| Autorius | Žinutė |
| 2026-02-20 23:49 #868431 | |
|
MartaI [2026-02-20 23:16]: Negaliu suvokti, kaip gali sakyti jog "gali kovoti" jei neturi tam lėšų. Kova gi baigtusi tą patį mėnesį, kai negautų jokios naujos pašalpos pensijoms. Negi taip sunku pripažinti, kovosime tol kol bus mums už tai mokama. Tai jau skamba sąžiningai. Man tai įdomu kodėl tu siūlai Ukrainai atiduoti savo turtą, kai pats nenori man atiduoti savo turto? Ką? Kodėl tu toks veidmainis? |
|
|
|
2026-02-21 01:00 #868434 |
|
https://www.delfi.lt/naujienos/uzsienyje/perzengta-riba-ukraina-uzia-del-zaluzno-interviu-120213897
Potencialiai nauji ryzo virazhai, misliju. Zaluznas realiai cia pavare, konkreciai apshiko zeliona. Gali but kad NABU nebeturi kaip spaust zalio, ir meginama dabar tokiu keliu. Beje kad zelionas sushiko 2023-ais kontrapuolima, tai Zaluznas net nemeluoja. Buvo rekomenduojama ukrams visas pajegas koncentruot viena kryptimi, kai zelia, nepralenkiamas karo dievas, uzsispyre kad reikia pult visom imanomom kryptim, ir visur atpist rusams galva. Del ko gavosi nuolatinis konfliktas su Zaluznu, ir ant galo, kaip zinia, ukrai prajobino viska fronte bet kokia kryptimi. Nu idomu kas cia bus, ar si karta jau rimtai griebs zeliona uz gerkles, ar cia vel, pashumins biski ir nurims. Reikia prisimint esmini dalyka, kad zeliona numetus nuo scenos, 90% tikimybe kad niekas kardinaliai nepasikeis. Tiesiog uzpiso visus jau jis, tiek Ukrainoje, tiek uzsienyje. Visi reikalauja bent kokiu kosmetiniu pakeitimu. Tiek ziniu. |
|
|
|
2026-02-21 08:38 #868435 |
|
Zu [2026-02-20 23:49]: MartaI [2026-02-20 23:16]: Negaliu suvokti, kaip gali sakyti jog "gali kovoti" jei neturi tam lėšų. Kova gi baigtusi tą patį mėnesį, kai negautų jokios naujos pašalpos pensijoms. Negi taip sunku pripažinti, kovosime tol kol bus mums už tai mokama. Tai jau skamba sąžiningai. Man tai įdomu kodėl tu siūlai Ukrainai atiduoti savo turtą, kai pats nenori man atiduoti savo turto? Ką? Kodėl tu toks veidmainis? Nesiūlau, tegu nors Maskvą ima. Savo išgalėmis, be pašalpų. Arba komunikuoja teisingai, kovosime kol apmokėsite sąskaitas. |
|
| 2026-02-21 09:12 #868436 | |
|
MartaI [2026-02-20 23:10]: Aš niekaip negaliu suvokti šitos kebeknės. Viską tu suvoki, tik kaip Rusijos patriotas ir rašizmo propagandistas čia apsimetinėji durnium kaip ir tavo kolega cos. Ukraina galės kovoti keletą metų 100% ir neužleis jokios teritorijos Rusijos Federacijai, — Nacionalinės gvardijos vadas. Turint omeny, kaip Ukrainai sekasi, visai normalus pareiškimas. Jeigu sąlygos nepasikeis, bus ginklų tiekimas, finansinė parama ir t.t. ir pan. - Ukraina galės priešintis dar tuos porą metų, kuriuos Putinas nori kariauti. Zelenskis guodėsi, jei ES neperves pinigų, neturės už ką pensijas sumokėti. Bet turi keletui metu kovoms. Jeigu nutrūks ginklų tiekimas, finansinė paramas, prasidės blokada, tai aišku, kad Ukrainos neliks. Kaip tu ginsiesi be ginklų ??? Tavo dievinama Rusija kategoriškai atsisako taikos su Ukraina. O tai reiškia, kad Putinas vykdys savo pažadą kariauti dar 2-3 metus. Ką mano Ukrainos pusė - neturi reikšmės. Taika/karas - priklauso tiktai ir išimtinai nuo Putino, Ukrainos galimybė gintis - nuo Europos. Paprasta kaip 2x2. Individualios kelionės
Investicijos |
|
|
|
2026-02-21 09:21 #868437 |
|
Va ir sutarėm, Ukraina gali kovoti tol kol yra šelpiamia pilnai, atskirai pati viena ji nebegali nieko.
Tokia ir turėtų būti komunikacija, o atrodo lyg jie vis dar laikytų save nepriklausomais. |
|
| 2026-02-21 10:27 #868443 | |
|
MartaI [2026-02-21 09:21]: atrodo lyg jie vis dar laikytų save nepriklausomais. Pasaulyje nėra nieko nepriklausomo. Žmonės priklausomi nuo deguonies, vandens ir t.t. Augalai - nuo vandens, dirvožemio ir t.t. Nėra nei vieno dalyko, kuris būtų nepriklausomas nei Žemėje nei Visatoje. Europoje nėra nei vienos valstybės, kuri pati galėtų apsiginti nuo Rusijos. Visos iki vienos jos yra "priklausomos". Rašinėji kaip koks 6 metų vaikas. Individualios kelionės
Investicijos |
|
|
|
2026-02-21 10:43 #868444 |
|
„Negali sakyti, kad mes pralaimime karą. Sąžiningai sakau, mes tikrai nepralaimime, tikrai. Klausimas yra, ar mes laimėsime“, – sakė V. Zelenskis AFP žurnalistams prezidentūroje Ukrainos sostinėje.
„Štai koks yra klausimas, bet tai labai brangus klausimas“, – pridūrė V. Zelenskis. Plačiau: https://www.vz.lt/verslo-aplinka/2026/02/21/europos-didziosios-valstybes-bet-koks-taikos-susitarimas-turi-uztikrinti-ukrainos-sauguma-580973 čia pavyzdys, kaip, laikui bėgant, keičiasi zeliono retorika - anksčiau jam nekildavo klausimo "ar mes laimėsime", buvo tik klausimas kaip greit laimėsime, kuriami "Pergalės planai" ir fantazuojama apie greitą Krymo išlaisvinimą. Korupcija valdžioje, rietenos tarp karinės ir politinės Ukrainos vadovybės, mobilizacinės ir karinio tiekimo problemos, Trumpo spaudimas baigti karą, Orbano veto ES finansinei paramai - visa tai padeda zelionui grįžti į realybę. |
|
| 2026-02-21 11:04 #868447 | |
|
cos [2026-02-21 10:43]: Trumpo spaudimas baigti karą t.y. pasiduoti, Orbano veto ES finansinei paramai - visa tai padeda zelionui grįžti į realybę. Niekaip negali rašyti tiesos, tik savo idiotišką buką propagandą. Varai ir varai tą savo visiškai idiotišką mantrą "baigti karą", nors kito varianto kaip tik pasiduoti Putinas su Trumpu niekada Zelenskiui nesiūlė. Karą baigti gali Putinas ir tiktai Putinas. O Ukraina gali arba pasiduoti arba ne. Tą supranta kiekvienas nesuėstom rašizmo smegenim. ... suprantama, kaip rusų propagandistas tu ir toliau čia postinsi tuos savo idiotizmus. Toks jau jūsų darbas. Individualios kelionės
Investicijos |
|
|
|
2026-02-21 11:22 #868449 |
|
Darriusk [2026-02-21 11:04]: Niekaip negali rašyti tiesos, tik savo idiotišką buką propagandą. Varai ir varai tą savo visiškai idiotišką mantrą "baigti karą", nors kito varianto kaip tik pasiduoti Putinas su Trumpu niekada Zelenskiui nesiūlė. Karą baigti gali Putinas ir tiktai Putinas. O Ukraina gali arba pasiduoti arba ne. Tą supranta kiekvienas nesuėstom rašizmo smegenim. Koks skirtumas pasiduoti ar baigti karą. Karas vistiek bus užbaigtas. Rusijoje irgi didėja nepasitenkinimas karu, tipo kiek galima ššš malti su tuo karu, tegul Rusija panaudoja savo realią jėgą ir užbaigia karą. Gal todėl Rusija prieš pusmetį aktyviai ir pradėjo bombinti Ukrainos energetiką. Jei nebus taikos, tai baigsis ššš malimas ir karas pažiaurės, taps gal toks kaip Izraelis Gazoje elgėsi. ----------------- Ir aplamai pažiūrėk kaip retorika pasikeitė. 2022m Ukraina sakė kariaus ir laimės. 2024m sakė 1991m sienos. 2026 metais - Donbaso neatiduosime. 2028m - Ką sakys? |
|
| 2026-02-21 11:25 #868450 | |
|
Krosneles.eu [2026-02-21 11:22]: Koks skirtumas pasiduoti ar baigti karą. Skirtumas milžiniškas. Baigti karą gali tik Putinas. Kad ir rytoj. Ukraina gali arba pasiduoti ir prarasti ko gero daugiau kaip 50% savo teritorijos, nors ir tai mažai tikėtina. Greičiausiai pasidavus Putinas paliks gal tik kokią Lvovo sritį neokupuotą. Krosneles.eu [2026-02-21 11:22]:Ir aplamai pažiūrėk kaip retorika pasikeitė. 2022m Ukraina sakė kariaus ir laimės. 2024m sakė 1991m sienos. 2026 metais - Donbaso neatiduosime. 2028m - Ką sakys? O tavo dievinama Rusija sakė kad laimės karą per savaitę maksimum. Tai kieno retorika labjau pasikeitė ? Redaguota: Darriusk (2026-02-21 11:56 ) Individualios kelionės
Investicijos |
|
|
|
2026-02-21 11:29 #868452 |
|
Darriusk [2026-02-21 11:25]: Skirtumas milžiniškas. Tai tegul kariauja tada, kas jiems draudžia. DZIN. Jų asmeninis reikalas. Galėjo ir iki Maskvos nueiti, Trumpas net pagyręs buvo Ukrainą, kad jiems gerai sekasi. Gal noro nebuvo? |
|
|
|
2026-02-21 11:32 #868453 |
|
Darriusk [2026-02-21 11:04]: Niekaip negali rašyti tiesos, tik savo idiotišką buką propagandą. propagandą, jei turi akis ir moki skaityti, rašo "Verslo žinios", o aš tau, pienburniui, ją tik sukramčiau, kad galėtum praryti, bet vis vien paspringai ir apsivėmei... |
|
| 2026-02-21 12:01 #868460 | |
|
Krosneles.eu [2026-02-21 11:29]: Tai tegul kariauja tada, kas jiems draudžia. DZIN. Jų asmeninis reikalas. Galėjo ir iki Maskvos nueiti, Trumpas net pagyręs buvo Ukrainą, kad jiems gerai sekasi. Gal noro nebuvo? Gelėjo ir iki Vladivostoko nueiti ir iki Šanchajaus. Ir Marsą užkariauti. Ir , kaip Tonis, tapti visatos valdovais O mes čia apie kokius draudimus kalbam ? Kalba prasidėjo nuo to, kad cos niekaip negali vadinti daiktų savo vardais. Vietoj žodžio "Ukrainos kapituliacija" vartoja kažkokias idiotiškas konstrukcijas "baigti karą". Apie draudimus lyg ir nebuvo kalbos. cos jau metus laiko pučia miglą apie kažkokį mistinį "karo baigimą" vietoj to, kad sakytų tiesiai šviesiai, jog jo supratimu Ukraina privalo pasiduoti Kaip užkietėjęs rusų pasaulio atstovas jis aišku taip ir turi daryti- meluoti, išsisukinėti, apversti faktus aukštyn kojom ir t.t. Bet kartais tas cos melas ir veidmainystė atsibosta, tai pakomentuoju. Individualios kelionės
Investicijos |
|
|
|
2026-02-21 13:38 #868467 |
|
Darriusk [2026-02-21 12:01]: cos jau metus laiko pučia miglą apie kažkokį mistinį "karo baigimą" yra čia keli "herojai", kuriems prasideda paaštrėję isterijos priepuoliai, vos tik medijose pasirodo prastesnės žinios apie Ukrainos "pergalės" galimybes: vienam iškart krauju pasrūva akys, todėl puolęs į isteriją pradeda nevaldomai keiktis, kitas - pradeda kliedėti sufantazuotais terminais ir idiotiškais palyginimais... Tokie jau tie visuomenės vystymosi dėsniai - tiesiog proporcingos priklausomybės principas... |
|
| 2026-02-21 13:47 #868468 | |
|
cos [2026-02-21 13:38]: priepuoliai, vos tik medijose pasirodo prastesnės žinios apie Ukrainos "pergalės" galimybes Kadangi tu nieko nevadini tikrais vardais o puti buką propqgandą tai bb suprasi kas tau yra ta "Ukrainos pergalė " Visi normalūs žmonės iki vieno supranta, kad pergalės tokiomis sąlygomis nebus. Jeigu ten Zelenskis ar kažkas ir pavartoja tokį žodį tai tik perkeltine prasme, kad būtų politiškai korektiška. Derybos vyksta išimtinai apie Ukrainos kapituliaciją. Tik tiek kad Ukraina nori išlaikyti sau bent 70% teritorijos Individualios kelionės
Investicijos |
|
|
|
2026-02-21 13:50 #868469 |
|
Darriusk [2026-02-21 10:27]: Rašinėji kaip koks 6 metų vaikas. Ar ne tu Darriusk prirašei prognozių kaip Irane ginkluoti banditai ims ir nuvers valdžią, davei 50/50. Rodos taip, nenoriu sumeluoti. Tai anie po tavo rašymo kitą savaitėlę nurimo. Įdomu man su tavimi būna pabendrauti, bet nesusirk liga kaip Uodas, kergudas ir kiti, kai vidiniai troškimai persunkia blaivų protą. |
|
|
|
2026-02-21 13:56 #868470 |
|
Darriusk [2026-02-21 13:47]: Visi normalūs žmonės iki vieno supranta, kad pergalės tokiomis sąlygomis nebus. normalūs žmonės tuo ir skiriasi nuo idiotų, kad supranta, jog karui užbaigti egzistuoja daugiau galimybių, nei "pergalė" ir "kapituliacija"... Dar yra įvairios paliaubų rūšys, taikos susitarimai bei sutartys ir pan., bet tau tai suvokti - per daug sudėtinga... |
|
|
|
2026-02-21 14:19 #868471 |
|
Darriusk [2026-02-21 13:47]: cos [2026-02-21 13:38]: priepuoliai, vos tik medijose pasirodo prastesnės žinios apie Ukrainos "pergalės" galimybes Kadangi tu nieko nevadini tikrais vardais o puti buką propqgandą tai bb suprasi kas tau yra ta "Ukrainos pergalė " Visi normalūs žmonės iki vieno supranta, kad pergalės tokiomis sąlygomis nebus. Jeigu ten Zelenskis ar kažkas ir pavartoja tokį žodį tai tik perkeltine prasme, kad būtų politiškai korektiška. Derybos vyksta išimtinai apie Ukrainos kapituliaciją. Tik tiek kad Ukraina nori išlaikyti sau bent 70% teritorijos Nesuk sau galvos Dariuk. Zelenskis prieš kelis mėnesius sakė, kad Ukraina laimi, kol nors 1-na pėda Ukrainos žemės liks. Net jei liks ir 10 proc. Ukrainos - vadinasi tai Ukrainos pergalė, nes Rusija užėmė ne 100 proc. Ukrainos. Taigi nekvaršink galvos mums, o klausyk Zelenskio, Ukraina vis dar laimi |
|
| 2026-02-21 14:39 #868472 | |
|
Svetimo turto norėtojams dilema: reikia skelbti mobilizaciją 1 mln, prašyti kredito iš Kinijos arba pabrukus uodegas baigti karą ir kapituliuoti. Susidaro įspūdis, kad rusai neranda kam pasiduoti. Trumpui nereikalingi, kinams nereikalingi, pasiduotų ukrainiečiams ir viskas.
https://www.youtube.com/watch?v=Wmr3ldUm0O4 Žolė ta pati, žmonės tie patys, svetimo turto troškimas tas pats.
|
|
| 2026-02-21 14:42 #868473 | |
|
cos [2026-02-21 13:56]: normalūs žmonės tuo ir skiriasi nuo idiotų, kad supranta, jog karui užbaigti egzistuoja daugiau galimybių, nei "pergalė" ir "kapituliacija"... Dar yra įvairios paliaubų rūšys, taikos susitarimai bei sutartys ir pan., bet tau tai suvokti - per daug sudėtinga... Karui užbaigti yra visokių galimybių ir variantų. Bet apsimeti durnium ir apsimeti nesuprantąs kad karą "baigti" viena pusė, kitai atsisakant gali tik pergale jei ji stipresnė ar +/- besąlygine kapituliacija jei silpnesnė. Individualios kelionės
Investicijos |
|


