| Autorius | Žinutė |
| 2026-04-27 16:45 #878124 | |
|
beard on fire [2026-04-27 16:38]: Vėjas12 [2026-04-27 16:36]: kergudu [2026-04-27 16:31]: Vėjas12 [2026-04-27 16:30]: jei nepadejo folija, tai su ukishku muilu dar patrinkMatau nepadėjo. Nu tada jau kreipkis pagalbos, kol nepablogėjo. Tai kad aš ramus, čia tave bandom atpumpuot, kad nebutum gyvulys. Bandom..., tu supranti, kad mažuma esi, ir čia forume ir šiaip ant pasaulio, didžioji dauguma sugeba skaityti ir suprasti, ką perskaitė, na, kalbu apie išsivysčiusią pasaulio dalį, o tu, panašu, dar mokyklos nebaigei, nes su teksto suvokimu, sunkiai. Dar vienas kitas rusiškas žodelis tekste įterpiamas tik pasunkina diagnozę... Kodėl tu galvoji, kad man rūpi tavo tryda ar supratimai? Bent pasitenkinai taip parašęs? More money makes more of who you are.
|
|
|
|
2026-04-27 16:47 #878125 |
|
Vėjas12 [2026-04-27 16:45]: beard on fire [2026-04-27 16:38]: Vėjas12 [2026-04-27 16:36]: kergudu [2026-04-27 16:31]: Vėjas12 [2026-04-27 16:30]: jei nepadejo folija, tai su ukishku muilu dar patrinkMatau nepadėjo. Nu tada jau kreipkis pagalbos, kol nepablogėjo. Tai kad aš ramus, čia tave bandom atpumpuot, kad nebutum gyvulys. Bandom..., tu supranti, kad mažuma esi, ir čia forume ir šiaip ant pasaulio, didžioji dauguma sugeba skaityti ir suprasti, ką perskaitė, na, kalbu apie išsivysčiusią pasaulio dalį, o tu, panašu, dar mokyklos nebaigei, nes su teksto suvokimu, sunkiai. Dar vienas kitas rusiškas žodelis tekste įterpiamas tik pasunkina diagnozę... Kodėl tu galvoji, kad man rūpi tavo tryda ar supratimai? Bent pasitenkinai taip parašęs? Tai ko tu nori, kad į kiekvieną postą triedi išsijuosęs? |
|
| 2026-04-27 16:58 #878127 | |
|
kergudu [2026-04-27 16:43]: Vėjas12 [2026-04-27 16:38]: jokios, kalba eina apie politine kultura, jei lygiuojies i skandinavija, kur uz gumos nusipirkima su valdiska kortele atsistatydina ministras, tai mums dar labai daug zoles apsikt, su panashiais i tave tipais kuriems 345k itarimai yra "menkniekis"Tai kame problema dėl neliečiamybės nuėimimo balsuojant, kai pats įtariamasis sutinka? Matyk didesnį paveikslą, kad galėtum lygiuotis į skandinavus. Primink, kas ten gero vyksta su FoxPay 20 mln. Eur organizuoto nusikaltimo schema, kur konservatorių ausys plačiai kišo? Kažkas girdėt? Kada matei paskutinį mainstream'o pranešimą toj temoj? Oh wait, juk savų nemušam. Neveltui sakoma jei vogt, tai milijoną. Skvernelis su Palucku pašykštėjo, būtų paėmę x10 kartų daugiau, būtų likę švarūs More money makes more of who you are.
|
|
| 2026-04-27 17:04 #878128 | |
|
beard on fire [2026-04-27 16:47]: Tai ko tu nori, kad į kiekvieną postą triedi išsijuosęs? Tu gal susidvejinęs ar kas tau darosi? Pats pradeda šikt visokiais epitetais, o gavęs grąžos, apsiverkia. More money makes more of who you are.
|
|
| 2026-04-27 17:34 #878133 | |
|
Vėjas12 [2026-04-27 16:58]: nu nebespank, buk geras, vaizduoji gudruti, o google neigalus isivest 3 zodziu
kur konservatorių ausys plačiai kišo? Kažkas girdėt? Kada matei paskutinį mainstream'o pranešimą toj temoj? Oh wait, juk savų nemušam. |
|
| 2026-04-27 17:56 #878138 | |
|
kergudu [2026-04-27 17:34]: Vėjas12 [2026-04-27 16:58]: nu nebespank, buk geras, vaizduoji gudruti, o google neigalus isivest 3 zodziukur konservatorių ausys plačiai kišo? Kažkas girdėt? Kada matei paskutinį mainstream'o pranešimą toj temoj? Oh wait, juk savų nemušam. Nu va liuks, atmintį susigrąžinsi ir gal mažiau spangsi vien tik apie kairės nuodėmes, palyginus su kito kalibro dešiniųjų vogimo mastais. More money makes more of who you are.
|
|
|
|
2026-04-27 18:29 #878140 |
|
beard on fire [2026-04-27 13:53]: Idiotiški balsavimai yra tada, kai prasigėręs kaimietis balsuoja už žemaitaitį vien tik todėl, kad nelaimėtų konservatoriai... Gal pažįsti tokių? Taip pažįstu, dalis tų mėgstančių alkoholį tikrai sakė balsuos už Žemaitaitį. Ir jie tikrai nemėgsta konservatorių, na ir logiškai balsavo už tuos, kurie pateks ir išstums konservus iš valdžios, planas pavyko. |
|
| 2026-04-27 18:32 #878141 | |
|
Vėjas12 [2026-04-27 17:56]: nu kad as spangstu ne tik apie kaires nuodemes, ne karta ir ne 10 sakiau, kad nusikalteliai turi sedet arba nubausti, ir patys smulkiausi ar stambiausi starkevicius, skvernelis, paluckas, tas pedofilas ar germanas su navicku, ar dudenas su nedzinsku, tavo dvigubi standartai yra, 345k euru ne pinigai, , o vat konservatoriai ten tokie anokie, mano mintis yra, kad jeigu teisesauga tave kabina, reiskias kazkas yra, pasitrauki is pareigu ir giniesi, apsigynes gryzti ir gali tarkuot tada teisesauga ar ka nori, tavo sapaliojimai apie "atminties susigrazinima" yra buki sapaliojimai, nes kas su manim daznai gincijas, pvz. Petras puikiai zino, kad as matau visu nuodemes ir dziaugciaus, jeigu vagys bus nusteisti ir sedes
Nu va liuks, atmintį susigrąžinsi ir gal mažiau spangsi vien tik apie kairės nuodėmes, palyginus su kito kalibro dešiniųjų vogimo mastais. |
|
|
|
2026-04-27 18:33 #878142 |
|
kergudu [2026-04-27 16:17]: natashka, gali man paaiskint, kodel nei viena valdzia neuzdraude privaciu mokyklu ir neapribojo finansavimo? nei karbauskio, nei dabartine? nors abu nekencia konservu Zose, nežinau. Uždrausti manau neleistų įstatymai, bet kodėl jie gauna finansavima man neaišku. Mokyklos ala privačios turėtų būti prie bažnyčios, tokiai tikrai duočiau finansavimą, kurioje kas antrą ar trečią pamoką melstusi. Oligarchas [2026-04-27 16:00]: suprasi kokie traumuoti vaikai lieka po valstybinių mokyklų, šūdų šūdas ten mokytis vienoje klasėje su atsilikusiais. Kai tankai ir patrankos svarbiau nei švietimas tai tą ir turime. Ko čia stebiesi? |
|
| 2026-04-27 18:36 #878143 | |
|
MartaI [2026-04-27 18:33]: natashka darei kada kunigui oralini? kad nustotu vaikus tvirkint
Zose, nežinau. Uždrausti manau neleistų įstatymai, bet kodėl jie gauna finansavima man neaišku. Mokyklos ala privačios turėtų būti prie bažnyčios, tokiai tikrai duočiau finansavimą, kurioje kas antrą ar trečią pamoką melstusi. |
|
| 2026-04-27 18:40 #878144 | |
|
kazkaip vis blogiau einas
https://www.delfi.lt/naujienos/politika/arestuotas-palucko-nekilnojamasis-turtas-120242661 |
|
|
|
2026-04-27 18:42 #878145 |
|
Zose, mažiau to Holivudinio šlamšto žiūrėk, gi akivaizdu jog per ekraną tvirkina protą. Geriau "Niekas nenorėjo mirti" ar Tadą Blindą pažiūrėk.
|
|
| 2026-04-27 18:48 #878148 | |
|
MartaI [2026-04-27 18:42]: neaskink man ka ziuret forumo prostitute su shudu ir myzhalu kokteiliu vietoj smegenuZose, mažiau to Holivudinio šlamšto žiūrėk, gi akivaizdu jog per ekraną tvirkina protą. Geriau "Niekas nenorėjo mirti" ar Tadą Blindą pažiūrėk. |
|
|
|
2026-04-27 18:51 #878149 |
|
kergudu [2026-04-27 18:48]: 50 zmoniu protestus Tikrų patriotų kiek mačiau video live transliaciją. |
|
| 2026-04-27 18:52 #878150 | |
|
MartaI [2026-04-27 18:51]: tikru alkonautu ir piktu seniu, tokiu kaip tu
kergudu [2026-04-27 18:48]: 50 zmoniu protestus Tikrų patriotų kiek mačiau video live transliaciją. |
|
| 2026-04-27 19:00 #878152 | |
|
MartaI [2026-04-27 18:33]: Kai tankai ir patrankos svarbiau nei švietimas tai tą ir turime. Ko čia stebiesi? Apie patrankas ruzkių fiureriui eik padejuok, ir nepriešink gynybos su švietimu, be gynybos pats turėsi mokykloje slėptis nuo dronų, o ga tu pasamdytas rusų provokatorius? „Kaip mes galime apsieiti be Tarybų Sąjungos? Tam kuris tai padarys, aš Nobelio premiją duosiu.“ (dienraštis „Lietuvos rytas“)
|
|
|
|
2026-04-27 19:02 #878153 |
|
Įdomus pastebėjimas, kad konservai keikia savo priešininkus žymiai labiau, nei tie priešininkai - konservus. Senio partijai tiesog įaugę tyčiotis, ir besityčojant viduriuoti, kad jų pastangų neužteks ir be jų viskam bus galas. Aš pastėbėjau, kad būti nariu tos partijos tai jau diagnozė. Žmogus bus kažkuo keistas, marginalus. Iš kelių žodžių pašnekovui vežimą malkų priskaldys, ir tos tezės, nu grynai iš Senio, Anūko išmoktos. Gryni sektantai.
Oligarchas [2026-04-27 19:00]: MartaI [2026-04-27 18:33]: Kai tankai ir patrankos svarbiau nei švietimas tai tą ir turime. Ko čia stebiesi? Apie patrankas ruzkių fiureriui eik padejuok, ir nepriešink gynybos su švietimu, be gynybos pats turėsi mokykloje slėptis nuo dronų, o ga tu pasamdytas rusų provokatorius? Duok tau valią, viską tankams ištratintum, mokyklas paliktum merdėti, ir tada pasakytum konservų sektos žodį - nepriešinkim |
|
| 2026-04-27 19:08 #878155 | |
|
kergudu [2026-04-27 18:40]: kazkaip vis blogiau einas https://www.delfi.lt/naujienos/politika/arestuotas-palucko-nekilnojamasis-turtas-120242661 Apie Palucką man toks vaizdas susidarė, kad jis net nelabai ir slėpdavo kad kyšius imdavo arba tiesiog daug kas žinojo.. kartą visai atsitiktinai lauko kavinėje nugirdau kaip du vyrai kalbėjo kad jis belekaip nuo seno už projektų tvirtinimus imdavo, todėl daug kas žinojo.. bet su įrodymais visada kėblumu būna ir gaunasi kita istorija. „Kaip mes galime apsieiti be Tarybų Sąjungos? Tam kuris tai padarys, aš Nobelio premiją duosiu.“ (dienraštis „Lietuvos rytas“)
|
|
| 2026-04-27 19:16 #878156 | |
|
MartaI [2026-04-27 19:02]: Duok tau valią, viską tankams ištratintum, mokyklas paliktum merdėti, ir tada pasakytum konservų sektos žodį - nepriešinkim Ką tu kliedi? Kokiem tankams? Pliką subinę iki šiol sėdime prieš iki dantų ginkluotą ruzkį. Tau rimtai su galvą negerai. Kai į tavo namą/butą kėsintusi vagys/banditai tu kaip ****** lieptum vaikams eiti ruošti pamokas ar ginklą stvertum? Matosi žinok kad valstybinę/tarybinę mokyklą lankei. „Kaip mes galime apsieiti be Tarybų Sąjungos? Tam kuris tai padarys, aš Nobelio premiją duosiu.“ (dienraštis „Lietuvos rytas“)
|
|
|
|
2026-04-27 19:20 #878159 |
|
Oligarchas [2026-04-27 19:16]: Pliką subinę iki šiol sėdime prieš iki dantų ginkluotą ruzkį. Kad mes neturime normalios ginkluotės žinoma kad pritariu, bet jos ir neįmanoma turėti nes neturime pinigų. O jei tiek kiek dabar ir dar daugiau atiduosime, tai dar greičiau išmirsime, būsime kvaili dėl prastų mokyklų ir išvis mažės jaunuolių tarnybai. O rusakalbiai, kuriais gąsdini, ateis kaip imigrantai ir paprašys antros valstybinės kalbos. Kaip jūs nesuprantat, kad skurdinant visas kitas sritis efektas bus kosmiškai prastas. |
|
Apklausa:
Kodėl nesiseka socbebrams su dešriniais dirbti vyriausybėje? (61)
Kodėl nesiseka socbebrams su dešriniais dirbti vyriausybėje? (61)Jūs jau balsavote, apklausa pasibaigusi arba esate neregistruotas vartotojas.

