| Autorius | Žinutė |
| 2026-02-20 12:30 #868333 | |
|
as visada sakiau, daiktus reik vadint savo vardais, kad ir kokia realybe butu baisi, krosnius yra bukas dalbajobas, politkorektishkai tai butu, me nko protelio meshkiukas, priesh realybe nepashokinesi
|
|
| 2026-02-20 12:31 #868334 | |
|
gerai pečiau , parašysiu plačiau, kaip nesistemiškai protingam oponentui. ką sugriovė ir kaip atstatinėjo:
kai mokeisi mokykloje , kokioje devintoje-dešimtoje klasėje istorijos vadovėliuose visus tsrs pasiekimus lygino su rusijos imperija 1913m. tai 1980 metams geležies daugiau lydė, dar kažko ten , bet dar daug ir daug eilučių duomenų 1913m buvo geresni. gaunasi, kad po 1913m kažką sugriovė, ką dalinai pavyko atstatyti 1980 metams. (intarpas visiškiems autams , sugriauti namai, tai apvalkalas , pigesnė dalis . daug brangesnis sugriovimas vyksta tų namų viduje t.y žmonės, jų ekonominiai ir socialiniai ryšiai, politiniai ir valstybiniai institutai ir t.t. ir viso to projekcija ekonomikoje.) dabar apie karinio komunizmo laikotarpį. gal gali pasakyti , ką tuo metu iš viso "statė" ???? jei peržiūrėti dokumentus valstybinius, tai yra tik įsakymai statyti koncentracijos lagerius. jei žiūrėti kitus šaltinius yra dar vienas objektas. apie pavlą korčiaginą tikriausiai skaitei ar filmą matei...? tai statė siaurabėgį geležinkelį per pelkes į kaimą , nes kuris ten miestas mirs badu , jei neatveš miltų iš kaimo . tai yra statybos karinio komunizmo laikotarpiu vyko tik plėšimo operacijoms užtikrinti. toliau dėl įdomumo. nežinau ar šio "epinio" kūrinio autorius pizdavojosi iš tarybų valdžios ar realiai tokie buki vykdytojai buvo , bet aprašomos statybos vyko dvidešimt kartų lėčiau, nei tai daroma faktiškai , dirbant tik rankomis, kirviu ir pjūklu . bet tai buvo vaizduojama kaip didvyriškas darbas. čia pečiau prašyk, kad skystaprotis toliau tau pakomentuotu, jis tarybinių pasakų specialistas. jis tau papasakos apie antrą pasaulinį , kad jis čia kaltas ir t.t. bet tu jo paklausk , kodėl nelygino su 1939m kai ten jau visa kolektyvizacija ir industrializacija su elektrifikacija buvo įvykdyta ir tankus tūkstančiais drožė... |
|
|
|
2026-02-20 12:51 #868337 |
|
korciaginas ir komsomolcai tiese siauruka is Kijevo Bojarkon, tai yra priemiescio miskan. Visiskai netoli. Kad atvezt malku salanciam miestui. Kaip Vilniuj butu kokiuosna Valakampiuosna. O sovdepinis filmas sita epizoda atvaizdavo beveik kaip BAM'o simtmecio statybas.
"I am not young enough to know everything."
- Oscar Wilde PS autams profesines paslaugas teikiu skubiai ir nemokamai. |
|
|
|
2026-02-20 14:12 #868350 |
|
bugaga [2026-02-20 12:31]: gerai pečiau , parašysiu plačiau, kaip nesistemiškai protingam oponentui. ką sugriovė ir kaip atstatinėjo: kai mokeisi mokykloje , kokioje devintoje-dešimtoje klasėje istorijos vadovėliuose visus tsrs pasiekimus lygino su rusijos imperija 1913m. tai 1980 metams geležies daugiau lydė, dar kažko ten , bet dar daug ir daug eilučių duomenų 1913m buvo geresni. gaunasi, kad po 1913m kažką sugriovė, ką dalinai pavyko atstatyti 1980 metams. (intarpas visiškiems autams , sugriauti namai, tai apvalkalas , pigesnė dalis . daug brangesnis sugriovimas vyksta tų namų viduje t.y žmonės, jų ekonominiai ir socialiniai ryšiai, politiniai ir valstybiniai institutai ir t.t. ir viso to projekcija ekonomikoje.) dabar apie karinio komunizmo laikotarpį. gal gali pasakyti , ką tuo metu iš viso "statė" ???? jei peržiūrėti dokumentus valstybinius, tai yra tik įsakymai statyti koncentracijos lagerius. jei žiūrėti kitus šaltinius yra dar vienas objektas. apie pavlą korčiaginą tikriausiai skaitei ar filmą matei...? tai statė siaurabėgį geležinkelį per pelkes į kaimą , nes kuris ten miestas mirs badu , jei neatveš miltų iš kaimo . tai yra statybos karinio komunizmo laikotarpiu vyko tik plėšimo operacijoms užtikrinti. 1913m paimti kaip bazė , nes tada Rusijos imperija labiausiai klestėjo. Tik 1927 metais pasiekė carinės imperijos lygį. Vyko pilietinis karas 1917-1922 m. Vienus palaikė anglai, kitus vokiečiai, trečius vėl kažkas ir pjovėsi jie tarpusavyje. Kažkas panašaus kaip Ukraina - Rusija dabar. Yra aplamai teorija, kad Leninas ir jo chebra gavo palaikymą iš Vokietijos, kad revoliuciją padaryti Rusijoje. Tipo Vokietijos dėka ir įvyko revoliucija. ---------------------- Kadangi vyko pilietinis karas, centrinė valdžia buvo silpna, visko trūkumas, pinigų nėra, betvarkė ir suirutė, tai gal ir buvo logikos kariniame komunizme, kad atimti maistą iš kaimiečių ir išmaitinti darbininkus miestiečius. Ir dabar tas pats būtų net LT, jei miestiečiai pradėtų badauti, o pinigų neliktų. -------------------- Primenu, kad nebuvo tada jokio stipraus marksizmo-leninizmo, paprasčiausiai buvo Rusijoje suirutė dėl pilietinio karo ir užsienio valstybių kišimosi. Gal tik vėliau po kokių 1939 pradėjo atsirasti kažoks normalus ideologinis pagrindas - tipo statome socializmą. ------------------------ Tik tiek kad tu gal nori pasakyti, kad jau buvo susiformavusi iki 1922m stipri ideologinė bazė, kuri liko iki TSRS žlugimo. Deja ne. Buvo ten visokie bandymai ir vietiniai ideologai pešėsi tarpusavyje, kaip pavyzdžiui Trockis ,Leninas, dar kažkokie. Atėjo Stalinas ir kažkuriuos ideologus sunaikino, kiti pabėgo į UK ar amerikas kaip pvz Trockis. ---------------- Mintis mano ta, kad kai vyksta karas šalies viduje, tai niekam ir nerūpi jokios statybos, pirminis rūpestis yra sukurti ir palaikyti tvarką šalies viduje. Ir visos priemonės tam geros. -------------------- LT irgi buvo banditų ir reketo po 1990m, nes valdžia buvo silpna. O po to banditus sutvarkė tuo ar kitu būdu, kai valdžia sustiprėjo. Tas pats ir Rusijoje buvo, tik masteliai buvo didesni. |
|
|
|
2026-02-20 16:01 #868366 |
|
bugaga [2026-02-20 10:30]: cos [2026-02-20 07:55]: ..... išverstaskūris bolševikų propagandonas pergyvena, kad putinas su Trumpu aneksuotame Donbase turės daug pigios darbo jėgos savo "dylams" (miestų atstatymui, išteklių įsisavinimui) vystyti... "pigi darbo jėga " bus tik tą , kurią pavers vergais šitų grįžusių gaujos ir panašios organizacijos . ir tos pigios darbo jėgos užteks tik naujiems "vergvaldžiams " išgyventi ... pagal tavo pasakojimus mokeisi tsrs istorijos , tai pasikartok apie karinį komunizmą .., kiek jie ten miestų atstatė? bukaka, dėl vergovės nesiginčysiu - pats buvai bolševikų vergas spec. školoje (lageryje), tai, matyt, sukaupei patirties... O dėl KARINIO komunizmo, durneli, spec, školoje turėjai išzubrinti, kad KARINIS komunizmas yra apie KARĄ ir bolševikų karinę PRIEVARTĄ, įtvirtinant užgrobtą perversmo keliu valdžią Rusijoje o ne apie taikias statybas pokario laikotarpiu, avine, išverstais smegenais. Reikėjo dar sulyginti dabartinę putino karinę politiką su Napoleono karais, bolševikinis karinio komunizmo mulki, girdėjai kažkur šį terminą, bet net nesupratai apie ką jis... zz [2026-02-20 12:51]: korciaginas ir komsomolcai tiese siauruka is Kijevo Bojarkon, tai yra priemiescio miskan. Visiskai netoli. Kad atvezt malku salanciam miestui. šaunuolis, zyziau, gaudaisi sovietinėje literatūroje - jau ne tik aš, bet ir savi išverstaskūriai mulkį bukaką "stato į vietą" dėl jo rimtu "žinovo" veidu skleidžiamų fantazijų ir kliedesių. Beje, zelionui jau irgi pribrendo laikas pasinaudoti pavkos korčiagino patirtimi, aprūpinant malkomis šąlantį Kijevą. Siaurabėgis Korčiagino geležinkelis "atvežti miltų iš kaimo" - naujausias bukakos anekdotas iš ttos pačios "operos" kaip ir karinis komunizmas - kažką girdėjo, bet ir vėl nesuprato apie ką.... |
|
|
|
2026-02-20 16:34 #868369 |
|
zz [2026-02-20 12:51]: korciaginas ir komsomolcai tiese siauruka is Kijevo Bojarkon, tai yra priemiescio miskan. Visiskai netoli. Kad atvezt malku salanciam miestui. Kaip Vilniuj butu kokiuosna Valakampiuosna. O sovdepinis filmas sita epizoda atvaizdavo beveik kaip BAM'o simtmecio statybas. Visa tai vyko Tarybų Ukrainoje, vadinasi, Ukraina yra riuzzki mir. 1. Godumą gydyk target`u, kvailumą - stop loss`u!
2. Konservai - tai toks blogas maisto pakaitalas. 3. Darbas durnių myli - WORK SMARTER, NOT HARDER! 4. Pem` štukų vagnorkių! 5. Mudu su Izabele... 6. Laukinis kapitalizmas nustekeno žmogiškąjį kapitalą. 7. Prie Niksono |
|
|
|
2026-02-20 16:42 #868373 |
|
Petras Kurmelis [2026-02-20 16:34]: Visa tai vyko Tarybų Ukrainoje, vadinasi, Ukraina yra riuzzki mir. Tai Ukrainoje niekas neslepia, kad jie yra tie patys rusai ir gal net patys tikrieji rusai. O tie kiti kur Putinas valdo, tai ne rusai, o rosijaninai, arba kaip ZZ sako "orkai". Tik tiek kad visi kalba ta pačia rusų kalba. |
|
| 2026-02-20 17:22 #868381 | |
|
Petras Kurmelis [2026-02-20 16:34]: Visa tai vyko Tarybų Ukrainoje, vadinasi, Ukraina yra riuzzki mir. Komunistų buvo pilna ir Lietuvoje. Todėl gali sakyti, kad ir Lietuva yra russkij mir. Tą krosnelius nuolatos kartoja. O kadangi po šiai dienai daugybė lietuvių - Rusijos garbintojai tai ir po šiai dienai galima sakyti, kad lietuviai - irgi rusai, tik tokie "išsigimę". O Ukraina tai aišku kad russkij mir. Buvo. Galima pasigooglinti, kiek ukrainiečių kariavo už Staliną II WW, kiek Stalino pulkininkų generolų, maršalų ir t.t. buvo ukrainiečiai. Kai šiandieniniai rusų pasaulio fanatikai rėkauja "možem povtorit" tai savo vatinėm smegenim nesupranta, kad "povtoritj" be ukrainiečių tai gali nebent litrą degtinės išgert. Ukrainiečai visada buvo Rusijos Imperijos ramstis ir Gorbačiovo referendume balsavo prieš Ukrainos nepriklausomybę. Labai nemažai ukrainiečių, savaime suprantama, dalyvavo okupuojant Lietuvą. Vienas toks papulkininkis didžiavosi kažkada, kad sprogdino Vilniaus Kalvarijų koplyčias. Ir aplamai ukrainiečiams sava valstybė nebuvo svarbi iki pat 2022ųjų. Bet ukrai nemėgsta kai juos žemina, iš jų tyčiojasi. Todėl jie pradėjo keršyti rusams ir todėl narsiai gina savo tėvynę, nes turi savigarbos. Jeigu Putinas nebūtų pradėjęs neapykantos ukrams propagandos tai ir po šiai dienai Ukrina būtų russkij mir Individualios kelionės
Investicijos |
|
|
|
2026-02-20 17:24 #868383 |
|
vel pecius demonstruoja savo bukuma. SSSR 1913 m lygi daugely krypciu pasieke tik pries isdvesdama galutinai. Ir tai ne visur.
"I am not young enough to know everything."
- Oscar Wilde PS autams profesines paslaugas teikiu skubiai ir nemokamai. |
|
|
|
2026-02-20 17:33 #868387 |
|
zz [2026-02-20 17:24]: vel pecius demonstruoja savo bukuma. SSSR 1913 m lygi daugely krypciu pasieke tik pries isdvesdama galutinai. Ir tai ne visur. Pavydžiui ? Vardink . Tikrai labai idomu. Vis tik buvo technikos progresas. |
|
|
|
2026-02-20 17:41 #868388
2
|
|
„Mes galime kovoti dar kelerius metus, 100 procentų. Tačiau karai galiausiai turi baigtis. Apskritai, šioje planetoje žudyti žmones dėl teritorijos ir išteklių yra kažkas, ką mums sunku suvokti. Tai turi liautis“, – sakė jis.
nacionalistas saša alugeris nesuvokia, kaip galima žudyti žmones dėl teritorijos ir išteklių, bet pats, asmeniškai, dar tikisi kelis metus pažudyti, todėl jei zelia ryšis nutraukti karą "anksčiau laiko" - jis nepaklus kariuomenės vado įsakymui ir žudys toliau... Tik įdomu, kur jis įsivaizduoja tą būsimą "kontaktinę liniją" dar po kelių metų žudymo? Vienžo, puiki idėjinio nacionalisto pasaulėžiūros iliustracija. Ir tampa aišku, kad zelia, turėdamas tokius nepaklusnius vadus, bijo ir vengia sudaryti taikos susitarimą. Nacionalinės gvardijos vadas pažymėjo, kad Ukrainos kariuomenė vykdys visus prezidento Volodymyro Zelenskio įsakymus, tačiau, pasak jo, vargu ar pritars teritorijų atidavimui. „Paliaubos palei kontaktinę liniją yra tai, ką mes galime suprasti. Bet niekas nesiruošia atsisakyti teritorijos“, – sakė jis. Plačiau: https://www.vz.lt/verslo-aplinka/2026/02/20/ukrainos-nacionalines-gvardijos-vadas-karas-gali-testis-dar-kelerius-metus-580934 |
|
|
|
2026-02-20 17:41 #868389 |
|
pats pasigooglink besmegeni. Mano laikas daug kainuoja.
"I am not young enough to know everything."
- Oscar Wilde PS autams profesines paslaugas teikiu skubiai ir nemokamai. |
|
|
|
2026-02-20 17:42 #868390 |
|
Is didelio debesio mazas lietus. WP: US Auksciausias teismas panaikino dauguma Trumpo uzaukstintu tarifu.
https://www.washingtonpost.com/national-security/2026/02/20/live-updates-supreme-court-tariffs-ruling-trump/ Trumpo manipuliacijos muitu tarifais kiekvienam US pilieciu namu ukiui 2025 m vidutiniskai kainavo 1100 USD. "I am not young enough to know everything."
- Oscar Wilde PS autams profesines paslaugas teikiu skubiai ir nemokamai. |
|
|
|
2026-02-20 17:57 #868393 |
|
zz [2026-02-20 17:41]: pats pasigooglink besmegeni. Mano laikas daug kainuoja. Tai nežinai nieko? Nuvylei visai |
|
| 2026-02-20 18:22 #868394 | |
|
Degtinės pilstytuvas. . .
https://www.youtube.com/shorts/HNYxUT6c50M |
|
|
|
2026-02-20 19:00 #868396 |
|
Krosneles.eu [2026-02-20 17:57]: zz [2026-02-20 17:41]: pats pasigooglink besmegeni. Mano laikas daug kainuoja. Tai nežinai nieko? Nuvylei visai didziausias sudmalys forume pasipiktino, kad reiks susrink tikrus duomenis paciam? "I am not young enough to know everything."
- Oscar Wilde PS autams profesines paslaugas teikiu skubiai ir nemokamai. |
|
| 2026-02-20 19:26 #868397 | |
|
zz [2026-02-20 17:42]: Is didelio debesio mazas lietus. WP: US Auksciausias teismas panaikino dauguma Trumpo uzaukstintu tarifu. Sako diedukas patenkintas užsnūdo tame savo "Trumpo taikos klubo" posėdyje Milijardus susirinko, tai galima ir pamiegoti Individualios kelionės
Investicijos |
|
| 2026-02-20 20:53 #868405 | |
|
Darriusk [2026-02-20 17:26]: ,,,, Sako diedukas patenkintas užsnūdo tame savo "Trumpo taikos klubo" posėdyje Milijardus susirinko, tai galima ir pamiegoti užsnūdo tai niekis , bet kalbą kokią pasakė , ten viskas sumaišyta demencija , narcizai , idiotizmas ir t.t. ,-pilna puokštė. |
|
|
|
2026-02-20 21:16 #868407 |
|
cos [2026-02-20 17:41]: „Mes galime kovoti dar kelerius metus, 100 procentų, – sakė jis. "Mes" tikiuosi turi galvoje save pačius ir visą armiją donorų ir šelpenčiųjų. Nes be svetimų pašalpų, tas "mes" net pensijų senukas nebeišmokėtų. |
|
| 2026-02-20 21:40 #868409 | |
|
Vienas "gaili" ukrainiečių, kad nepasiduoda, kitas dėl to pačio gaili pinigų ukrainiečiams. O viskas dėl to, kad rusai kosminiu sąntykiu lenda į juodžemį su vis mažesniais teritoriniais pasiekimais.
|
|




