| Autorius | Žinutė |
| 2013-01-11 14:17 #320304 | |
|
palaikymas yra: telefonu, per skype, galima ir gyvai, atvykus i ofisa, pasitarti; forumas uzdaras; sms gaunu.
siuo metu pats neprekiauju. Aukštyn
|
|
|
|
2013-03-13 21:53 #334423 |
|
Sveiki, kas dirbat su Tele Trade? Noriu paklaust ar pas juos yra problemų su skalpingu? Norėčiau pereit pas juos, gal patartumėt geranoriškai. Šitam forume esu naujokė, atleiskit, kad ne į tą temą įlindau, bet Naujokų skyrelyje mažai kas lankosi, ten atsakymų nesulauksiu...
|
|
|
|
2013-03-13 22:06 #334426 |
|
kur kur ? pas teletabiu ?
pliusminus
|
|
|
|
2013-03-13 22:06 #334427 |
|
o teletrade pradėjo leisti prekiauti mažiau nei po 1 lotą ir su didesniu nei 1:100 kredito svertu bei mažesniu nei 3 pipsai spredu ?
Myliu pinigus
Yra dviejų rūšių rinkos analitikai: vieni nežino kas bus, kiti nežino, kad jie nežino kas bus. |
|
|
|
2013-03-13 22:10 #334428 |
|
Kad pas juos kosminiai spreadai,jei neklystu.Tai vargu ar geras pasirinkimas butu eit ant skalpingo pas juos.Cia ekspertai skalpingo galetu patart,Sfinksas,pilotas ir kiti.
|
|
|
|
2013-03-13 22:13 #334430 |
|
spredai tai spreadai. mažiausias 3 pipsai ir tai tik ant poros kotiruočių, na gal ant keturių. bet anksčiau nebuvo didesnio sverto nei 1:100, ir minimalus užsakymas 1 standartinis lotas
Myliu pinigus
Yra dviejų rūšių rinkos analitikai: vieni nežino kas bus, kiti nežino, kad jie nežino kas bus. |
|
|
|
2013-03-13 22:20 #334432 |
|
ant skalpo jie netinka , forex4you arba roboforex
roboforex centine saskaita man labai patiko va kapoju po 1 ar 2 baksus , jokiu praslydimu . exness pradejo grybauti po windarvalinimu. niekam nebepatarciau grazu bus kol isvesite viena kita stukite bakiu poto total kosmar . gal zinote kokia nors kompe programa kuri filmuoja vaizda ka dirbi . Turedamas laiko parodyciau kaip man vykdo orderius po 12 sekundziu kaip pradejau p juos buvo vykdimas 0.1 sek viskas ore teks keliauti pas kitus neuzilgo pliusminus
|
|
|
|
2013-03-13 22:28 #334434 |
|
Pilote, O ką patartumėt? Norėčiau, kad turėtų atstovybę LT.
|
|
|
|
2013-03-13 22:31 #334436 |
|
Kam tau ta atstovybe LT,nesuk tu galvos ten kur nereikia.
|
|
|
|
2013-03-13 22:38 #334438 |
|
Na tai patarkit ką pasirinkt, dabar dirbu su plus500, tai super paprasta platforma, viskas kaip pirmokui. Noriu rimčiau pradėt, o pagal reitingus galiu imti pirmą nuo viršaus :-) Geriau išgirst realiai dirbančių nuomones. Ačiū tiems, kas geranoriškai atsako :-)
|
|
|
|
2013-03-13 22:42 #334440 |
|
Oi tos moterys:-)Taigi skaityk auksciau jau isvardino,zmones kurie duona is to valgo:-)
|
|
| 2013-03-14 00:17 #334450 | |
|
nepatrauklu: svertas 1:100, minimalus kiekis - 1 lotas, spredas nuo 3 pipsu.
Aukštyn
|
|
|
|
2013-03-14 08:54 #334464 |
|
Oi tie vyrai :-) vistiek ačiū nors už tiek.
|
|
|
|
2013-03-18 13:20 #335273 |
|
o kam ta atstovybė lietuvoje? ką tai keičia?
Myliu pinigus
Yra dviejų rūšių rinkos analitikai: vieni nežino kas bus, kiti nežino, kad jie nežino kas bus. |
|
| 2013-03-18 14:11 #335288 | |
|
tipo, visada galima nuvaziuoti i vieta ir gyvai pabendrauti
Aukštyn
|
|
| 2013-05-02 19:24 #342425 | |
|
Is asmenines patirties apie Teletrade: depozitas turi buti 5000$ ir konsultantas, konsultaciju metu, ta dalyka ypac pabrezia. Sekantis dalykas kuri labai akcentuoja, jog su 20-40 punktu, galite uzdirbti 200-400$ per diena ir butinai reikia prekiauti 1 lotu, nes taip daugiau uzdirbsite. Taigi - 1 punktas 10$, pozicijai atidaryti reikia(priklausomai nuo poros) 1000-1400$ (ta taip pat paminejo konsultantas ir as visa tai isgirdes norejau ta konsultanta ir jo kontorele pasiusti i Siaure) Taigi, naujoku publika liko suzaveta, vos nepradejo visi ploti. Viskas butu gerai jei, be tu 5000$, banko saskaitoje turetumete dar 50 000$.
Ju teikiamos paslaugos ir "investavimas": norite uzdirbti 20-40 punktu ? uzsisakykite paslaugas - skype, sms ir dar ten kazkokia. Teletrade meistrai ir masteriai dar neklydo ne vieno karto, ir ju tech. analizes veikia net 99 procentu tikslumu. Uzsisake paslauga, gausite pranesimus sms ar skype, nuo kur pirkti ar parduoti (ir po velniais, mes dar terliosimes su jumis, naujokais kai virinam tokias babkes, argi ne jega?!!!) Nu ir galu galiausiai, pradejo konsultantas kalbeti apie investavima, ir moteriskaite uzdave paprasta klausima, nuo kurio konsultantas vos mikcioti nepradejo: -"O kokios GARANTIJOS, kad atgausiu investuotus pinigus ir dvigubus trigubus procentus, palukanas, nei siulo bankai?" Garantiju jokiu, nes teletrade nera reguliuojamas brokeris(bent jau as neradau), palaukit, konsultantas minejo, kad teletrade yra tik konsultacine imone Lietuvoje ir jie tik tarpininkai Norite investuoti, spekuliuoti, prekiauti, zodziu - uzdirbti Forexe, siulau rinktis DNB NORD "Verslo Klientams" prekybine saskaita galite atsidaryti nuo 500eur, arba dukascopy.com (asmeniskai ten prekiauju) europine saskaita prekybai nuo 100$. Geros dienos. |
|
|
|
2013-05-02 19:35 #342430 |
|
Tai savaime aisku jie nieko negarantuoja, cia gi rinka. Jie tik pasistengia kad viskas atrodytu kaip vos ne indelis su garantuotais %, o rizika priraso mazomis raidelemis tekstu ir per konsultacijas pasako koki viena kart kad yra toks dalykas kaip rizika
|
|
|
|
2013-05-02 19:38 #342431 |
|
Dukaskopy yra daiktas. O teletrade novorišus nori priviliot, kad pasižaistų. Spredas bus geras.
|
|
| 2013-05-02 20:38 #342441 | |
|
|
2013-06-16 14:25 #348136 |
|
http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/verslas/aukso_kalnus_siulanti_bendrove_teletrade_vilnius_lengvu_doleriu_medziotojus_paliko_plikus/
O čia minimas asmuo: http://www.pinigukarta.lt/kategorija/investavimas-2/forex-ekspertas Būtų įdomu paaiškinimai iš bendrovės atstovų ir jei leis ieškovai prekiavimo istorija. Beje labai daug darbo skelbimų teletrade deda tai lektorių jiems reikia tai dar kažko... |
|



