| Autorius | Žinutė |
| 2012-08-02 15:52 #290744 | |
|
Pafiksavau CTS 1.88, +4.5%.
|
|
|
|
2012-08-02 15:54 #290747 |
|
Pasipildziau UKB po 0,161. Panasu, kad jau dugnas ir turetume pradeti judeti i virsu
Long: Ignitis, NT, Baltic Horizon, p2p ir tt
|
|
| 2012-08-03 14:13 #290954 | |
|
Pardaviau biskutuka TVET 8,05
Mano portfelis : IGN, PZV, APG, KNE, TAL, TEL, ROE |
|
| 2012-08-06 12:06 #291249 | |
|
Po truputuka bandom apsipirkinet.Brangiau atpirkta siek tiek LNA(0,564-0.569),ir CTS(1,88)
P.S CTS uz tapati atpirkau.Į sveikata makleriui P.S dar nesusilaikiau nepasipildes LES 0.585 Redaguota: lorensas (2012-08-06 15:34 ) Mano portfelis : IGN, PZV, APG, KNE, TAL, TEL, ROE |
|
|
|
2012-08-06 21:15 #291326
1
|
|
Baltas [2012-08-02 12:29]: Ruošiuosi rudeniniam raliui.....paėmiau PTR, UKB..... ![]() ralis tai bus, bet ar tikras kad zinai i kuria puse ? Qua Resurget Ex Favilla Judicandus Homo Reus |
|
2012-08-06 21:21 #291327
2
|
|
|
sell LNA + 14%
|
|
|
|
2012-08-06 22:21 #291337
1
|
|
lebron_james [2012-08-06 21:15]: Baltas [2012-08-02 12:29]: Ruošiuosi rudeniniam raliui.....paėmiau PTR, UKB..... ![]() ralis tai bus, bet ar tikras kad zinai i kuria puse ? na, zmogus jau uzdirbo keleta %, kuo tu pasigirsi?
|
|
|
|
2012-08-07 11:31 #291376 |
|
Atsirado gyvybes OMXV siek tiek pagaliau...Smagu matyti,kad rinka pasiduoda pasaulinems nuotaikoms.Lyg kazkas jau pradeda akcijas pirkti,o ne vien pardavinet...
"Kad uždirbtum pinigus-reikia juos išleisti".
|
|
| 2012-08-07 12:26 #291385 | |
|
Jei pastebi, po truputi, perka tik Litgrida, nuosekliai keldami kaina...
Belieka atrasti atsakyma, - kazka zino daugiau nei dauguma ar paprasciausiai vyksta zaidimas? |
|
|
|
2012-08-07 12:36 #291387 |
|
Pradzioj reiks palaukt, kol atsisijos 'metu traderiai',o tada ir pajudesim aukstyn. Manau,nedaug jau liko laukt
|
|
| 2012-08-07 14:45 #291437 | |
|
kas isjudino prekyba KNF ir LDJ ar tik ne SGD terminalas
|
|
|
|
2012-08-07 18:07 #291468 |
|
Anglas, atsiusk daugiau svaru i LT birza, norisi brangiau nusimesti keleta apdulkejusiu poziciju. Pretenduoju i metu treiderius
|
|
|
|
2012-08-07 19:18 #291479
1
|
|
US market"ai-eina is proto index"ai kopia po 1-2%...Manau,kad is paskos nusitemps ir OMXV paskui save.Toks impulsas rinkose turetu Pavienias pozcijas isjudint tikrai
"Kad uždirbtum pinigus-reikia juos išleisti".
|
|
|
|
2012-08-09 13:14 #291696 |
|
Šiandien baigiau išsipardavinėti LNA. Ne dėl to kad tai bloga arba jau pervertinta akcija, o dėl to kad norisi susimažinti portfelio riziką, nes tikiuosi indeksų korekcijos rudeniop, tiek pas mus tiek pasaulyje. Nusprendžiau būtent šią akciją paaukoti, nes kitos turimos dar beveik nuo dugnų neatkilę.
|
|
| 2012-08-10 11:17 #291883 | |
|
Kad nebutu siandien liudna i monitoriu spoksot paemiau gabaliuka UKB 0,158
Mano portfelis : IGN, PZV, APG, KNE, TAL, TEL, ROE |
|
|
|
2012-08-10 12:01 #291902 |
|
Idomi situacija,eko dar merdeja,o akcijos kyla kaip raketos...Kartojasi scenarijus kaip 2009 Rugpjuti,akcijos per trumpa laika tapo beprotiskai brangios.
|
|
| 2012-08-10 12:02 #291905 | |
|
Mindaugasx [2012-08-10 12:01]: Idomi situacija,eko dar merdeja,o akcijos kyla kaip raketos... Tuoj demagogai paaiskins kame saknys Mano portfelis : IGN, PZV, APG, KNE, TAL, TEL, ROE |
|
|
|
2012-08-10 12:04 #291906
2
|
|
Mindaugasx [2012-08-10 12:01]: Idomi situacija,eko dar merdeja,o akcijos kyla kaip raketos... ne demagogas, bet nuo senu laiku @ greiciau reaguodavo i eko pasikeitimus, nei iseidavo faktiniai duomenys. |
|
2012-08-14 13:55 #292359
3
|
|
|
Baigiau VBL pardavinėti po 11,9. Atrodo mažai turėjau, bet savaitę užtruko. Nusmulkėjo visai pirkėjai, nors nėra ko šitoj pozicijoj ir norėti.
SFG, CTS, TAL
|
|
2012-08-14 20:31 #292444
1
|
|
|
sell paskutinius likucius PTR-o tai smirdet buvo pradeje...Per savaite sell LNA,ZIEMELI ir UKB-paskutini su minusu deja...du kartus prasoviau su UKB. Portfelis tuscias-dabar lauksiu Rimtas prognoziu...Pasiruoses pasaulio pabaigai
![]()
|
|


1 




