| Autorius | Žinutė |
|
|
2026-02-20 21:45 #868410 |
|
Man nepatinka, jog jie sako visiškus absurdus, laikydami kitus kvailiais. Tie kuriuos tokiais laiko, yra kvailiai ne dėl to kad nesupranta reikalo, o dėl to kad supranta, bet tyli ir apsimeta kvailiais.
|
|
| 2026-02-20 21:57 #868411 | |
|
Čia apie putiną ir kremlinius? Nes būtent taip ir yra. 4 metai kaip į subinę, sudrožė 'antrą pasaulio armiją', bet tyli ir apsimeta, kad vse po planu.
|
|
|
|
2026-02-20 21:57 #868412 |
|
"Mes" - karingasis nacionalistas pivnikas turi galvoje Ukrainos nacionalinę gvardiją, o karo finansavimas - ne kareivių, bet korumpuotų Ukrainos politikų kompetencija ir rūpestis.
Popai, į juodžemį (ir netgi su neigiamais "teritoriniais pasiekimais") ne mažiau sėkmingai lenda ir ukrainiečiai, o santykio 2 ar maximum 3 (dėl užslaptintų duomenų sunku tiksliai pasakyti) prie vieno, nevadinčiau kosminiu, ypač vertinant abiejų pusių gyvosios jėgos potencialą, bet tu, kaip žinomas alaus megėjas, aišku, pritari sašos alugerio nuomonei, kad reikia dar kelis metus pratęsti tą "lindimo" procesą. |
|
| 2026-02-20 22:01 #868414 | |
|
Aš kaip alaus mėgėjas matau vieną dalyką, kuo prasčiau sekasi rusijai, tuo savyje atrandate vis didesnį krikščionį. Vien to užtenka trendui nustatyti. Kiemsargis tai ypatingai gerai sukalibruotas.
|
|
|
|
2026-02-20 22:10 #868415 |
|
iš rusų veiksmų kol kas nesimato, kad jiems "prastai sekasi" - nuolaidų derybose jie nedaro, Trumpas jų pernelyg nespaudžia (bent jau ne daugiau nei ukrainiečius), ginklų ir gyvos jėgos netrūksta (keturi metai karo be visuotinės mobilizacijos) ir pan. - tai tas "prastai sekasi" yra tiesiog tikslo siekimas "mažu krauju" ir daugiau tamstos norų nei realybės atspindys.
|
|
| 2026-02-20 22:14 #868416 | |
|
Kyivas per 3 dienas, pavirto į keturis "mažo kraujo" metus. Labai humaniškas tas rusų caras. Turbūt ir labai protingas.
|
|
|
|
2026-02-20 22:23 #868417 |
|
Popai, o kuo čia džiaugtis? Keturi karo metai Ukrainai geriau nei trys karo dienos?
Mano nuomone, po maidano geriausias variantas Ukrainai buvo Minsko susitarimų vykdymas, tada nereikėtų nei tų "trijų dienų", vienas "meninykas" jau kariavo iki "paskutinio", gaila, kad kitas "meninykas" nepasimokė iš jo klaidų... |
|
| 2026-02-20 22:30 #868418 | |
|
kaip jau minejau, supuveliai masto supuvusiomis mintimis, jie yra padugnes ir masto primytyviais naratyvais, arba tiesiog skaito ish primytyvaus lapelio
|
|
|
|
2026-02-20 22:36 #868419 |
|
cos [2026-02-20 21:57]: "Mes" - karingasis nacionalistas pivnikas turi galvoje Ukrainos nacionalinę gvardiją, o karo finansavimas - ne kareivių, bet korumpuotų Ukrainos politikų kompetencija ir rūpestis. Mano nuomone Ukraina gauna tiek pašalpų, kad viena nepatemptų to karo. "Mes" yra ant svetimų babkių. Visi tą supranta, tik jie reklamuojasi kad gali kariauti dvejus metus dar. Bet ar patys apsimokės sąskaitas, pensijas? |
|
|
|
2026-02-20 22:36 #868420 |
|
kergudu [2026-02-20 22:30]: kaip jau minejau dar viena forumo papūga, tik po nesėkmingo kergimo tapusi primityviu kergtu vištgaidžiu... |
|
| 2026-02-20 22:58 #868421 | |
|
cos [2026-02-20 22:23]: Popai, o kuo čia džiaugtis? Keturi karo metai Ukrainai geriau nei trys karo dienos? Mano nuomone, po maidano geriausias variantas Ukrainai buvo Minsko susitarimų vykdymas, tada nereikėtų nei tų "trijų dienų", vienas "meninykas" jau kariavo iki "paskutinio", gaila, kad kitas "meninykas" nepasimokė iš jo klaidų... Minsko susitarimų nevykdė rusija, o kalta pagal cos yra Ukraina. |
|
| 2026-02-20 23:00 #868422 | |
|
cos [2026-02-20 22:10]: iš rusų veiksmų kol kas nesimato, kad jiems "prastai sekasi" - nuolaidų derybose jie nedaro, Trumpas jų pernelyg nespaudžia (bent jau ne daugiau nei ukrainiečius), ginklų ir gyvos jėgos netrūksta (keturi metai karo be visuotinės mobilizacijos) ir pan. - tai tas "prastai sekasi" yra tiesiog tikslo siekimas "mažu krauju" ir daugiau tamstos norų nei realybės atspindys. Žiūrint su kuo palyginsi. Pvz, po keturių karp metų CCCP jau buvo Berlyne. Tuo tarpu putinas vis dar Donbase. |
|
|
|
2026-02-20 23:10 #868423 |
|
Ukraina galės kovoti keletą metų 100% ir neužleis jokios teritorijos Rusijos Federacijai, — Nacionalinės gvardijos vadas.
Pasirodo tikrai, jie turi keletai metų resursų, piniginių žinoma, bei ginkluotės. Keletai metų, kai Zelenskis guodėsi, jei ES neperves pinigų, neturės už ką pensijas sumokėti. Bet turi keletui metu kovoms. Aš niekaip negaliu suvokti šitos kebeknės. |
|
| 2026-02-20 23:12 #868424 | |
|
MartaI [2026-02-20 23:10]: Ukraina galės kovoti keletą metų 100% ir neužleis jokios teritorijos Rusijos Federacijai, — Nacionalinės gvardijos vadas. Pasirodo tikrai, jie turi keletai metų resursų, piniginių žinoma, bei ginkluotės. Keletai metų, kai Zelenskis guodėsi, jei ES neperves pinigų, neturės už ką pensijas sumokėti. Bet turi keletui metu kovoms. Aš niekaip negaliu suvokti šitos kebeknės. MartaI, tu turi atiduoti man savo turtą. Ko lauki? Ko tu negali suvokti? |
|
|
|
2026-02-20 23:16 #868425 |
|
Negaliu suvokti, kaip gali sakyti jog "gali kovoti" jei neturi tam lėšų. Kova gi baigtusi tą patį mėnesį, kai negautų jokios naujos pašalpos pensijoms. Negi taip sunku pripažinti, kovosime tol kol bus mums už tai mokama. Tai jau skamba sąžiningai.
|
|
|
|
2026-02-20 23:18 #868426 |
|
Zu [2026-02-20 23:00]: Žiūrint su kuo palyginsi. Pvz, po keturių karp metų CCCP jau buvo Berlyne. Tuo tarpu putinas vis dar Donbase. tai jo, WW2 lyginti su putino SVO - pats tas...Pvz.: pratęsiant tavo demagogiją, lietuviai stalinui priešinosi kur kas įnirtingiau, nei naciai, vokiečius stalinas įveikė per 4 metus (1941-1945), o lietuviams įveikti prireikė net devynių metų (1944-1953)... |
|
| 2026-02-20 23:24 #868427 | |
|
tu buka manipuliuojanti ziurke, nieko nereik lygint, dabartinis pagrindinis pelkiu androfagas juda 1.5km2 per diena jau kelis metus, tai yra leciausiai per visa karu istorija, degina milijonais savo buku orku, o tu vis bandai pateisint, kad tu, nu, tipo, ale turi smegenu, NE, TU JU NETURI, TU - BEVILTISHKAS DEBILAS
|
|
|
|
2026-02-20 23:41 #868428 |
|
kergudu [2026-02-20 23:24]: NE, TU JU NETURI, TU - BEVILTISHKAS DEBILAS kergudu - tu jau kartojiesi, kaip ir papūga zu, skiriesi tuo, kad kergtas du kartu, ir keikiesi paukšteli be ribų, kaip kergtas vištgaidis sovietinių laikų... |
|
| 2026-02-20 23:43 #868429 | |
|
keista, bet buka manipuliuoanti ziurke sugebejo tik tiek ishbezdet, kazka apie kazka, whatabout, nu kazkokia neaisku bezdala, nieko geresnio ir nesitikejau
|
|
| 2026-02-20 23:44 #868430 | |
|
cos [2026-02-20 23:18]: Zu [2026-02-20 23:00]: Žiūrint su kuo palyginsi. Pvz, po keturių karp metų CCCP jau buvo Berlyne. Tuo tarpu putinas vis dar Donbase. tai jo, WW2 lyginti su putino SVO - pats tas...Pvz.: pratęsiant tavo demagogiją, lietuviai stalinui priešinosi kur kas įnirtingiau, nei naciai, vokiečius stalinas įveikė per 4 metus (1941-1945), o lietuviams įveikti prireikė net devynių metų (1944-1953)... Džiugu, jog pats pripažįsti, jog putino svo yra šūdas... Ten buvo karas ir čia yra karas. Tada CCCP kariavo su tikrais naciais, čia putinas kariauja su įsivaizduojamais naciais. |
|


