| Autorius | Žinutė |
2016-02-07 10:55 #464382
2
|
|
|
keista kai niekam neidomios dujos, kai galima drasiai pasidaryt 30-40%
Bent is mano stebimu zaliavu, dujos yra pats agresyviausias instrumentas, tai bent as mazinu pozicijos dydi 2x. Dvieju procentu pokytis per minute sitam reikalui ne riba, ir praktiskai visalaik gepas 1nio ryte. Taigi, long prisiimant mazesne rizika |
|
2016-02-08 20:29 #464551
1
|
|
|
labas AUDUSD iejo i lokalios korekcijos stadija,esant tokiam scenarijui geriausia sulaukti korekcijos pabaigos ir suformavus paterna 5-3 zemyn pradeti auginti sell pozicijas iki 0,692 ir apsaugoti pozicijas virs lygio kuri suformuos dabartine korekcija https://www.tradingview.com/x/ULK068AF/
EURUSD pora randasi vidutinio laikotarpio korekcijoje,galima suprekiauti trumpa trenda zemyn,tam reikia sulaukti 5-3 paterno ir parduoti su tikslais 1,1035 o stopus uz lygio kuri suformuos paternas, as asmeniskai sulauksiu korekcijos pabaigos kad suprekiauti c of Y of C GBPUSD pora randasi lokalioje korekcijoje ir dabar sprendziasi svaro likimas,kadangi yra labai stiprus alt, variantas kad tai buvo viso labo ti 4 banga.manau geriausiai susilaikyti nuo prekybos sia pora kol nepraaiskes situacija https://www.tradingview.com/x/RfBctluW/ USDJPY pora pratese judejima zemyn kuri as dar matau kaip korekcini,todel manau geriausia sulaukti korekcinio modelio pabaigos ir susiformavus 5-3 paternui pradeti pirkti sia pora su tikslais 124,80 na o pozicijas apsaugoti uz lygio kuri suformuos sis korekcinis modelis https://www.tradingview.com/x/1XRoNgzN/ |
|
| 2016-02-08 20:54 #464553 | |
|
Augis68, o kodel manai, kad gbp/usd yra 4 bangoje, o eur/usd ne ?
|
|
| 2016-02-08 21:04 #464554 | |
|
eurusd nerandu niekur 3 tai ir 4 nera, o gbpusd gali buti ir taip https://www.tradingview.com/x/igX1HdPo/ https://www.tradingview.com/x/k2SfzFyo/
|
|
| 2016-02-08 21:07 #464556 | |
|
tavo d zalia yra 1, a - 3, dabar jau baigem 4 ir pradejom 5.
|
|
| 2016-02-08 21:16 #464557 | |
|
tada trikampis neatitiks EW taisykliu o jei ten nera trikampio tad kas,imesk grafika
|
|
| 2016-02-08 21:54 #464561 | |
|
tik dabar pastebejau kad nebuvo eurusd grafiko,https://www.tradingview.com/x/Mb8qnXP9/
|
|
2016-02-09 19:40 #464654
2
|
|
|
labas. AUDUSD pora padare dar viena lokalu minimuma ir pradejo korekcija,esant tokiam scenarijui reikia sulaukti korekcijos pabaigos 0,7145 kainos teritorijoje ir testi pardavimus su tikslais 0,692 https://www.tradingview.com/x/7VJdpJ7v/
EURUSD pora randasi korekciniame modelyje,ir atsiradus 5-3 paternui galima pradeti sell poziciju atidarymus su tikslais 1,105-1,103 https://www.tradingview.com/x/QKBxqmjk/ GBPUSD pora nors ir sulauze kritini lygi vistiek islieka virs jo. sitas faktas leidzia suprojektuoti scenariju kuriame galima atsargiai ieskoti poros pirkimo galimybiu su tikslais 1,460-1,480 o stopus statyti zemiau 1,4340 lygio USDJPY sioje poroje jau galima laukti apsisukimo formavimo.susiformavus uztikrintam 5-3 paternui zemesnio lygio grafikuose galima pradeti pirkti pora su tikslais 119,00 na o pozicijas apsaugoti zemiau lygio kuri suformuos paternas https://www.tradingview.com/x/DoqJdsyJ/ viskas. sekmes prekyboje |
|
| 2016-02-09 19:42 #464655 | |
|
gbpusd praleidau grafika https://www.tradingview.com/x/dapEVoFF/
|
|
|
|
2016-02-10 11:10 #464700 |
|
Su usd/jpy longais geriau palaukt. 116 lygis buv kritinis. Dabar shortus reikia kantriai laikyt iki min 110 ar 105 ir negaudyt jokių atšokimų. Nuo 2011 buvęs trendas dabar koreguojasi, gali trukt ne vienerius metus.
Ir aišku centrinių bankų fanatikai gavo gerą pamoką.
|
|
|
|
2016-02-10 11:50 #464704 |
|
AUD/USD paskutiniu metu labai stipriai koreliuoja su Australijos akcijom, kurios praktiškai jau viena koja krasho stadijoje. Turint tai galvoje galima tikėtis kad AUD/USD irgi įgrius į (3) bangos stadiją, kurios targetų ieškočiau ~0.6 zonoje. Sutinku kad dabar tikrai geras metas shortams.
|
|
| 2016-02-10 13:48 #464720 | |
|
rimtas [2016-02-10 11:50]:
AUD/USD paskutiniu metu labai stipriai koreliuoja su Australijos akcijom, kurios praktiškai jau viena koja krasho stadijoje. Turint tai galvoje galima tikėtis kad AUD/USD irgi įgrius į (3) bangos stadiją, kurios targetų ieškočiau ~0.6 zonoje. Sutinku kad dabar tikrai geras metas shortams. Manau, kad kol kas dar nebaigta 4 banga (panašu, kad bus plokščia double three sideways korekcija). Žodžiu kol nepasieksim 0,74 korekcija dar nebaigta. |
|
| 2016-02-10 21:06 #464771 | |
|
labas. AUDUSD pora tesia korekcini modeli,ir ji pabaigus trendas zemyn bus pratestas,geriausiai sulaukti modelio pabaigos ir 5-3 paterno zemyn ir tada parduoti pora su tikslais 0,692 ir apsaugoti pozicijas virs lygio kuri suformuos paternas. https://www.tradingview.com/x/KAKEQq5Q/
EURUSD pora kaip ir buvo tiketasi pradejo korekcini modeli zemyn. atidarytas pozicijas galima laikyti toliau su tikslais 1,1350 nauju poziciju atidarineti nepatartina,kadangi galimai formuojama siaurejanti plokstuma. https://www.tradingview.com/x/Ql8h4hCL/ GBPUSD pora randasi lokalioje korekcijoje ir nera iejimo tasku,geriau susilaikyti prekiauti sia pora https://www.tradingview.com/x/AF0WiPio/ USDJPY pora deje bet nesugebejo suformuoti paterno 5-3 aukstyn ir pratese judejima zemyn. geriausia susilaikyti prekiauti sia pora kol nebus suformuotas uztikrintas paternas 5-3 aukstyn, https://www.tradingview.com/x/5E4UUoCw/ viskas.sekmes prekyboje. |
|
| 2016-02-10 21:08 #464773 | |
|
pridursiu, paternas 5-3 tai penkiu bangu impulsas ir triju bangu korekcija.
|
|
| 2016-02-10 21:55 #464782 | |
|
Augis68 [2016-02-10 21:06]: labas. AUDUSD pora tesia korekcini modeli,ir ji pabaigus trendas zemyn bus pratestas,geriausiai sulaukti modelio pabaigos ir 5-3 paterno zemyn ir tada parduoti pora su tikslais 0,692 ir apsaugoti pozicijas virs lygio kuri suformuos paternas. https://www.tradingview.com/x/KAKEQq5Q/ EURUSD pora kaip ir buvo tiketasi pradejo korekcini modeli zemyn. atidarytas pozicijas galima laikyti toliau su tikslais 1,1350 nauju poziciju atidarineti nepatartina,kadangi galimai formuojama siaurejanti plokstuma. https://www.tradingview.com/x/Ql8h4hCL/ GBPUSD pora randasi lokalioje korekcijoje ir nera iejimo tasku,geriau susilaikyti prekiauti sia pora https://www.tradingview.com/x/AF0WiPio/ USDJPY pora deje bet nesugebejo suformuoti paterno 5-3 aukstyn ir pratese judejima zemyn. geriausia susilaikyti prekiauti sia pora kol nebus suformuotas uztikrintas paternas 5-3 aukstyn, https://www.tradingview.com/x/5E4UUoCw/ viskas.sekmes prekyboje. EUR/USD ir AUD/USD laukia naujos viršūnės ir jokių korekcijų dar nepradėjome. Kitų porų nelabai stebiu. |
|
| 2016-02-10 22:04 #464783 | |
|
https://www.tradingview.com/x/jh6lbVcv/ https://www.tradingview.com/x/SjNWSZvv/ sutinku tik klausimas per kokias strukturas ir kokio lygio grafike
|
|
| 2016-02-10 22:12 #464784 | |
|
Augis68 [2016-02-10 22:04]: https://www.tradingview.com/x/jh6lbVcv/ https://www.tradingview.com/x/SjNWSZvv/ sutinku tik klausimas per kokias strukturas ir kokio lygio grafike EUR/USD šiuo metu formuoja expanding triangle 4h grafikas (pridedu). |
|
| 2016-02-10 22:17 #464785 | |
|
kazkas ne taip https://www.dropbox.com/s/2lajat3w5aguzx7/zigzagas.bmp?dl=0
|
|
| 2016-02-10 22:27 #464787 | |
|
Augis68 [2016-02-10 22:17]: kazkas ne taip https://www.dropbox.com/s/2lajat3w5aguzx7/zigzagas.bmp?dl=0 O kas čia ne taip? Esame didelės bangos Y C dalyje (C bus expanding diagonal , t.y. kilsime ir leisimės trejetais). Manau kitą savaitę prasidės korekcija. |
|
|
|
2016-02-11 10:49 #464806 |
|
Augis68 [2016-02-10 21:06]: USDJPY pora deje bet nesugebejo suformuoti paterno 5-3 aukstyn ir pratese judejima zemyn. geriausia susilaikyti prekiauti sia pora kol nebus suformuotas uztikrintas paternas 5-3 aukstyn, Matai reikia kartais ir didesnius intervalus pasižiūrėt, tuomet nereiks susilaikyt nuo prekybos didelio lygio trečioje bangoje, kuri ir turi būti kiekvieno treiderio tikslas nes joje daromi išskirtinio dydžio pelnai. |
|


2 

