| Autorius | Žinutė |
2025-12-03 14:13 #856682
1
|
|
|
Kosmosas, sveikinu turinčius..,aš praleidau šitą progą..
|
|
2025-12-03 14:24 #856689
2
|
|
|
viena geriausių mano investicijų šiais metais. Po ~0.277 užsipirkus (pelningai išmainius Enefit'ą, priduotą per supirkimą), skaičiai dabar laabai gražiai atrodo. Plius dividendai gi gauti. Bet kažko panašaus galima buvo tikėtis, na gal ne tiek staigiai, bet vis tiek - nuo 2030 numatomi 12mln eur dividendų, kas akcijai būtų 0.03144, o prie div yield 6%, kaina tada turėtų būti apie 0.524. Bet jau buvau rašęs https://www.traders.lt/forums.php?m=posts&p=829972#829972 Tad kas panašiai skaičiavosi, tai laiku užsipirko, sveikinimai irgi jiems
|
|
| 2025-12-03 14:34 #856700 | |
|
Pas mane vidurkis gerokai aukštesnis,pramiegojau geras kainas,bet pagal šituos skaičiavimus,vistiek div pajamingumas 9.1%,kas gana neblogai.
Mano portfelis : IGN, PZV, APG, KNE, TAL, TEL, ROE |
|
2025-12-03 15:05 #856708
1 4
|
|
|
Geri rezultatai, puikūs dividendai. Nors įmonė valstybinė, skirtingai nuo Igničio jos nelabai politiškai apsimoka draskyti. Taigi, dalinai apsaugota nuo bebrų ir dešrinių puolimo.
|
|
|
|
2025-12-03 15:47 #856719
2
|
|
O tai klausykit, nieko tokio, kad dividendai riebesni nusimato tik po 2030? Čia visi merkia ir tikisi, kad po 5 metų pradės šiek tiek didesnius dividendus mokėt? OK.
|
|
2025-12-03 16:04 #856723
1
|
|
|
Šiais metais prognozuočiau apie 0.025 eur dividendus. Tai prie 0.38 kainos, div yield šiemet būtų 6.6%. Tad gan adekvatus yield tokiu atveju. Bet ką čia tie 6.6% metinis yield, kai per dieną akcijos kaina panašiai pakilo
|
|
| 2025-12-03 17:15 #856741 | |
|
Kam tie dividendų prognozės, kai per metus 60%+
|
|
2025-12-03 17:50 #856757
2
|
|
|
Įdomu kuriam lygyje pasikoreguos kaina
Mano portfelis : IGN, PZV, APG, KNE, TAL, TEL, ROE |
|
| 2025-12-04 10:28 #856835 | |
|
Na ką, toliau tęsiasi balius KNE. Kažkaip jau per aršiai atrodo toks kasdieninis kilimas. Bet kaip matyti, perkami kiekiai nejuokingi, tad įdomu, koks čia (greičiausiai) fondas užsiprekina. Pradedu jau ir apie fiksavimąsi mąstyti. Aišku, koks prognozuojamas div yield net ir prie 0.39 dar atrodo patraukliai, tuo labiau į ilgalaikę prognozę žiūrint. Bet kažkaip jau per daug gerai tas rezultatas akcijos pakilimo atrodo
|
|
| 2025-12-04 10:32 #856836 | |
|
Aš atsargiai statyčiau už tai,kad iki 0,4€ nužygiuos be didesnės korekcijos,gal net rytoj pamatysim 0,44
Mano portfelis : IGN, PZV, APG, KNE, TAL, TEL, ROE |
|
| 2025-12-04 10:33 #856837 | |
|
visko gali būtų, net ir prie 0.4 kainos ir 0.025 div, yield būtų dar gana patrauklūs 6.3%
|
|
| 2025-12-04 10:37 #856838 | |
|
daliux [2025-12-04 10:28]: Na ką, toliau tęsiasi balius KNE. Kažkaip jau per aršiai atrodo toks kasdieninis kilimas. Bet kaip matyti, perkami kiekiai nejuokingi, tad įdomu, koks čia (greičiausiai) fondas užsiprekina. Pradedu jau ir apie fiksavimąsi mąstyti. Aišku, koks prognozuojamas div yield net ir prie 0.39 dar atrodo patraukliai, tuo labiau į ilgalaikę prognozę žiūrint. Bet kažkaip jau per daug gerai tas rezultatas akcijos pakilimo atrodo Labai jau mazas fondas jei taip manai. 750000 vienetu tik per savaite Mano portfelis : KNE |
|
2025-12-04 10:42 #856840
1
|
|
|
DedeRokulis [2025-12-04 10:37]: Labai jau mazas fondas jei taip manai. Ką turi omeny ? Kodėl mažas ? Net ir didelis fondas, pirkdamas gan nelikvidžioje rinkoje, apyvartos didelės nesugeneruos, bet lengvai užkels kainą - kas čia ir vyksta. Bidai, jei stebi, buvo ir 100k siekiantys, tik kad pasiūlos nėra, tad jos nesulaukęs pirkėjas bidus po kažkiek laiko sumažina, kad negąsdinti. Tai kuo čia paremtas pasakymas, kad labai jau mažas fondas ? Gal greičiau labai jau maža akcijų pasiūla - dėl to ir nėra apyvartos ? |
|
| 2025-12-04 10:42 #856841 | |
|
Nu ka rytinis hypas baigesi? dabar koreguosimes siek tiek?
|
|
2025-12-04 10:42 #856842
1
|
|
|
Rokuli, kur buvai kai KNE po 0.2EUR buvo?
|
|
| 2025-12-04 10:49 #856844 | |
|
Ramygas [2025-12-04 10:42]: Rokuli, kur buvai kai KNE po 0.2EUR buvo? Buvau užsipirkes ir toliau laikau ir laikysiu kol bus 1 euras. neturejau laisvu kai buvo 0,2 . Mano portfelis : KNE |
|
| 2025-12-04 10:53 #856845 | |
|
daliux [2025-12-04 10:42]: DedeRokulis [2025-12-04 10:37]: Labai jau mazas fondas jei taip manai. Ką turi omeny ? Kodėl mažas ? Net ir didelis fondas, pirkdamas gan nelikvidžioje rinkoje, apyvartos didelės nesugeneruos, bet lengvai užkels kainą - kas čia ir vyksta. Bidai, jei stebi, buvo ir 100k siekiantys, tik kad pasiūlos nėra, tad jos nesulaukęs pirkėjas bidus po kažkiek laiko sumažina, kad negąsdinti. Tai kuo čia paremtas pasakymas, kad labai jau mažas fondas ? Gal greičiau labai jau maža akcijų pasiūla - dėl to ir nėra apyvartos ? Turejau omeny kad savaites pardavimus gali vienas zmogelis susiurbt nebutinai fondas cia kalba apie kokius 300k euru Mano portfelis : KNE |
|
| 2025-12-04 10:58 #856846 | |
|
Na tai rimtas žmogelis tada čia lankosi, jei šimtatūkstantinius bidus stato ir apyvartas generuoja šimtatūkstantines. Kadangi, jei tai žmogelis, tai matyt neinvestuoja tik į vieną akciją, o diversifikuotai investicijas turi, tai turėtų jis valdyti bent keliasdešimt milijonų eur, kad galėtų sau leisti taip taškytis čia vienoje pozicijoje. Tai nesakau, jog neįmanoma, bet vargiai tikėtina. Greičiausiai vis tik bus fondo čia pirkimai, nenustebintų net ir tie patys norvegai, kaip viena iš galimybių
|
|
| 2025-12-04 11:00 #856847 | |
|
Visko gali buti gal ir Norvegai mum nuo to tik linksmiau ;) Labai mazai laisvu akciju todel labai abejoju ar fondas cia veltus 8milijonai pinigu ir jau daugiau nei 5% akciju turi
Mano portfelis : KNE |
|
| 2025-12-04 11:07 #856849 | |
|
Vyručiai matau jus Rokio neatsimenat dar nuo klaipėdos naftos tėmelės kurios gal jau ir nebėra, Rokis prasileido ne vieną iš kairės ir dešinės ir tikrai supranta kaip kapeikine akcijėle galima sumanipuliot, respektas tau Roki kad ištikimas sau ir atlaikei nemažai kainos smūgių, turbūt gintariukai gerai eina
|
|


1