| Autorius | Žinutė |
2026-05-28 16:59 #881564
2
|
|
|
Pelno bus ir turbūt nemažai. Mano prognozė = 5.5 mln. eurų gryno per Q1.
Beveik visas pelnas bus iš MPK sandorio, o pagrindinė veikla kol kas vis dar silpnai, nuo -0.5 mln. eurų iki +0.7 mln. eurų. JuliusG [2026-05-18 14:58]:
Iš visų produktų tik išrūgos turėtų rezultatus į priekį patraukti, ten VLP visada labai gerą pelno maržą turėjo, o dabar išrūgų kaina visai į kosmosą buvo išskridus: https://agriculture.ec.europa.eu/document/download/413a6600-3082-4a9a-82a0-b9f6048b5449_en?filename=eu-dairy-commodity-prices_en.pdf Bet visi kiti produktai tai liūdnai atrodo, labai nustebsiu jei bus pelno Q1 |
|
|
|
2026-05-28 17:58 #881567 |
|
Optimizmas yra puikus dalykas. IQ nesitikiu kažko ypatingo, viliuosi bus nedidelis nuostolis, reikalai pagerės pirmam pusmetyje. Apyvarta geras dalykas, tik apyvartą lydi ir didesnės sąnaudos. Degalai nenustoja stebinti nemaloniai. Rezultatų laukiu labiau negu futbolo čempionato. Gero vakaro visiems...
|
|
|
|
2026-05-28 19:35 #881576 |
|
muN, kaip čia gausis toks pliusas su tuo MPK sandoriu?
Pieno žvaigždės; Apranga, Artea
|
|
2026-05-28 19:59 #881579
2
|
|
|
Bus nupirkę pigiau nei įsigyto turto vertė atmetus įsipareigojimus.
Kaip rašiau prieš pusmetį, perėmę įsipareigojimus iš Artea galėjo užspausti MPK akcininkus dėl gerų sandorio sąlygų, nes tie neturėjo pakankamai lėšų savo kišenėje gelbėti verslą, o bent dalis paskolų jau buvo pradelstos. Bavaras [2026-05-28 19:35]:
muN, kaip čia gausis toks pliusas su tuo MPK sandoriu? |
|
| 2026-05-28 23:04 #881592 | |
|
my guess 2.6mln euro and q2 6-7mln
|
|
|
|
2026-05-29 10:11 #881609
2
|
|
IQ rezultatų nėra. Vienas pastebėjimas, kada ketvirčiai pelningi rezultatai skelbiami iki prekybos, kada rezultatai yra prasti, rezultatai skelbiami po prekybos. Labai įdomu kaip bus dabar ir koks tas rezultatas?
|
|
| 2026-05-29 17:11 #881642 | |
|
https://view.news.eu.nasdaq.com/view?id=b73e15abb9a115ef79400c112c0e2abfc&lang=lt&src=listed
Rezai geri is pirmo zvigsnio. Bet reiks paskaitinet balansa, |
|
| 2026-05-29 17:14 #881643 | |
|
Kaip muN ir minėjo, VLP gavo 5,664 mln. eur kitų veiklos pajamų (iš sandorio). Be šio "pelno" būtų uždirbta tik ~0,4 mln.
Tai kaip čia gaunas, per ateinančius mėnesius VLP gaus min 50% daugiau pajamų iš konservų, o pelnas bus mažesnis nei 2025 m. (nes vienkartinių pelnų jau nebebus)? |
|
2026-05-29 17:19 #881644
2
|
|
|
Rezultatai tokie, kad iš veiklos minusas nors ir gerai paslėptas. O paslėptas jis po 5.5 mln 'neigiamu prestižu' kad ir kas tai būtų. Visgi speju tai yra nuolaida kurią gavo iš Artea pirkdami MPK paskolą, kurią po to Artea vėl davė MPK kad ji tą nupirktą Vilkiškėma pilnai išmokėtų. Tai čia tokia parama iš Artea akcininkų Vilkyškių akcininkams, ačiū jums labai.
Dar kas matosi didžiulis įsiskolinimo šuolis, kurio aišku reikėjo tikėtis. Tačiau su tokia EBITDA tokių skolų neaptarnausi. Turi pelningumas staigiai gerėti, kitaip situacija gali greitai darytis pavojinga. |
|
|
|
2026-05-29 17:29 #881646 |
|
EBITDA -50,2 proc, marža jos kritusi dar daugiau. Žodžiu, muN į 10-uką su rezais...
Pieno žvaigždės; Apranga, Artea
|
|
|
2026-05-29 17:37 #881647 |
|
Galvojau kad bus nelabai kokie rez...ir pasiteisino.... liudna...
|
|
2026-05-29 19:55 #881655
1 1
|
|
|
Na bet pieno 50% padidėjas supirkimas rodo įspūdingo dydžio plėtrą, pajamos irgi rekordinės, net prie mažesnių sūrių kainų. Manau akcijos kaina kils, vis tiek pagrinde statoma už ateities rezultatus.
|
|
| 2026-06-02 08:51 #881809 | |
|
Šį savaitgalį LIDLe sviestas po 3eur už kg. Situacija su produkcijos kainomis tikrai negerėja. MuN kokios prognozės antram ketvirčiui
|
|
|
2026-06-02 11:49 #881817 |
|
liutas.a [2026-06-02 08:51]: Šį savaitgalį LIDLe sviestas po 3eur už kg. Situacija su produkcijos kainomis tikrai negerėja. MuN kokios prognozės antram ketvirčiui Greičiau tik nevalgomas riebalų mišinys, o ne sviestas už tokią kainą |
|
2026-06-03 09:25 #881910
1
|
|
|
Vienas iš vadovų nepraleido progos nusipirkt pigiau: https://view.news.eu.nasdaq.com/view?id=b60f12b3d1b82b6cada61b05936c6b2b9&lang=lt&src=listed
Kaina vėl po truputį kyla, viskas puikiai. Ir vis matau lyginimus ketvirčių su PZV, na neina taip lygint, skirtingos įmonės ir ciklai jų nesutampa. Jei jau lygint galima imt ilgesnį laikotarpį, tarkim 5 metus. Tradingview tokį rodo pajamų ir gryno pelno pokytį per 5 metus: Pajamos: PZV: +4.95 % VLP: +16.33 % Net income: PZV: -10,09 % VLP: +23.09 % Manau labai aišku kodėl už VLP mokama daugiau ir po visų įsigijimų ir naujų gamyklų per ilgesnį laikotarpį VLP dar daugiau atsiplėš. Redaguota: vardas11 (2026-06-03 10:07 ) |
|
|
|
2026-06-03 09:57 #881915 |
|
VILVI lauksiu IIQ rezultatų, visi šie metai sūrio gamintojams bus labai sunkūs. Sūriai "gyvena" saugyklose 12,18,24,36 mėnesius iki patekimo pas pirkėjus. Trys faktoriai kurie fermentinių sūrių gamintojams, skirtingai nuo šviežių, gadina gyvenimą 2026 metais. Pirma sūriai pagaminti iš brangaus pieno, antra sūrių kainos žemos, trečia pabrangusi logistika...
Realiai ilgai brandintų sūrių poveikis pelnams pasireikš apie 2027 pabaigą-2028 metų vidurį, 18-24 mėn brandinimas yra finansiškai imlus dalykas, jau nekalbant apie 36 mėn brandinimą. MPK tai tikrai naujas žingsnis ir kuo džiugina, tai vienintelė pieno koncervų gamykla su perspektyvia niša. Manau pakeitus asortimentą ir įžengus į karinių davinių rinką, aktyviai dalyvaujant pirkimuose, atsiveria visa NATO valstybių rinka. Gamykla Latvijoje perspektyvoje sudaro prielaidas grįžti į kiniškas rinkas. Įmonė veikia Latvijoje, kurios piliečiams ir vizų nereikia važiuojant į Kiniją. |
|
| 2026-06-03 10:10 #881918 | |
|
Taip ir ką dabar pagamins su pingančiu pienu po 24, 36 menesių galimai duos rekordinius pelnus, o dar jei infliacija prisidės, vis tiek anksčiau ar vėliau sūriai vėl pradės brangti.
|
|
|
|
2026-06-03 10:44 #881921 |
|
Brandus sūris yra įšaldyti pinigai, kada palūkanos sukosi "apink nulį" savikaina buvo viena, dabar pakilus palūkanoms jau kita. Švieži produktai patrauklu, greita apyvarta, tik šviežių produktų be lėktuvų toli nenugabensi, brandintus sūrius, sviestą, pieno arba išrūgų miltelius, gali gabenti laisvai... Čia tiek subtilybių ir nežinomybių. 2025 metų "muitų karas" numušė rytų azijos akcijų akcijos ir pieno produktų kainas. Akcijų kainos pakilo, pieno produktų ne. Vat ir nežinomybė, kaip ir kada maisto produktai susitvarkys...
|
|
|
|
2026-06-03 11:30 #881927 |
|
Tik sūrių dalis tarp visų produktų Vilvi sumažėjo nuo 75 proc. 2025 Q1 iki 43 proc. 2026 Q1
Ir ne visi jų sūriai brandinti ilgai, dalis tik 3 mėn., tai Q2 jau turi pradėti matytis įtaka pieno kainos. Pieno žvaigždės; Apranga, Artea
|
|
|
|
2026-06-03 18:26 #882000 |
|
Dar vienas Vilvi vadovas pirkosi
https://view.news.eu.nasdaq.com/view?id=b00850e36411f784481d616c4c9a580d7&lang=lt&src=listed Pieno žvaigždės; Apranga, Artea
|
|


2 
