| Autorius | Žinutė |
| 2025-12-31 18:26 #861240 | |
|
desiu cia musu apologetu ir kitu zmoniu prognozes, seniai kazkaip galvojau, bus proga pasidomet praeitim, pirmasis gauna garbe pecius:
Krosneles.eu [2025-12-31 18:21]: kergudu [2025-12-31 18:16]: Krosneles.eu [2025-12-31 18:10]: koks tikslas? jeigu co2 tas pats kas deginant, tai geriau tiesiogiai degint dujas ir viskasBeje vandenilis iš dujų yra išgaunamas pigiau ir paprasčiau. Jokio tikslo ir vandenilį išgauti elektrolizės būdu, nes kiek energijos sunaudoji vandeniliui išgauti, tiek ir gauni energijos degiant vandenilį minus visokie nuostoliai. Taigi daug bla-bla-bla apie tą žalią vandenilį, gal padirbs fabrikėlis kelis saulėtus vasaros mėnesius kai elektros kaina minusinė, o 9 mėnesius atostogaus, arba įsisavins EU lėšas ir užsidarys. Va ir visa realybė iš to žalio vandenilio. Pagal delfi gamykla prades veikt 2026 vasari, tai jau greit ### Redaguota: kergudu (2026-02-17 21:47 ) |
|
| 2025-12-31 18:29 #861243 | |
|
galit det ir savo, koks bugaga megsta, prasom nefleimint temos, apie prognoziu ishsipildyma galit fleimint skirtose temose
|
|
|
|
2025-12-31 18:32 #861245 |
|
Šaunuolis, labai gerai, kad sukūrei tokią temą. Tai dar įrašyk datą, kada ta žalio vandenilio gamyklėlė pradės dirbti, pažiūrėsime kiek laiko pradirbs, jei aplamai atsidarys.
Bent jau prognozuojamus metus parašyk, kad nepamirštume. Bus proga prisiminti |
|
| 2025-12-31 18:36 #861247 | |
|
Krosneles.eu [2025-12-31 18:32]: desiu savaitinius banus uz fleima, pirmas krosnius, paaiskinu, cia dedat prognozes ar kokias prielaidas, kaip peciaus atyveju, pvz. as konstatavau fakta, kad stato tokia ir tokia gamykla, jokiu prognoziu nesuteikiau
Šaunuolis, labai gerai, kad sukūrei tokią temą. Tai dar įrašyk datą, kada ta žalio vandenilio gamyklėlė pradės dirbti, pažiūrėsime kiek laiko pradirbs, jei aplamai atsidarys. Bent jau prognozuojamus metus parašyk, kad nepamirštume. Bus proga prisiminti |
|
| 2025-12-31 18:56 #861258 | |
|
Toks zemai kabantis
Grand [2025-12-31 16:57]:
Jei butu ne monetarinis taip stipriai nemanipuliuotu. O kad monetarinis pamatysi kai sistema sugrius. Hyperinfliacija jau visai netoli. Kol kas niekaip negali 70 pramust. Atrodo ispudingai, kaina laikosi stipriai. Sako, kad per 15 minuciu shortino per 2 metus iskasamo sidabro kieki. |
|
| 2025-12-31 18:56 #861259 | |
|
Trumpas ir Kinu lyderis sudarė paliaubas metams dėl Rare earth .Prognozė .Jei paliaubos po 10-11mėn. nebus atnaujintos .RARE -plačiaja prasme vėl padarys JAV 500-1000 procentų šuoli.O kai susitars nuslugs ,bet ne taip stipriai ....
Esu įdėjęs prekyba JAV (gana nesenai -kam idomu susiras) skaičiukus dėl procentų(buvusių ).Tai jokia rekomendacija pirkti .Tačiau domėtis Rare ir su susietom technologijom tikrai verta ..... |
|
|
|
2025-12-31 19:05 #861265 |
|
Nebloga idėja, bus konkurencija SAXO bankui
Kad nešiukšlinti. Mano prognozė, kad iki 2030 m.: 1. BC pasieks 80 % Dominance. 2. Brent 30 USD 3. SLV topins 200 USD 4. Pridėsiu vėliau. |
|
| 2025-12-31 19:08 #861268 | |
|
siaip kazkokius trumpus pastebejimus ar paaiskinimus galit deti, pvz paaiskini savo prognoze ar kazkoki trumpa pastebejima kito prognozei, nenoriu, kad tema butu apsikta bereiksmiais gincais ir tiek, kuriais beje kartais ir pats uzsiimu
|
|
| 2026-01-01 08:47 #861291 | |
|
2026‑uosius prognozuoju kaip nepalankius pasaulio ekonomikai metus. Manau, kad galime pamatyti apie 20 % Europos ir Amerikos indeksų kritimą, kuris taip pat smukdytų naftos ir kriptovaliutų kainas.
|
|
| 2026-01-01 13:35 #861314 | |
|
rimtas [2026-01-01 10:24]:
nenustebciau jei kartosim 2004 scenariju kur silver drops 50% ir paskui metus ar ilgiau neperlips buvusiu high. |
|
2026-01-01 17:06 #861328
1
|
|
|
atvirkščiai nei prognozės. jei paskaitysit, kad tema teršiama , trinkit ..
rusijos pederacijos urm "veidas" palinkėjo rusams į naujus metus "įžengti ant petrovo-vodkino raudono žirgo" . linksmumas tame , kad pastarojo raudonas žirgas simbolizavo "revoliucinę ugnį" tai yra istorinių sukrėtimų laikotarpį ir permainų artėjimą. tai yra rusijos urm linki pelkyno gyventojams naujus "istorinius" sukrėtimus. kas tai ? perspėjimas ar paprastas nemokšiškumas?? jei tame klausime grįžti dar kažkiek tūkstančių metų , tai ant raudono žirgo joja antrasis apokalipsės raitelis... gal šie metai būtų buvę sėkmingi rusijos agresijos pradžiai??? o kaip sako kolūkinės liaudies pelkynuose išmintis ,- paskubėsi žmones pajuokinsi. iš kitos pusės ta pati kolūkinė liaudis masiškai transliuoja ,- ukraina paskelbė mums karą , kalbėdami apie nebūtą ataką .tada raitelis vietoje, bet čia kaip save apgaudinėti.. gerų naujų visiems , išskyrus vatą ir šiukšles p.s viršuje rimto grafikas vėl neblogas, tik ten greičiausiai neužteks laiko , pakartoti paterną iki galo |
|
|
|
2026-01-01 18:46 #861334
1 2
|
|
bugaga [2026-01-01 17:06]: rusijos pederacijos urm "veidas" palinkėjo rusams į naujus metus "įžengti ant petrovo-vodkino raudono žirgo" . linksmumas tame , kad pastarojo raudonas žirgas simbolizavo "revoliucinę ugnį" tai yra istorinių sukrėtimų laikotarpį ir permainų artėjimą. linksmumas tame, kad tamsta, kaip visada, rimtu veidu šneki apie tai, apie ką, reikia pripažinti, neturi jokio supratimo. Petrovo-Vodkino "Raudonojo arklio maudymas" buvo nutapytas dar prieš WW1, 1912m., kai jokiomis permainomis ir bolševikų perversmais net nekvepėjo, todėl nebuvo joks "revoliucijos ir permainų simbolis", ir tik dabar, žiūrint iš istorinės retrospektyvos, kiekvienas "žinovas", pasinaudodamas šiuo paveikslu, gali reikšti savo "revoliucines" ir karines būsimų įvykių "prognozes"... |
|
| 2026-01-01 18:56 #861335 | |
|
gincus persimesk kitur
|
|
| 2026-01-01 22:21 #861341 | |
|
cos [2026-01-01 18:46]: bugaga [2026-01-01 17:06]: rusijos pederacijos urm "veidas" palinkėjo rusams į naujus metus "įžengti ant petrovo-vodkino raudono žirgo" . linksmumas tame , kad pastarojo raudonas žirgas simbolizavo "revoliucinę ugnį" tai yra istorinių sukrėtimų laikotarpį ir permainų artėjimą. linksmumas tame, kad tamsta, kaip visada, rimtu veidu šneki apie tai, apie ką, reikia pripažinti, neturi jokio supratimo. Petrovo-Vodkino "Raudonojo arklio maudymas" buvo nutapytas dar prieš WW1, 1912m., kai jokiomis permainomis ir bolševikų perversmais net nekvepėjo, todėl nebuvo joks "revoliucijos ir permainų simbolis", ir tik dabar, žiūrint iš istorinės retrospektyvos, kiekvienas "žinovas", pasinaudodamas šiuo paveikslu, gali reikšti savo "revoliucines" ir karines būsimų įvykių "prognozes"... Tu net į tinkamą forumo temą neagali pataikyti. Kas tau atsitiko? Cholera, kompleksinis regioninio skausmo sindromas, sisteminis kapiliarų pralaidumo sindromas? Parshiukas 1[2016-03-11 02:27]:the currency has lost 350% of its value,
augissss 2020-05-03 13:07As jau senas ir suvaikejas,todel skaiciuoju kitaip |
|
|
|
2026-01-02 08:38 #861349 |
|
kergudu [2026-01-01 13:35]: rimtas [2026-01-01 10:24]: nenustebciau jei kartosim 2004 scenariju kur silver drops 50% ir paskui metus ar ilgiau neperlips buvusiu high. Tai nera jokia prognoze todel netinka sioj temoj. Sidabrui ir metalams neturiu jokios prognozes 2026. Praeiti metai buvo geras run, ar tas tesis ar bus poilsis nieks nezino, bet trendas up todel pagrindinius laikau ir neparduodu. O paralele su 2004 tai tik cautionary tale, kuri jei kartosis tai bent zinosim kodel ir ka reikia daryt. |
|
| 2026-01-02 09:18 #861353 | |
|
Saxobank analitikai prognozuoja tolesnį kilimą auksui 2026 m.
|
|
| 2026-01-02 13:13 #861468 | |
|
rimtas [2026-01-02 08:38]: tinka cia ir prognozes ir prielaidos
kergudu [2026-01-01 13:35]: rimtas [2026-01-01 10:24]: nenustebciau jei kartosim 2004 scenariju kur silver drops 50% ir paskui metus ar ilgiau neperlips buvusiu high. Tai nera jokia prognoze todel netinka sioj temoj. Sidabrui ir metalams neturiu jokios prognozes 2026. Praeiti metai buvo geras run, ar tas tesis ar bus poilsis nieks nezino, bet trendas up todel pagrindinius laikau ir neparduodu. O paralele su 2004 tai tik cautionary tale, kuri jei kartosis tai bent zinosim kodel ir ka reikia daryt. |
|
| 2026-01-02 20:04 #861552 | |
|
SOLG [2026-01-02 18:29]:
O aš tau pasakysiu, kad mūsų autobusas (kuriame ir tu sėdi) jau ridenasi nuo kalno nepriklausomai nuo to, ar tau patinka, ar nepatinka. Dabar tik klausimas - ar iššokt laiku, ar vistik nieko tokio baisaus nenutiks --- - prognozuoju, kad iš II pakopos pasitrauks kokie 60+ procentų pinigų, o tai man suponuoja tai, kad prieaugių nebebus net panašių į tai, kas ir taip man nepatiko bei paskatins fondų valdytojus truputį užsiimt magija; |
|
|
|
2026-01-02 20:40 #861557 |
|
Ne mano, bet įdomu bus stebėti:
Algirdas777 [2026-01-02 19:45]: va aš su ZEC tai padariau 32 x iksus tiesa holdinu ir toliau , nefiksavau ,dabar turiu x 24 Nes tikslas parduoti po 30 000 usdt HODL ZEC Mano prognozė - 100 USD metų bėgyje. |
|
| 2026-01-02 21:01 #861563 | |
|
tinka visu prognozes, ir savo ir kazkieno kito, kas cia neimeta, randat ir metat, po to bus idomu susirast ir paziuret
|
|



1
