| Autorius | Žinutė |
| 2026-02-21 20:52 #868481 | |
|
cos [2026-02-21 13:56]: Darriusk [2026-02-21 13:47]: Visi normalūs žmonės iki vieno supranta, kad pergalės tokiomis sąlygomis nebus. normalūs žmonės tuo ir skiriasi nuo idiotų, kad supranta, jog karui užbaigti egzistuoja daugiau galimybių, nei "pergalė" ir "kapituliacija"... Dar yra įvairios paliaubų rūšys, taikos susitarimai bei sutartys ir pan., bet tau tai suvokti - per daug sudėtinga... Ir kur tos daugiau galimybių? Kodėl putinas jų nesiūlo? |
|
| 2026-02-21 21:24 #868484 | |
|
Zu [2026-02-21 20:52]: cos [2026-02-21 13:56]: Darriusk [2026-02-21 13:47]: Visi normalūs žmonės iki vieno supranta, kad pergalės tokiomis sąlygomis nebus. normalūs žmonės tuo ir skiriasi nuo idiotų, kad supranta, jog karui užbaigti egzistuoja daugiau galimybių, nei "pergalė" ir "kapituliacija"... Dar yra įvairios paliaubų rūšys, taikos susitarimai bei sutartys ir pan., bet tau tai suvokti - per daug sudėtinga... Ir kur tos daugiau galimybių? Kodėl putinas jų nesiūlo? Ukrainai nėra jokių galimybių. Iš jos reikalaujama pasiduoti ir viskas. Nežinia, ką jie ten kalbasi derybų metu, bet oficialiai iš Rusijos pusės nebuvo pasiūlyta nieko, tik Ukrainos kapituliacija. Tik tiek kad Rusjija, kaip ir cos, "įjungusi durnių" ir vietoj to, kad įvardintų tiesiai šviesiai ko ji nori, ji pateikia kažkokius debiliškus išvedžiojimus apie "karo priežastis", "istorines rusų žemes" ir t.t. t.y. realiai atsisako bet kokių derybų. Zelenskis, kaip prezidentas, neturi jokių galimybių "baigti karą". Jam nėra net 0,0000001% galimybės jį baigti. Tai nepaneigiamas ir neginčytinas faktas. Individualios kelionės
Investicijos |
|
| 2026-02-21 21:35 #868485 | |
|
Ukrainai karo pabaiga tai tapimas vakarų dalimi - ES/NATO. ir atvirkščiai, putinui karo pabaiga, tai Ukrainos sunaikinimas. Visa kas to tarpe - netikra ir laikina.
|
|
| 2026-02-21 21:57 #868486 | |
|
Aš ten cos'o klausiau kur kaip jis sako yra daugiau galimybių, nes putinas siūlo tik vieną variantą - kapituliacija pagal utino sąlygas. cos, įjungei durnių?
|
|
| 2026-02-21 22:01 #868487 | |
|
https://www.youtube.com/shorts/CxBoJFiQlTk
Priminsim pyderams, ką jie šnekėjo ( kurmis, marta ir kiti loxai). išpūstaakis pyderas, vasario 20, 2022 metų aiškino" jūs debilai, rusija NIEKADA NIEKO NEUŽPUOLė, loxai ir pulti neketina" Redaguota: artas71 (2026-02-21 22:47 ) Parshiukas 1[2016-03-11 02:27]:the currency has lost 350% of its value,
augissss 2020-05-03 13:07As jau senas ir suvaikejas,todel skaiciuoju kitaip |
|
|
|
2026-02-21 22:11 #868488
1
|
|
ThePope [2026-02-21 21:35]: Ukrainai karo pabaiga tai tapimas vakarų dalimi - ES/NATO. ir atvirkščiai, putinui karo pabaiga, tai Ukrainos sunaikinimas. Visa kas to tarpe - netikra ir laikina. Popai, tu juk ne idiotas, kaip anie du, turėtum suprasti, kad net ir blogos paliaubos yra geriau, nei geras karas... XX amžiuje buvo sudarytos ne vienos ir ne dvejos laikinos paliaubos, kurios jau tęsiasi po 50-70 metų, net nesudarius galutinės taikos sutarties... Kad Ukraina taps NATO dalimi - labai abejoju, kaip ir tuo, kad Ukraina bus sunaikinta. |
|
| 2026-02-21 22:13 #868489 | |
|
cos. kur tu matei, jog putinas siūlytų paliaubas? Įjungei durnių?
|
|
|
|
2026-02-21 22:27 #868490
3
|
|
beje, putinas todėl ir nesutinka sudaryti laikinas paliaubas, kad nori RAŠTU įtvirtinti susitarimą (sutartį), jog Ukrainos teritorijoje nebus dislokuoti NATO kariniai daliniai - Ukrainos demilitarizavimas, užsitikrinant Rusijos sienų saugumą, buvo vienas iš pagrindinių jo pradėto karo tikslų.
|
|
| 2026-02-21 22:31 #868491 | |
|
Ir kaip rusijai sekasi demilitarizuoti Ukrainą? Bombinam civilius ir taip demilitarizuojame? Jau neskaitant, kad suomiai su švedais pastryksėdami atbėgo į NATO.
Senai protingų žmonių knygose parašyta, kad imperija užvers kanopas kai Ukraina taps integralia vakarų pasaulio dalimi. Toks ir turi būti strateginis tikslas. |
|
|
|
2026-02-21 22:40 #868492 |
|
kadangi iki šiol dar nėra jokių realių veiksmų dėl Ukrainos įsijungimo į NATO, sakyčiau, sekasi neblogai, o civilių aukos - neišvengiamas visų karų rezultatas, ir jų yra abiejose pusėse, bet tai daugiau technologinis ginklų panaudojimo netikslumas, nei tikslas ar siekiamybė, o suomiai su švedais - tai ne ukrainiečiai, su kuriais rusai drauge gyveno vienoje valstybėje šimtmečiais.
Jau praėjo daugiau nei šimtmetis, kaip Rusijos imperija "užvertė kanopas", o pats vis dar gyveni ta viltimi... |
|
|
|
2026-02-21 23:22 #868495 |
|
cos [2022-02-24 15:56]:
liūdna, kai kaimynas šalia įsisiautėja ir tampa nevaldomas - putinas šiandien pastatė save į vieną gretą su hitleriu, putino rėžimas galutinai izoliavo Rusiją nuo likusio pasaulio ir pastatė save už įstatymo ribų, pasekmes dabar sunku prognozuoti. |
|
| 2026-02-21 23:46 #868496 | |
|
cos [2022-02-24 15:56]: liūdna, kai kaimynas šalia įsisiautėja ir tampa nevaldomas - putinas šiandien pastatė save į vieną gretą su hitleriu, putino rėžimas galutinai izoliavo Rusiją nuo likusio pasaulio ir pastatė save už įstatymo ribų, pasekmes dabar sunku prognozuoti. Pasakyta prieš 4 metus, ir labai teisingai. Aktualu ir dabar. Parshiukas 1[2016-03-11 02:27]:the currency has lost 350% of its value,
augissss 2020-05-03 13:07As jau senas ir suvaikejas,todel skaiciuoju kitaip |
|
|
|
2026-02-22 00:04 #868498 |
|
taip, kol kas aktualu, tačiau esmė tame, kad rėžimai - laikini, o tautos - amžinos, putino rėžimas gyvuos, tikriausiai, jau nebeilgai, o rusų tauta - dar ilgai ir, tikiuosi, ateityje ras bendrą kalbą tiek su ukrainiečiais, tiek su kitais kaimynais.
|
|
| 2026-02-22 07:22 #868502 | |
|
linksma čia ....
ko gero sakydamas dar apie moralinį išsigimimą per silpnai įvertinau ir čia jau reikia kalbėti apie ligą?? cos [2022-02-26 14:20]: .... Mano nuomone, doneckai ir luhanskai buvo tik pretekstas karui pradėti, o tikroji priežastis - Maidanas, po kurio Ukraina ištrūko iš putino įtakos, pasuko ES ir NATO kryptim ir taip sukėlė didelį pavojų putino, kaip Rusijos imperijos ambicijų tesėjo (teritorijos ir įtakos pasaulio politikai atgavimo ir didinimo) planams. Šis dvasiškai "niekingas žmogiūkštis" nori įeiti į istoriją kaip koks "Petras I" arba "Rusiškas Napoleonas"... Jei dar pamenate, putinas jau labai seniai pareiškė, kad SSRS žlugimas yra didžiausia politglobalinė XXa katastrofa. čia vienoje pusėje , kaip ir adekvatu , bet po to seka ,- minsko susitarimai , kuriuos "pažeidė" ukraina ir dėl to kalta dėl karo. (laisvas atkartojimas) ir šimtai žinučių apie "diktatorių" zelenskį. čia jau gaunasi nebe paprastas skystaprotis , bet du priešingi poliai vienoje košėje.... labiausiai panašu, kad kažkas realesnio tekstuose atsiranda po didesnės tablečių dozės . iš kitos pusės per ilgas terminas be tablečių , tai greičiausiai netikėtumas, kad putinas pradėjo karą prie pilno įsitikinimo, kad jis gudresnis ir karą "pradės " zelenskis sukėlė trumpalaikį grižimą į realybę. tuoj prasiplėsiu , tema liksma |
|
| 2026-02-22 07:26 #868503 | |
|
biskis [2026-02-21 21:22]: cos [2022-02-24 15:56]: liūdna, kai kaimynas šalia įsisiautėja ir tampa nevaldomas - putinas šiandien pastatė save į vieną gretą su hitleriu, putino rėžimas galutinai izoliavo Rusiją nuo likusio pasaulio ir pastatė save už įstatymo ribų, pasekmes dabar sunku prognozuoti. čia buvo moralinio išsigimėlio pasimetimo akimirka , sulyginkit su šituo , cos [2022-01-24 14:36]: ....... Po olimpinių irgi galit būti ramūs - kol Lietuvos armija nebaigs sandorio su Vokietija dėl dviejų savaeigių haubicų ir dvidešimties šarvuočių ir kol grybauskaitė negrįš į postą, karo nebus... cos [2022-01-17 14:31]: .... žaibiškas karas vadinamas blitz (vok. žaibas) krieg (vok. karas), o ne "blikskryg". Kaip invwstuotojas, gali būti ramus ir toliau drąsiai investuoti - niekas su septyniomis divizijomis karo nepradeda ir, tuo labiau, apie savo okupacinius planus visam pasauliui viešai neskelbia (apie hibridinius variantus nekalbu). Ukrainos kariuomene tikėti niekas nedraudžia, bet realiai - ji silpna (silpnesnė net už Baltarusijos). P.S.: man karai nepatinka... cos [2022-01-27 13:02]: ..... Sakyčiau, kad mums dabar didžiausią ir realiausią grėsmę kelia Ukraina, nes jei Zelenskis (kaip 2008m. Saakašvilis Pietų Osetijoje) sugalvos jėga atsiimti Donbasą, tai, be abejo, iššauks Rusijos-Ukrainos karinį konfliktą ir visas su tuo susijusias pasekmes. Putinas per daug gudrus, kad pats pradėtų, jis, nebent, gali paprovokuoti Zelenskį... čia aiškiai eina suprasti, kaip žmogus neturi jokio supratimo apie realybę ir skendi fantazijose. ir prie to pačio bugaga [2022-01-04 22:49]: .... kas liečia ukrainą . karas bus su labai didele tikimybe. ir to pagrindas sociume."rusiškas pasaulis" labai nutolęs nuo realybės ir be totalaus pralaimėjimo čia nebegrįš. tas pats buvo prieš 2 pasaulinį, kai tsrs su vokietija ant popieriaus dalinosi pasaulį. nemanau, kad rusai turės smarvės sugadinti kinams olimpiadą , nors kariniu požiūriu tai būtų pliusas, bet politiškkai kliurka,. ..... bugaga [2022-02-12 06:22]:
..... 2014m tam nebuvo sutelkta pajėgų, kadangi fantazijos buvo tokios, kad kai tik pradės karo veiksmus , sukils visa ukraina iki upės ir prisijungs prie rusijos , taip sakant novoroysia.. fantazijos atsitrenkė į savanorių pasipriešinimą. čia geras pavyzdys ant kiek rusija su savo caru nutolusi nuo realybės. dabar pajėgos sutelktos bet ir fantazijos kitos, jose kijevo paėmimas ir pan. dabar fantazijos atsimuš į mažą kiekį šiuolaikinės ginkluotės. krūvą pasenusios ginkluotės plius karinė strategija "užmėtysim kūnais" nieko nepadarys prieš kariuomenę turinčia vos keletą šiuolaikiškų ginklų. o viso to tikslas išlaikyti asmeninę valdžią , bet kadangi realybės suvokimas stiprokai šlubuoja, tai priemonės silpnina visą rusija ,,,, |
|
| 2026-02-22 07:30 #868504 | |
|
Krosneles.eu [2026-02-20 15:33]: zz [2026-02-20 17:24]: vel pecius demonstruoja savo bukuma. SSSR 1913 m lygi daugely krypciu pasieke tik pries isdvesdama galutinai. Ir tai ne visur. Pavydžiui ? Vardink . Tikrai labai idomu. Vis tik buvo technikos progresas. kaip sakyta, šie duomenys yra tsrs istorijos vadovėlyje 9-10 klasė , iš kurio tamsta turėjai mokytis mokykloje bet tai praleidai. galiu pakartoti , pirma vieta,kur kažko buvai mokytas tai seržantų mokykla sovietinėje kariuomenėje. visiems aišku, kad be vidurinio išsilavinimo galima gyventi , tik nesuprantama, kam ant kiekvieno kampo reikia šaukti apie tai |
|
|
|
2026-02-22 08:01 #868505 |
|
bugaga [2026-02-22 07:30]: Krosneles.eu [2026-02-20 15:33]: zz [2026-02-20 17:24]: vel pecius demonstruoja savo bukuma. SSSR 1913 m lygi daugely krypciu pasieke tik pries isdvesdama galutinai. Ir tai ne visur. Pavydžiui ? Vardink . Tikrai labai idomu. Vis tik buvo technikos progresas. kaip sakyta, šie duomenys yra tsrs istorijos vadovėlyje 9-10 klasė , iš kurio tamsta turėjai mokytis mokykloje bet tai praleidai. galiu pakartoti , pirma vieta,kur kažko buvai mokytas tai seržantų mokykla sovietinėje kariuomenėje. visiems aišku, kad be vidurinio išsilavinimo galima gyventi , tik nesuprantama, kam ant kiekvieno kampo reikia šaukti apie tai Nu tai sublizgėk savo erudicija ir TSRS istorijos žinojimu. Parašyk, kur TSRS 1980m atsiliko nuo carinės Rusijos . Ar tik irgi ššš pamalti? |
|
| 2026-02-22 09:19 #868506 | |
|
cos [2026-02-21 22:11]: Popai, tu juk ne idiotas, kaip anie du, turėtum suprasti, kad net ir blogos paliaubos yra geriau, nei geras karas... Kaip tik todėl Zelenskis ir siekia paliaubų visais įmanomais būdais jau metus laiko. Tau ir tavo vadui paliaubos netinka. Jums reikia Ukrainos kapituliacijos, o jos negali būti dabartinėje situacijoje. Tu čia jau irgi metus rašinėji, kad Ukraina turi pasiduoti. Pasiruošk dar metus rašyti tą patį, nes Ukraina nekapituliuos dar metu. Galiu lažintis. Vienintelė dalinė kapituliacija, kurios tu su Putinu galite tikėtis - tai likusių laisvų Donecko ir Luhansko sričių gabalų atidavimas vardan paliaubų. Tiek Ukraina gal ir paaukos, bet ne daugiau. Individualios kelionės
Investicijos |
|
|
|
2026-02-22 10:12 #868510 |
|
bugaga [2026-02-22 07:22]: linksma čia .... pralinksminai, bukaka, šaunuolis, kad atėjai į protą ir pradėjai rimtai studijuoti mano dar prieškarinius postus, čia tau ne lenino raštus zubrinti, pagaliau supratai, kur gali rasti protingų minčių, gal, kažko ir išmoksi - pvz.: gali tuos pasisakymus sulyginti su savo tuometėmis kliedesių paklodėmis apie greitą ir neišvengiamą Ukrainos pergalę, neišvengiamai ukrainietišką Krymą, Ukrainą NATO sudėtyje ir pan., bei pasidaryti atitinkamas išvadas... Darriusk [2026-02-22 09:19]: ... Ukraina nekapituliuos dar metu. Galiu lažintis. Vienintelė dalinė kapituliacija, kurios tu su Putinu galite tikėtis - tai likusių laisvų Donecko ir Luhansko sričių gabalų atidavimas vardan paliaubų.... Dariuk, jau pralaimėjai lažybas, dar net nesukirtus rankomis, nes "dalinė kapituliacija", ji ir Afrikoje yra kapituliacija, o ne "peremoha"... Kitas reikalas, kad tu neskiri "kapituliacijos" nuo taikos susitarimų ar paliaubų sąlygų, bet čia jau tavo problemos... |
|
| 2026-02-22 11:46 #868518 | |
|
cos [2026-02-21 22:27]: beje, putinas todėl ir nesutinka sudaryti laikinas paliaubas, kad nori RAŠTU įtvirtinti susitarimą (sutartį), jog Ukrainos teritorijoje nebus dislokuoti NATO kariniai daliniai - Ukrainos demilitarizavimas, užsitikrinant Rusijos sienų saugumą, buvo vienas iš pagrindinių jo pradėto karo tikslų. Iš pradžių sakai, kad yra daugiau galimybių, dabar jau, kad nesutinka sudaryti laikinas paliaubas. Tai kur tos tavo galimybės? |
|




