duomenų įvedimo srityje reikia įvesti operacijoms taikomus komisinius mokesčius. Duomenys apie komisinius mokesčius yra išsaugomi ir sekantį kartą naudojantis skaičiuokle jų įvedinėti nebereikia.

Be pagrindinių skaičiavimo rezultatų, kurie pateikiami papildomuose įvedimo laukuose, skaičiuoklė pateikia detalią informaciją tiek apie pardavimo tiek ir apie atpirkimo operacijų sudedamąsias dalis- vp vertę, komisinių dydį bei bendrą pajamų ar išlaidų dydį.