| Autorius | Žinutė |
| 2011-04-28 10:04 #192381 | |
|
Bet nieko nesuprantu kodėl VLP krenta?
|
|
|
|
2011-04-28 10:07 #192382 |
|
karvutes patruko.pieniuko neismelzia....
|
|
|
|
2011-04-28 11:23 #192424 |
|
Viskas su ta karvute ir ypač su VLP labai gerai. Šiandien vėl apsipirkau. Paskutinės akimirkos norintiems į šiandienos traukinuką, prieš VAS suspėti. Paskui. kai spauda vėl primins, kad pienininkai pažėrė krūvą dividendų gali jau būti vėlu.
|
|
| 2011-04-28 11:40 #192433 | |
|
Keli, o kur tavo traukinukas važiuoja, kai pieno produktų kainos krito ir eksporto rinkos tapo nuostolingomis (vidinė rinka ir taip nuostolinga buvo)?
|
|
|
|
2011-04-28 11:56 #192441 |
|
Pripažinkime, kad lietuviams sudėtingiausia dalis patekti į eksporto rinkų parduotuvių lentynas ir ten užsitarnauti pripažinimą. Pienininkų pardavimo apimčių stabilus augimas rodo, kad tai tiek VLP tiek ir ZMP puikiai sekėsi atlikti. Antras etapas, bendros rinkos tendencijos supirkimo ar pardavimo kainų dinamikoje, manau mums svarbus, bet truputį mažiau, nes lietuvaičiai savo savikainas turėtų sugebėti išlaikyti žemiau konkurentų vidurkio. Labai svarbu ir kad konkuruoja vis labiau aukštesnės pridėtinės vertės produktų tarpe, kas savo ruožtu vėl rodo labai geras tendencijas.
Todėl, manau, kad traukinuko kryptis bus tik viena, jei tik koks NVS iešmininkas neiškrės netikėtumų. Kiekvienam verslui egzistuoja sava rizika ir to aš nebandau paneigti.
|
|
|
2011-04-28 11:59 #192444
1
|
|
vk [2011-04-28 11:40]: Keli, o kur tavo traukinukas važiuoja, kai pieno produktų kainos krito ir eksporto rinkos tapo nuostolingomis (vidinė rinka ir taip nuostolinga buvo)? tas straipsnis LietRyte, tai paciu pieninku signalas (ar PR) ukininkams, kad tuoj bus mazinamos supirkimo kainos. As ji tik taip vertinu |
|
| 2011-04-28 13:54 #192466 | |
|
Pritariu Mikuciui 100 %, pries prasidedant vasariniams didesniems priemilziams pienininkams norisi nusmaugti supirkimo kaina ir straipsnis Lryte buvo i vienus vartus,net juokinga buvo skaityti.
|
|
|
|
2011-04-28 17:09 #192525
1
|
|
4 darbotvarkės klausimas – 2010 metų pelno paskirstymas.
Sprendimas: Patvirtinti 2010 metų grynojo audituoto pelno pagal TFAS paskirstymą taip (tūkst. Lt; tūkst. EUR): 1) Nepaskirstytasis pelnas (nuostoliai) 2009 metų pabaigoje – 5.526 LTL (1.600 EUR) 2) Grynasis ataskaitinių finansinių metų pelnas – 3.064 LTL (887 EUR) 3) Pervedimai iš rezervų – 438 LTL (127 EUR) 4) Paskirstytinas pelnas (nuostoliai) - 9.028 LTL (2.615 EUR) iš jų: - pelno dalis, paskirta į privalomuosius rezervus – 259 LTL (75 EUR) - pelno dalis, paskirta dividendams išmokėti – 2.866 LTL (830 EUR) (arba 0,24 lt (0,0695 EUR) vienai paprastai vardinei 1 lito nominalios vertės akcijai) - pelno dalis, paskirta į kitus rezervus – 0 LTL (0 EUR) - pelno dalis, paskirta metinėms išmokoms (tantjemoms) valdybos nariams, darbuotojų premijoms ir kitiems tikslams – 100 LTL (29 EUR) 5) Nepaskirstytasis pelnas (nuostoliai) ataskaitinių finansinių metų pabaigoje, perkeliamas į kitus finansinius metus – 5.803 LTL (1.681 EUR) |
|
| 2011-05-10 11:09 #194493 | |
|
VLP pardavimų augimas balandį pradeda stoti. Gegužę nebeaugsime, laikas jau parduoti VLP?
|
|
| 2011-05-10 12:24 #194509 | |
|
islauk divu, nutaikyk proga ir ant bangos atiduok. Tradiciskai pienininkams geriausias metas - vasara, rezai suprasteja ziema.
|
|
|
|
2011-05-10 16:11 #194563 |
|
2011 m. balandžio mėnesį bendrovės konsoliduoti pardavimai buvo 19,3 mln. LTL (5,6 mln. EUR) arba 8,4% didesni negu 2010 m. balandžio mėnesį. Bendrovės pardavimai per 12 einamųjų mėnesių (2010 m. gegužės mėn. – 2011 m. balandžio mėn.) buvo 257 mln. LTL (74,5 mln. EUR) arba 41% didesni negu lyginamuoju laikotarpiu prieš metus (2009 m. gegužės mėn. – 2010 m. balandžio mėn.). Bendrovės pardavimai 2011 m. sausio - balandžio mėn. buvo 82,6 mln. LTL (24 mln. EUR) arba 19% didesni negu per tą patį laikotarpį 2010 m.
Tikriausiai į tą pačią karvę iš skirtingų pusių žiūrime, nes man tai paskelbti rezultatai patiko. |
|
2011-05-10 16:19 #194565
1
|
|
|
toks vaizdas, kad tu amzinai tik perki ir perki
|
|
|
|
2011-05-11 09:19 #194623 |
|
keli [2011-05-10 16:11]: Įvertinęs, kad šiandien po dividendų teisių netekimo perskaičiuojamo kritimo dar pavyko pirkti šiek tiek pigiau nei vakar, visai nedvejodamas papildomai apsipirkau abiejose pozicijose ZMP ir VLP Ar esi kada pardavęs šių akcijų? O jei taip, tai kada apsisprendi, kad tokių gerų įmonių akcijų kainos jau per daug užkilusios |
|
2011-05-11 09:28 #194624
1
|
|
|
Keli, jau esi juokingas...
|
|
|
|
2011-05-11 09:48 #194625 |
|
viskas gerai su ta VLP, žiūrint į pardavimų augimą bei fundamentalius rodiklius išlieka viena iš pigiausių pozicijų OMXB
|
|
2011-05-11 09:55 #194626
1
|
|
![]() Pozicija idomi, bet ... 2011 balandis: 19,3 mln.lt 2011 kovas: 24,4 mln.lt 2011 vasaris: 18,9 mln.Lt 2011 sausis: 20,1 mln Lt 2010 metai : 244,273 mln.Lt (20,36 mln.Lt vidurkis mėnesiui) |
|
| 2011-05-11 10:07 #194627 | |
|
Aš irgi paimiau praeitą savaitę VLP
|
|
|
|
2011-05-11 12:53 #194659
1
|
|
Eksporto rinkos lėmė didesnes mūsų eksportuojamų pieno produktų kainas. Taip yra dėl pasaulinių tendencijų, maisto produktai brangsta, ne išimtis ir pieno produktai“, – aiškina p. Bertašius. Todėl, anot vadovo, tikėtina, jog VP pirmąjį šių metų ketvirtį, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, pelno uždirbo daugiau (galutiniai rodikliai dar skaičiuojami).
šaltinis VZ 2009 03 31 Grynasis pelnas 866 2010 03 31 Grynasis pelnas (nuostolis) -2 227 Pirmi ketvirčiai tradiciškai silpni, o lyginant su praėjusiais metais tai geresnis rezultatas būtų ir mažesnis nuostolis per pirmą ketvirtį. Nors aš tikiuosi, kad jis bus pelningas. Laukiam tęsinio: 2011 03 31 Grynasis pelnas ??? |
|
|
|
2011-05-11 16:08 #194712
1
|
|
Šiandien vėl savo tikėjimą įmonės gera ateitimi parėmiau papildomai priglausdamas VLP.
Kuo daugiau perki tuo meilė labiau didėja, nors po intensyvesnio išsipardavimo dienos pradžioje, popietė ganėtinai rami buvo. Bet vistiek truputis prikapsėjo ![]() Džiugu, kad palaikymas šiai pozicijai irgi neblogas susidarė, juk apyvartą sugeneravo nemažą, o didelių nuolaidų pagal parduotą kiekį irgi nesiūlė. |
|
| 2011-05-11 21:50 #194777 | |
|
Vall2 [2011-05-11 09:55]: Pozicija idomi, bet ... 2011 balandis: 19,3 mln.lt 2011 kovas: 24,4 mln.lt 2011 vasaris: 18,9 mln.Lt 2011 sausis: 20,1 mln Lt 2010 metai : 244,273 mln.Lt (20,36 mln.Lt vidurkis mėnesiui) vall2, del sezoniskumo I q. visiems pienininkams sunkiai einas, veliau isibegeja. Svarbu, kad brangesne zaliava kojos nepakistu, o visa kita padengs pasaulyje brangstanti pieno produkcija |
|


1 