| Autorius | Žinutė |
|
|
2022-02-28 20:20 #708489
1
|
|
Gerai [2022-02-28 20:00]: O siaube! Ukrainiečiai steigia užsieniečių legioną. Taigi čia ne pagal taisykles. Profai prieš mėgėjus. Kur arbitras? Karaulovas vėl priešinfarktinės būsenos. https://www.youtube.com/watch?v=1A9xowOADNc Afrikoj uz kieviena antilope reikia susumoket nemazas sumas. O cia safaris nemokamas. 3 nauseriai, 7 nauseriai. "I am not young enough to know everything."
- Oscar Wilde PS autams profesines paslaugas teikiu skubiai ir nemokamai. |
|
| 2022-02-28 20:38 #708490 | |
|
European Union leaders may discuss the possibility of Ukrainian membership at an informal summit in March, a senior EU official said on Monday, adding the issue was important for Ukraine in discussions with Russia on ending the conflict.
https://www.reuters.com/markets/rates-bonds/eu-eyes-ukrainian-membership-could-be-bargaining-chip-russia-talks-2022-02-28/ |
|
| 2022-02-28 20:40 #708491 | |
|
Didžiausia propagandos bėda ta, kad įtakingi žmonės turi žinoti, kur propaganda ir kur tiesa, tik tada galės priimti tinkamus sprendimus. Panašu, kad rusijoje propaganda taip įsivažiavo, kad tai tapo atskiras nuo nieko nepriklausantis mechanizmas, kabinantis makaronus visiems ir ypač valdžiai. O štai kai valdžia tapo savo pačios propagandos aukomis ir norimą priėmė už esamą, tai turim ką turim. Tik džiaugsmo iš to nedaug.
Jei kas nors rusijos armijoj pradėtų galvoti savo galva (reikia tikėtis, kad tokių dar yra), tai grįžtų namo ir atvežtų putino galvą, kartu ir jo klapčiukų. Tai būtų, ko gero, geriausia išeitis iš dabartinės situacijos. |
|
|
|
2022-02-28 20:46 #708492 |
|
Despotiju beda, kad kertamos galvos pasiuntiniams, blogas zinias atnesusiems.
Todel visi savo pusdieviui Vadui sako ne kas vyksta realybeje ar ka galvoja, o tik tai ka vadas noretu isgirsti, kas vado ausiai butu malonu, paglostytu jo savimeile. Ir tuo paciu atnestu gerybiu istikimam vado tarnui. "I am not young enough to know everything."
- Oscar Wilde PS autams profesines paslaugas teikiu skubiai ir nemokamai. |
|
| 2022-02-28 21:14 #708497 | |
|
bulgarija nusprendė neperduoti savo lėktuvų.
anglija blokuoja jūrų uostus analogiškai oro uostams du paveiksliukai. teisingai nupaišytas žemėlapis ir kaip tai atrodo natūroje |
|
|
|
2022-02-28 21:20 #708498 |
|
naturoje atrodo superinis taikinys fronto bombonesiui, bairaktarui ar salvinems sistemoms... Net ir pestininku buriui su keliais granatsvaidziais ir kulemiotais.
Kausykit, Bugaga, tas ilgiausias liezuvelis i vakarus nuo Kijevo Jusu duomenim iki kur konkreciai (kokios gyvenvietes) siekia??? "I am not young enough to know everything."
- Oscar Wilde PS autams profesines paslaugas teikiu skubiai ir nemokamai. |
|
| 2022-02-28 21:22 #708499 | |
|
Kokteiliai į trasą https://t.me/insiderUKR/22687
|
|
|
|
2022-02-28 21:25 #708500 |
|
Siaip Telegram turinys 100 proc kontroliuojamas RF spectarnybu. Todel ten kelti jautria infa yra labai neatsakinga. O jeigu ten kaz kas kabo - vadinasi rusai nepries.
"I am not young enough to know everything."
- Oscar Wilde PS autams profesines paslaugas teikiu skubiai ir nemokamai. |
|
| 2022-02-28 21:33 #708502 | |
|
tai kodel per ten nexta dirba ir visos daugiausia vaizdeliu imetantys kanalai?
|
|
|
|
2022-02-28 21:36 #708503 |
|
nezinau as to, kodel dirba. Ar is neatsakingumo, o gal, kad juos ( Nexta) kam reikia jau kontroliuoja. O kad telegram visa infa kontroliuojama RF FSB, senai nepaslaptis.
"I am not young enough to know everything."
- Oscar Wilde PS autams profesines paslaugas teikiu skubiai ir nemokamai. |
|
| 2022-02-28 21:37 #708504 | |
|
mano duomenų ten nėra. paimta iš tinklo. paprasčiausiai kituose žemėlapiuose tūpai sujungti kraštiniai taškai ir uždažyta teritorija, kas prasilenkia su realybe.
jei tikrai domina bandykit užsidėti ant to pačio googlo map mastelio, paskui išsididinti žymę |
|
| 2022-02-28 21:37 #708505 | |
|
panasu i tavo fantazijas, nes savininkas nesutiko dalintis kodavimais, jei ne pasidalink info kur sako kitaip
|
|
|
|
2022-02-28 21:40 #708506 |
|
bandziau, ten man jautri vietove, ir 5-10 km daug reiskia. Nera reikiamo tikslumo.
Artimi zmones anksciau nesutiko pasitraukti. O dabar jau aplinkui netoliese vis karo garsai. Ir neaisku ar geriau pasilikt vietoje, ar bandyt isvaziuot toliau nuo miesto. "I am not young enough to know everything."
- Oscar Wilde PS autams profesines paslaugas teikiu skubiai ir nemokamai. |
|
|
|
2022-02-28 21:43 #708507 |
|
kergudu [2022-02-28 21:37]: panasu i tavo fantazijas, nes savininkas nesutiko dalintis kodavimais, jei ne pasidalink info kur sako kitaip Visko dabar ir nepamenu. Paskutiniai atvejai - ukrainieciu jautria infa islaikyti suinteresuoti zmones visiskai nepasitiki telegramu. Ju nuomone kontroliuojamas FSB. "I am not young enough to know everything."
- Oscar Wilde PS autams profesines paslaugas teikiu skubiai ir nemokamai. |
|
| 2022-02-28 21:48 #708509 | |
|
zz [2022-02-28 21:43]: idomu idomu...
kergudu [2022-02-28 21:37]: panasu i tavo fantazijas, nes savininkas nesutiko dalintis kodavimais, jei ne pasidalink info kur sako kitaip Visko dabar ir nepamenu. Paskutiniai atvejai - ukrainieciu jautria infa islaikyti suinteresuoti zmones visiskai nepasitiki telegramu. Ju nuomone kontroliuojamas FSB. |
|
| 2022-02-28 21:49 #708510 | |
|
dabar , greičiausiai neišvažiuos , manau, kad reikėtų slėptis , nes atsitiktinių pataikymų niekas neatšaukė. bet kokiu atveju kolonos važiuoja pirmyn su mūšiais ar be jų , teritorijai kontroliuoti pajėgos nepaliekamos, po dienos kitos gali būti viskas paprasčiau . jei pasirinks išvykima, koreguokit kryptį pagal šį žemėlapį, kryptys turėtų būti istrižai kolonų krypčiai , aplinkeliais . . vėliau pabandysiu gauti žemėlapį su evakuacijos kelių kamščiais . jei gausiu, įkelsiu į pm
|
|
|
|
2022-02-28 21:52 #708511 |
|
OK, aciu, Jums. Keliu kamsciai nepaslaptis, jei tik inet rysys bus.
"I am not young enough to know everything."
- Oscar Wilde PS autams profesines paslaugas teikiu skubiai ir nemokamai. |
|
| 2022-02-28 22:16 #708512 | |
|
https://www.reddit.com/r/UkraineWarVideoReport/comments/t3o2sh/abandoned_russian_tank/
idomu abramse irgi sedyne medine |
|
|
|
2022-02-28 22:17 #708513 |
|
Pizda rusijai....Na huy uže poslali...
Portfelis:
Nepastovus ir nuolat kintantis ;) Verslo angelas.( Geros idėjos, kaip ir geri darbai daro pasaulį geresniu ) p2p.: PK, FB. NT |
|
| 2022-02-28 22:17 #708514 | |
|
kergudu [2022-02-28 22:16]: https://www.reddit.com/r/UkraineWarVideoReport/comments/t3o2sh/abandoned_russian_tank/ idomu abramse irgi sedyne medine Ne tankas čia, bet nuo to nemažiau graudu Long: LES, INV, CTS, KNF Indėlis: STU Rip: UKB
|
|



