| Autorius | Žinutė |
| 2026-06-22 11:31 #884213 | |
|
bukas pyderas [2026-06-22 11:24]: Tai kam keisti įstatyme žodį "pilietis" į "asmuo"? Galima įstatyme palikti žodį "pilietis"kaip buvo anksčiau: Šiuo metu, pagal Konstituciją, rinkimų teisę turi piliečiai, kuriems rinkimų dieną yra sukakę 18 metų. --------------------------- Nekvailas esi, pats supranti žodžių reikšmės skirtumą tarp asmuo ir pilietis. Ar nori , kad visi pajuodėliai su BOLT galėtų balsuoti rinkimuose, kaip yra Vakarų Europoje? Jau supratau, iš kur šis naratyvas. Tok propagandonas, azarenko, baltarusijos TV (pravardė "solovjovas iš Temu") jau kelias savaites aiškina, kad Lietuvoje bus leista balsuoti visiems, nežiūrint pilietybės. Kokiu degradu reikia būti, kad patikėti tokiais blėniais. Be azarenko, nupušusio vaišvilos ir kelių kaip tu pyderastų, klausimų nekyla: keičiamas tik savivaldos įstatymo straipsnis ir techninė korekcija Konstitucijos 34 str., kur rinkėjas=PILIETIS savoka lieka: tik PILIEČIAI turi teisę balsuoti o RINKTI tai jo, galim ES piliečius ar turinčius TEISĘ gyventi Lietuvoje. Parshiukas 1[2016-03-11 02:27]:the currency has lost 350% of its value,
augissss 2020-05-03 13:07As jau senas ir suvaikejas,todel skaiciuoju kitaip |
|
|
|
2026-06-22 11:39 #884217
1
|
|
artas71 [2026-06-22 11:31]: bukas pyderas [2026-06-22 11:24]: Tai kam keisti įstatyme žodį "pilietis" į "asmuo"? Galima įstatyme palikti žodį "pilietis"kaip buvo anksčiau: Šiuo metu, pagal Konstituciją, rinkimų teisę turi piliečiai, kuriems rinkimų dieną yra sukakę 18 metų. --------------------------- Nekvailas esi, pats supranti žodžių reikšmės skirtumą tarp asmuo ir pilietis. Ar nori , kad visi pajuodėliai su BOLT galėtų balsuoti rinkimuose, kaip yra Vakarų Europoje? Jau supratau, iš kur šis naratyvas. Tok propagandonas, azarenko, baltarusijos TV (pravardė "solovjovas iš Temu") jau kelias savaites aiškina, kad Lietuvoje bus leista balsuoti visiems, nežiūrint pilietybės. Kokiu degradu reikia būti, kad patikėti tokiais blėniais. Be azarenko, nupušusio vaišvilos ir kelių kaip tu pyderastų, klausimų nekyla: keičiamas tik savivaldos įstatymo straipsnis ir techninė korekcija Konstitucijos 34 str., kur rinkėjas=PILIETIS savoka lieka: tik PILIEČIAI turi teisę balsuoti o RINKTI tai jo, galim ES piliečius ar turinčius TEISĘ gyventi Lietuvoje. Taip, nes Konstitucijoje žodis "pilietis" keičiama žodžiu "asmuo" Galima buvo ir nekeisti žodžio pilietis į asmuo. Idėjau tau paveiksliuke, pats gali perskaityti, kaip keičiama Konstitucijoje žodis pilietis žodžiu asmuo. Kodėl nepalikti žodžio pilietis? |
|
|
|
2026-06-22 14:00 #884239 |
|
SS raketos apsilanke Voronezo raketu komponentu fabrike. Ten buvo gaminami pancyr, dalys kalibru, X-101 raketoms etc.
Raso, kad maskvabado pusen skrenda flamingai "I am not young enough to know everything."
- Oscar Wilde PS autams profesines paslaugas teikiu skubiai ir nemokamai. |
|
| 2026-06-22 15:47 #884243 | |
|
bukas pyderas [2026-06-22 11:24]: Tai kam keisti įstatyme žodį "pilietis" į "asmuo"? .. Kodėl nepalikti žodžio pilietis? Pakeisti konstituciją reikia 94 seimo narių balsavimo už. Pirmą kartą girdžiu, kad seimas ruošiasi keiti Konstitucijos 34 straipsnį. Parshiukas 1[2016-03-11 02:27]:the currency has lost 350% of its value,
augissss 2020-05-03 13:07As jau senas ir suvaikejas,todel skaiciuoju kitaip |
|
|
|
2026-06-22 15:59 #884245 |
|
artas71 [2026-06-22 15:47]: bukas pyderas [2026-06-22 11:24]: Tai kam keisti įstatyme žodį "pilietis" į "asmuo"? .. Kodėl nepalikti žodžio pilietis? Pakeisti konstituciją reikia 94 seimo narių balsavimo už. Pirmą kartą girdžiu, kad seimas ruošiasi keiti Konstitucijos 34 straipsnį. Tai pats davei nuorodą, kad ruošiasi keisti Konstituciją ------------------- Pagal Seimo statutą, prasidėjus priėmimo procedūrai dėl Konstitucijos keitimo turės būti balsuojama Seimo posėdyje du kartus, tarp šių balsavimų turės būti daroma ne mažesnė kaip 3 mėnesių pertrauka. Konstitucijos keitimo įstatymo projektas laikomas Seimo priimtu, jeigu kiekvieno balsavimo metu už projektą balsavo ne mažiau kaip 2/3 visų Seimo narių, t. y. 94 parlamentarai. https://www.lrs.lt/sip/portal.show?p_r=35403&p_k=1&p_t=294245 |
|
| 2026-06-22 16:36 #884251 | |
|
движуху заказывали?
|
|
|
|
2026-06-22 16:55 #884253 |
|
Gerai riuzzkį šparina.
1. Godumą gydyk target`u, kvailumą - stop loss`u!
2. Konservai - tai toks blogas maisto pakaitalas. 3. Darbas durnių myli - WORK SMARTER, NOT HARDER! 4. Pem` štukų vagnorkių! 5. Mudu su Izabele... 6. Laukinis kapitalizmas nustekeno žmogiškąjį kapitalą. 7. Prie Niksono |
|
| 2026-06-22 18:26 #884256 | |
|
pidarastine šušara [2026-06-22 10:55]: Oligarchas [2026-06-22 02:13]: Maskvos radiją reklamuoji. Buvai čečėnų sąskrydyje? Ten galėjau paviduriuoti su bendraminčiais. kadyrovas javo "ukazu" oficiliai leido mergaites žaginti nuo 14 metų . Atitinkami pakeitimai jau siūlomi santuokų registravimui pederasijos federacijoje (rozzija). Parshiukas 1[2016-03-11 02:27]:the currency has lost 350% of its value,
augissss 2020-05-03 13:07As jau senas ir suvaikejas,todel skaiciuoju kitaip |
|
|
|
2026-06-22 19:32 #884260 |
|
zz [2026-06-22 14:00]: SS raketos apsilanke Voronezo raketu komponentu fabrike. Ten buvo gaminami pancyr, dalys kalibru, X-101 raketoms etc. Gali buti, kad cia kazkokie nauji pelkyno demilitarizacijos instrumentai. "Baidenas neduoda, Baidenas sabotuoja."
|
|
|
|
2026-06-22 20:06 #884261 |
|
"I am not young enough to know everything."
- Oscar Wilde PS autams profesines paslaugas teikiu skubiai ir nemokamai. |
|
|
|
2026-06-22 20:06 #884262 |
|
youngcat [2026-06-22 19:32]: zz [2026-06-22 14:00]: SS raketos apsilanke Voronezo raketu komponentu fabrike. Ten buvo gaminami pancyr, dalys kalibru, X-101 raketoms etc. Gali buti, kad cia kazkokie nauji pelkyno demilitarizacijos instrumentai. Ukrainieciai raso Storm shadow. "I am not young enough to know everything."
- Oscar Wilde PS autams profesines paslaugas teikiu skubiai ir nemokamai. |
|
|
|
2026-06-22 20:36 #884265 |
|
zz [2026-06-22 20:06]: Ukrainieciai raso Storm shadow. Taip neraso, raso kitaip: Для ураження використовувалися високоточні крилаті ракети повітряного базування. https://t.me/GeneralStaffZSU/40295 ruskiai raso, kad kelias SS numuse, bet video nera. "Baidenas neduoda, Baidenas sabotuoja."
|
|
|
|
2026-06-22 21:16 #884274 |
|
Saltiniu daug ir raso ivairiai. Pelkiniai permetineja pancyr ir c300/400 is fronto maskvabadan. Vienas is bombinimo tikslu pasiektas.
"I am not young enough to know everything."
- Oscar Wilde PS autams profesines paslaugas teikiu skubiai ir nemokamai. |
|
|
|
2026-06-22 22:57 #884285 |
|
"Baidenas neduoda, Baidenas sabotuoja."
|
|
|
|
2026-06-22 23:28 #884287 |
|
Невже "ВЗПП" у Воронежі рознесли новими крилатими ракетами ERAM із дальністю понад 900 км, на появу яких у ЗСУ все вказує
Nu jei cia tikrai ERAM tai superinis ir taiklumas, ir galingumas. https://defence-ua.com/weapon_and_tech/nevzhe_vzpp_u_voronezhi_roznesli_novimi_krilatimi_raketami_eram_iz_dalnistju_ponad_900_km_na_pojavu_jakih_u_zsu_vse_vkazuje-23402.html --- Galvoju, kad Lukasenka retransliatoriu isjungima paliks ukrainieciams, kad silpnai nepasirodytu. "Baidenas neduoda, Baidenas sabotuoja."
|
|
|
|
2026-06-22 23:47 #884290 |
|
Jeigu perskaitei straipsni is nuorodos, tai teigiama, kad 45 kg eram galvute negaletu sugriaut iskart 2 aukstu fabriko cecho. Na ir atstumas nuo sienos tik 180 km. Tai greiciau bus panaudoti SS arba SS su eram pradzioj, jad isnaudotu prg saudmenis.
Na o mano nuomone eram reiketu naudot tolimiems taikiniams - nuotolis iki 930. Del transliatoriu tarakonyne, tai kaikur raso, kad zsu pries kuri laika juos nau nunese. Tai dabar tarakonui tereikia oficialiai fakta iformont. "I am not young enough to know everything."
- Oscar Wilde PS autams profesines paslaugas teikiu skubiai ir nemokamai. |
|
|
|
2026-06-23 00:00 #884293 |
|
Geriau butu is viso nespelioti su tai pavadinimais, o remtis tik faktais - taiklumas superinis, galingumas geras. Ukrainieciai jau turi gera instrumenta.
--- zz [2026-06-22 23:47]: Na o mano nuomone eram reiketu naudot tolimiems taikiniams - nuotolis iki 930. Jei tokia raketa teisingai optimizuota, tai bakas is triju daliu. Vietoje kuriu dedama varhead. Voronezui pakaktu 1/3 atsumo, ty maziausio bako. Vietoje kitu dvieju baku dvi warhead. Tai vietoje 45kg warhead, galima naudoti 135kg. --- "SS yra tiesiog didelis RPG, ten galvute kala kumuliatyviniu principu." Nu tai sita tik padaro taka, palengvina kelia i bunkeri pagrindinei warhead. Gerai sugalvota. "Baidenas neduoda, Baidenas sabotuoja."
|
|
|
|
2026-06-23 11:19 #884309 |
|
youngcat [2026-06-22 23:28]: Galvoju, kad Lukasenka retransliatoriu isjungima paliks ukrainieciams, kad silpnai nepasirodytu. Anie galvoja pradėti prieš Baltarusiją karą? Visai susisuko nuo pašalpų ir dykų pinigų. |
|
| 2026-06-23 11:37 #884313 | |
|
voroneže atskrido trys raketos. ir jos mažos .trečioji aiškiai matoma vienoje iš gatvės kamerų ir pataikė visai šalia pirmo pataikymo..
|
|
| 2026-06-23 11:57 #884316 | |
|
MartaI [2026-06-23 09:19]: youngcat [2026-06-22 23:28]: Galvoju, kad Lukasenka retransliatoriu isjungima paliks ukrainieciams, kad silpnai nepasirodytu. Anie galvoja pradėti prieš Baltarusiją karą? Visai susisuko nuo pašalpų ir dykų pinigų. logiška būtų uždaryti patiems, tiek rusams , tiek lukašenkai. rusams, kadangi yra mozyrio naftos fabrikas, kuris be problemų ir pilna apimtimi tieka benzinus rusijos kariuomenei. lukašenkai politinės preferencijos. o po konfrontacijos fabrikėis aiškiai užsidarys tačiau galima ir kita logika. rusai paliks sunaikinimui ir tai naudos kaip politinį pretekstą , tipo , baltarusija sąjungininkas, kuris nedalyvauja kare , o jūs (europa) smūgiuojate , tai mes smūgiuosim į ukrainos sąjungininką , kuris nedalyvauja kare , pvz į lenkiją arba latviją. čia pakeičiamos sąvokos, bet pelkyne taip visada ir dėl to mūsų vata tokia nupušusi , sušukuota ant tų pakeistų sąvokų. |
|






