| Autorius | Žinutė |
| 2026-03-25 14:15 #873017 | |
|
C# [2026-03-25 13:59]: "Pats EW nėra complex, kol vartotojas neovercomplexina, braižydamas daug sudėtingų variacijų" Komplexas ten, vien korekcijos formu bele kiek, itraukiant dar toki faktoriu kaip bangos lygiai pagal timefreimus, variantu pasidaro nenuskaiciuojama daugybe. Man uztenka to fakto kad EW profai, Prechterio kazkoks ten institutas, liedavo pastoviai pro sona su savo prognozem. EW tiesiog duoda iliuzija kad rinka galima sudeliot tvarkingai i kaladeles, kada de facto tai yra triuksmas, su retais momentais kai ji buna nuspejama pvz. uzeina stambus ryklys i pozicijas, tada galima tiketis kad bus judesys up kuri laika ir panasiai. TA bazine analize beje daznai isduoda ta pati insaida, stambus pirkimai prie tam tikru lygiu, pirkimai korekcijose ir panasiai. Bet gi niekas neverčia braižyt ten, kur price action jovalas. Arba tada žiūri didesnį timeframe, arba renkiesi kitą instrumentą, kur daugiau aiškumo. More money makes more of who you are.
|
|
| 2026-03-25 14:16 #873019 | |
|
Vėjas12 [2026-03-25 14:14]: rimtas [2026-03-25 13:59]: Vejas, matau taikai man...O kaip pats SP500 sudeliotum. Tai vienas is sudetingiausio pasaulio indeksu, ir dabar kaip tik yra toks periodas kur strukturos yra absoliuciai neaiskios ziurint i ji. Bet koks braizymas tokiam markete yra challenge. Del sios priezasties jo netreidinu, nes kam ta daryt ir apsunkint sau gyvenima, kai comodu rinkos turi clear paternus. Juk nebrendi i drumzlina vandeni maudytis, ieskai kur svariau, ane? Tad cia ne vartotojuje esme. Vienintele priezastis kodel ziuriu i US indeksus yra ta kad jis turi koreliacija tam tikra su kitais pasaulio indeksais ir reikai juos visus suderint, ypac jei ieskai kokio nors major topo. Turi confirmint vienas kita. Tad tai toks daugiau sportinis interesas. Oj ne ne, tu profas, tu gali braižyt sudėtingai, nes supranti ką braižai. Čia taikiau average Joe. O tu kas ?Isivertink pats .Man atrodo ,kad eik į patvorius tarp kitų average Ar pavyko gauti centų su marža(juk ketinai )išsvajotam 100k pasiekti? |
|
|
|
2026-03-25 14:23 #873021
1
|
|
"Bet gi niekas neverčia braižyt ten, kur price action jovalas"
Mano teikas tiesiog kad isvis galima nebraizyt Dar kita EW problema, kad ji neduoda realios trading sistemos, neaisku kur uzeit, kaip uzeit, kokiais orderiais uzeit, kaip valdyt pozicija ir t.t. Pasakeles apie nuspejama ateiti ir tiek ziniu. |
|
| 2026-03-25 14:37 #873023 | |
|
Inteligent [2026-03-25 14:16]: Vėjas12 [2026-03-25 14:14]: rimtas [2026-03-25 13:59]: Vejas, matau taikai man...O kaip pats SP500 sudeliotum. Tai vienas is sudetingiausio pasaulio indeksu, ir dabar kaip tik yra toks periodas kur strukturos yra absoliuciai neaiskios ziurint i ji. Bet koks braizymas tokiam markete yra challenge. Del sios priezasties jo netreidinu, nes kam ta daryt ir apsunkint sau gyvenima, kai comodu rinkos turi clear paternus. Juk nebrendi i drumzlina vandeni maudytis, ieskai kur svariau, ane? Tad cia ne vartotojuje esme. Vienintele priezastis kodel ziuriu i US indeksus yra ta kad jis turi koreliacija tam tikra su kitais pasaulio indeksais ir reikai juos visus suderint, ypac jei ieskai kokio nors major topo. Turi confirmint vienas kita. Tad tai toks daugiau sportinis interesas. Oj ne ne, tu profas, tu gali braižyt sudėtingai, nes supranti ką braižai. Čia taikiau average Joe. O tu kas ?Isivertink pats .Man atrodo ,kad eik į patvorius tarp kitų average Ar pavyko gauti centų su marža(juk ketinai )išsvajotam 100k pasiekti? Gal tu baik vartot ką vartoji More money makes more of who you are.
|
|
| 2026-03-25 14:38 #873024 | |
|
C# [2026-03-25 14:23]: "Bet gi niekas neverčia braižyt ten, kur price action jovalas" Mano teikas tiesiog kad isvis galima nebraizyt Dar kita EW problema, kad ji neduoda realios trading sistemos, neaisku kur uzeit, kaip uzeit, kokiais orderiais uzeit, kaip valdyt pozicija ir t.t. Pasakeles apie nuspejama ateiti ir tiek ziniu. Tai ,kad nėra iš Tavęs jokių žinių?Kad ateitis nenuspėjama-jokia naujiena. Ką pats darai ? Turi investicijų ?Spekuliuoji ?Gal teiki apmokamą portfelio valdymo paslaugą ?Ar darbo sofa neperkieta? |
|
| 2026-03-25 14:41 #873025 | |
|
C# [2026-03-25 14:23]: "Bet gi niekas neverčia braižyt ten, kur price action jovalas" Mano teikas tiesiog kad isvis galima nebraizyt Dar kita EW problema, kad ji neduoda realios trading sistemos, neaisku kur uzeit, kaip uzeit, kokiais orderiais uzeit, kaip valdyt pozicija ir t.t. Pasakeles apie nuspejama ateiti ir tiek ziniu. Bill Williams sudėjo visą tredinimo pagal EW sistemėlę į knygą Trading Chaos (ne vienas tomas). Viskas ten normaliai, su realiais praktiniais pavyzdžiais kaip pats sėkmingai treidino commodities. Tik aišku reikia dedikacijos visą tą teoriją perkąsti ir pritaikyti savo treidinimo įpročiams. Čia tas B.Williams, kurio indikatoriai yra visose platformose, ne šiaip koks grybas. More money makes more of who you are.
|
|
| 2026-03-25 14:42 #873026 | |
|
Vėjas12 [2026-03-25 14:37]: Inteligent [2026-03-25 14:16]: Vėjas12 [2026-03-25 14:14]: rimtas [2026-03-25 13:59]: Vejas, matau taikai man...O kaip pats SP500 sudeliotum. Tai vienas is sudetingiausio pasaulio indeksu, ir dabar kaip tik yra toks periodas kur strukturos yra absoliuciai neaiskios ziurint i ji. Bet koks braizymas tokiam markete yra challenge. Del sios priezasties jo netreidinu, nes kam ta daryt ir apsunkint sau gyvenima, kai comodu rinkos turi clear paternus. Juk nebrendi i drumzlina vandeni maudytis, ieskai kur svariau, ane? Tad cia ne vartotojuje esme. Vienintele priezastis kodel ziuriu i US indeksus yra ta kad jis turi koreliacija tam tikra su kitais pasaulio indeksais ir reikai juos visus suderint, ypac jei ieskai kokio nors major topo. Turi confirmint vienas kita. Tad tai toks daugiau sportinis interesas. Oj ne ne, tu profas, tu gali braižyt sudėtingai, nes supranti ką braižai. Čia taikiau average Joe. O tu kas ?Isivertink pats .Man atrodo ,kad eik į patvorius tarp kitų average Ar pavyko gauti centų su marža(juk ketinai )išsvajotam 100k pasiekti? Gal tu baik vartot ką vartoji Tai ,kaip ten su pasiskolinimu , (išjuoktas forume ) egsperte? |
|
| 2026-03-25 14:44 #873027 | |
|
Inteligent, aš tau skolingas kažką?
More money makes more of who you are.
|
|
| 2026-03-25 14:46 #873028 | |
|
Vėjas12 [2026-03-25 14:41]: C# [2026-03-25 14:23]: "Bet gi niekas neverčia braižyt ten, kur price action jovalas" Mano teikas tiesiog kad isvis galima nebraizyt Dar kita EW problema, kad ji neduoda realios trading sistemos, neaisku kur uzeit, kaip uzeit, kokiais orderiais uzeit, kaip valdyt pozicija ir t.t. Pasakeles apie nuspejama ateiti ir tiek ziniu. Bill Williams sudėjo visą tredinimo pagal EW sistemėlę į knygą Trading Chaos (ne vienas tomas). Viskas ten normaliai, su realiais praktiniais pavyzdžiais kaip pats sėkmingai treidino commodities. Tik aišku reikia dedikacijos visą tą teoriją perkąsti ir pritaikyti savo treidinimo įpročiams. Čia tas B.Williams, kurio indikatoriai yra visose platformose, ne šiaip koks grybas. Vajetau ,kokia išmintis .Toks pats yra cc ,stoch RSI .Ar girdėjai apie tai egsperte .Imesk dar kokia knygiukštės idėją .pasijuoksim. |
|
2026-03-25 14:51 #873029
1
|
|
|
Vėjas12 [2026-03-25 14:44]: Inteligent, aš tau skolingas kažką? Klausyk ,gauni ko nusipelnai.rimtas dirba .Man tai patinka.(net jei nelabai tikiu EW LONG taimams )Ką skaičiau Tavo -iš kiauro į tuščia. Nieko asmeniško -tik biznis. |
|
| 2026-03-25 14:54 #873030 | |
|
O kas sako, kad rimtas nedirba? Rimto chartai čia vieninteliai verti dėmesio ir laiko.
More money makes more of who you are.
|
|
|
|
2026-03-25 14:57 #873031 |
|
Vėjas12 [2026-03-25 14:41]: Bill Williams sudėjo visą tredinimo pagal EW sistemėlę į knygą Trading Chaos (ne vienas tomas). Viskas ten normaliai, su realiais praktiniais pavyzdžiais kaip pats sėkmingai treidino commodities. Tik aišku reikia dedikacijos visą tą teoriją perkąsti ir pritaikyti savo treidinimo įpročiams. Čia tas B.Williams, kurio indikatoriai yra visose platformose, ne šiaip koks grybas. Bill Williams yra atgyvena, jo indikatoriai senai neveikia, jeigu kazkada isvis veike. Apskritai kas yra indikatorius - tai yra ta pati kaina, tik pertraukta per filtra, arba vaizduojama skirtingai. Ju ten prigalvot galima velgi nesuskaiciuojama daugybe, atimk is close kainos 10, padaugink is 2, ir prarenderink. Atimk 2 is high kainos, padaugink is 3, sudek su low kaina, ir uzdek ant atskiro grafiko Jau nesneku kad visi indikatoriai turi input value, dazniausiai tai periodas, kur galima visada atrast stebuklinga reiksme, kur viskas veike praeityje. Praktikoje tas vadinasi - curve fitting. Tuom rinka ir kieta, kad realiai niekas ten neveikia, ir zmonems sueina kad ir patys seniausi shakar makar. |
|
| 2026-03-25 14:59 #873032 | |
|
Vėjas12 [2026-03-25 14:54]: O kas sako, kad rimtas nedirba? Rimto chartai čia vieninteliai verti dėmesio ir laiko. Sutinku . |
|
|
|
2026-03-25 15:06 #873033
1
|
|
Rimtas dirba ir dirba uz dyka, pas rimta viskas rimta, todel klaupkites netikeliai pries EW sviesa, kol rimtas, atsistojes prie altoriaus jus apsvies.
Siaip ta turetu daryt popas, bet kazkur dinges, depresija jam, ryzas bespriedielus daro, JAV vaziuoja vpizdon, ten viskas irgi rimta. O gal daro bapkes, pasidare AI indikatoriu kur seka ryzo pezalus |
|
| 2026-03-25 15:16 #873036 | |
|
Realiai retailas be grapiku daugiau nieko ir neturi. Net jeigu treidini tik FA long term, ten irgi reikia ziuret i grafikus ar nera overpriced.
Sutinku horizantalus lygiai, Sutinku.Ant atskiro grafiko šablono . Kuo paprasčiau tuo geriau . Sutinku Bet atidirbtų(praktikos )ivairių suderintų šablonų su indikatoriais galima turėti ne vieną ,neskaitant darbinio -pagrindinio Esmė .Jei neprasilošei ar nenusiinvestavai-nusigrybavai ir padidinai babkes ir gali bent 90 procentų pasakyti ,kad nebankrutuosi (išskyrus fors major) tai prekybos sistemos veikia ...Jei kam neveikia tai vadinasi prastai dirbo.Pesimizmas jo pačio bėda.Žmogus turi žiniu,bet gal neturi pinigų ,o gal bijo ,nes tai naturaliai rizikinga . Juk makleris daug ,kam asocijuojasi su šuleriu Taškas .Daugiau nedalyvauju. |
|
|
|
2026-03-25 15:33 #873037 |
|
Kalbant apie force majeur, rinkose visokiu baikiu gali nutikt, pvz. kreivarankis banko traderis ives orderi 10-100 kartu didesni nei priklauso.
Toks orderis per plona rinka gali labai normaliai nueit, tuo paciu trigerindamas sell stopus/buy stopus, kurie dar labiau sustiprins judesi. Va jums ir masiu psichologija, kur del masyvaus kainos suolio bus kaltas vienas vienintelis debilas. |
|
| 2026-03-25 16:08 #873042 | |
|
C# [2026-03-25 14:57]: Vėjas12 [2026-03-25 14:41]: Bill Williams sudėjo visą tredinimo pagal EW sistemėlę į knygą Trading Chaos (ne vienas tomas). Viskas ten normaliai, su realiais praktiniais pavyzdžiais kaip pats sėkmingai treidino commodities. Tik aišku reikia dedikacijos visą tą teoriją perkąsti ir pritaikyti savo treidinimo įpročiams. Čia tas B.Williams, kurio indikatoriai yra visose platformose, ne šiaip koks grybas. Bill Williams yra atgyvena, jo indikatoriai senai neveikia, jeigu kazkada isvis veike. Apskritai kas yra indikatorius - tai yra ta pati kaina, tik pertraukta per filtra, arba vaizduojama skirtingai. Ju ten prigalvot galima velgi nesuskaiciuojama daugybe, atimk is close kainos 10, padaugink is 2, ir prarenderink. Atimk 2 is high kainos, padaugink is 3, sudek su low kaina, ir uzdek ant atskiro grafiko Jau nesneku kad visi indikatoriai turi input value, dazniausiai tai periodas, kur galima visada atrast stebuklinga reiksme, kur viskas veike praeityje. Praktikoje tas vadinasi - curve fitting. Tuom rinka ir kieta, kad realiai niekas ten neveikia, ir zmonems sueina kad ir patys seniausi shakar makar. Indikatoriai dzin, labiau referavau, kad ne visi gauna indikatorius savo vardu. Bet jie ne esmė. Bangoms žymėt užtenka pure price action, daugiau nieko nereikia. Žinoma dabartinėj manipuliacijų rinkoj gan sudėtinga su tiksliu EW žymėjimu, kai giliausias bangas nupiešia koks naktinis Trumpo sapnas dėl tarifų, crypto ar Irano. More money makes more of who you are.
|
|
|
|
2026-03-25 16:20 #873043 |
|
Koks ten skirtumas gauna ar negauna, Bill Williams tiesiog buvo vienas is tu kur jo tradingo literatura buvo viena is labiausiai ispiarintu, ir labai gerai is to uzdirbo, sau ir savo vaikams ir anukams. Turbut jo gimines iki dabar visa ta slamsta pardavineja, nors senis jau senai uzvertes kanopas.
Man jo istorija yra tipine - mokyk kitus kaip tradint, pats gyvenime nieko is tradinimo neuzdirbes. Visi jo trading recordai po dideliu klaustuku. |
|
2026-03-25 16:58 #873049
1
|
|
|
Jei EW iki šių dienų dar aktuali, tai panašu, kad nemirė
More money makes more of who you are.
|
|
| 2026-03-25 17:04 #873051 | |
|
C# [2026-03-25 15:33]: Kalbant apie force majeur, rinkose visokiu baikiu gali nutikt, pvz. kreivarankis banko traderis ives orderi 10-100 kartu didesni nei priklauso. Toks orderis per plona rinka gali labai normaliai nueit, tuo paciu trigerindamas sell stopus/buy stopus, kurie dar labiau sustiprins judesi. Va jums ir masiu psichologija, kur del masyvaus kainos suolio bus kaltas vienas vienintelis debilas. Vėl filosuofuoji-fantazuoji pagal savo sofą. Fors major , toks ,kaip aprašei bent jau man tai smegenų insultas,o paveldėtojams - lobis,kurį sutvarkys makleris. Stokų hedžui- NT -fors major -toks atvejis ,kaip Ukrainoj.Gali buti -tai nemano valioj. |
|


1