| Autorius | Žinutė |
|
|
2026-02-23 11:25 #868634 |
|
"Imituoja derybas, durnina Trumpą ir šokdina Zelenskį"
Tu ant tiek nevaldai informacijos, kaip ir visi daunai cia susirinke, kad baisu. Zelenskis pats interviu pasake kad su rusais ko gero reikes kariaut dar 2-3 metus. Pats pasake, ar supranti tu lenke durnas ? Jam poxui ta taika, jis otdajot otciot, kad karas bus toliau. Taikos derybos yra supistu amerikonu iniciatyva, ir nieko daugiau. Abi puses jas imituoja. |
|
|
|
2026-02-23 11:33 #868635 |
|
Apskritai as tikiuosi kad Trumpui padarys impycmenta, nes tokio dauno dar pasaulis nemate.
Pramuse ir Bidona, ir pirma savo kadencija. Beje sklinda gandai kad amerikonai negali pradet operacijos Irane, del Ukrainos. O jeigu jie prades operacija, tai tada ukrai kentes. Vienu zodziu ryzas zastrial, del to pushina ta taika kaip imanoma. Daunas, sakau gi. |
|
| 2026-02-23 11:34 #868636 | |
|
C# [2026-02-23 11:21]: "Gabalas teritorijos yra vienas iš daugybės reikalavimų" Daline demilitarizacija yra kitas rimtas reikalavimas, daugiau nieko ten nera. Ukrai kerpa armija per puse, grubiai. Reikalavimų ten kiek tik nori. Kadangi Rusija nenori taikos ir nenori paliaubų, tai visi jos reikalavimai neįvykdomi. Jų net ir norint neįmanoma įvykdyti, nes jie neparemti jokiom garantijom. Todėl Zelenskis vis kalba apie saugumo garantijas. Dabar gi Ukraina turi išeiti iš gabalo Donbaso ir tikėtis, kad Putinas galbūt nebenorės kariauti toliau. Bet jeigu norės - tai kariaus toliau ir ką tu jam pasakysi ??? Joks idiotas nesiremia viltimi ir tikėjimu, kad agresorius sustos. C# [2026-02-23 11:25]: Zelenskis pats interviu pasake kad su rusais ko gero reikes kariaut dar 2-3 metus. Pats pasake, ar supranti tu lenke durnas ? Nu taip. Jis tikisi kad dar po dviejų metų Putinas galų gale pradės tikras derybas. Arba baigs tą savo karą. O kol Putinas derėtis nenori, paliaubų nenori, tai belieka kariauti. Individualios kelionės
Investicijos |
|
|
|
2026-02-23 11:39 #868637 |
|
"Todėl Zelenskis vis kalba apie saugumo garantijas."
Saugumo garantijos yra normalus santykiai su kaimynu. Jeigu ukrai nenori tu normaliu santykiu, tai zinoma, tada reikalauji saugumo garantiju is vakaru. Nera tokios paniatkes kaip saugumo garantijos. Yra strategine partneryste, kur kazkas kazkam isipareigoja padet karuose. Sakykim kaip JAV-Izraelis. Idiotas tas tavo Zelenskis ir viskas. Jis greiciau kalba apie savo asmenines saugumo garantijas. |
|
|
|
2026-02-23 11:40 #868638 |
|
Darriusk [2026-02-23 11:01]: Ukrainai niekas nesiūlo Suomijos varianto. Tu ir tavo Putinas kartu su trumpu siūlo Ukrainai būtent kapituliuoti. Pirma ji atiduoda be kovos gabalą teritorijos, tada į tas teritorijas ateina rusų armija, tada Ukraina atiduoda dar Zaporožę, Chersoną, Dneprą, tada ten ateina rusų armija. Tada Ukraina vykdo tolesnius Putino nurodymus - keičia konstituciją ir t.t. O tada dar Ukraina nusiginkluoja ir visiškai atsiduoda Putino valiai. Ir tu apsiputojęs aiškini, kad tai ne kapituliacija. Dariuk, kur čia aš tą sakiau? Čia ne aš aiškinu, o tu pats, kaip visada, fantazuoji ir apsiputojęs kliedi - matyt, negavai rytinės porcijos vaistų... C# [2026-02-23 11:10]: Ukrai tiesiog eina iki varianto, kur viskas arba byra nx, arba jie kazkokiu tai budu 'laimi'. Vsio prosto. Taip kad maziau gailekit mulkiu kurie patys uzsinere savizudzio kilpa. Jeigu norit, tai nusizudykit kartu tada. tie mulkiai net nesupranta, kad zelionas, patekęs į beviltišką jam situaciją, mato, kaip hitleris, vienintelę išeitį - įtraukti visą pasaulį į susinaikinimo karą ir nusitempti visus kartu į duobę per WW3: https://www.vz.lt/verslo-aplinka/2026/02/23/v-zelenskis-treciasis-pasaulinis-karas-jau-prasidejo-581000 |
|
|
|
2026-02-23 11:41 #868639 |
|
"Nu taip. Jis tikisi kad dar po dviejų metų Putinas galų gale pradės tikras derybas. Arba baigs tą savo karą."
Tai zinoma, tik problema kad tavo jobano Zelenskio nedomina kas po dvieju metu liks is Ukrainos, ar ten bus dar imanoma gyvent, ar bus elektra, sildymas ir panasiai Zinoma, zinoma, laizyk zaliui toliau. Galvok toliau visokius absurdiskus paaiskinimus ir pateisinimus. |
|
|
|
2026-02-23 11:48 #868640 |
|
"įtraukti visą pasaulį į susinaikinimo karą ir nusitempti visus kartu į duobę per WW3:"
Kaip gerai kazkada parase parshas berods - nera nieko baisiau uz issigandusi zyda su granata. Artimieji Rytai neduos sumeluot. Tai cia panasiai. Jam stogas ciuozia, neadekvatus darosi jau. Per sitas derybas kiek spejo chujniu pripilstyt. Tikiuos ras ji 'nusizudziusi' dar siais metais. Ukraina reikalauja kosmetiniu pakeitimu. |
|
| 2026-02-23 11:48 #868641 | |
|
"Ir tu apsiputojęs aiškini, kad tai ne kapituliacija." Dariuk, kur čia aš tą sakiau? Tu - rašistas. Ir jūsų užduotis - visus durninti, kabinti makaronus ant ausų ir pūsti miglą. O aš parašiau, ką tavo visa ta migla reiškia praktiškai. Suprantama normaliems žmonėms kalba. Individualios kelionės
Investicijos |
|
|
|
2026-02-23 11:54 #868642 |
|
Darriusk [2026-02-23 11:48]: cos [2026-02-23 11:40]: Ir tu apsiputojęs aiškini, kad tai ne kapituliacija. Dariuk, kur čia aš tą sakiau? dariuk, tu, berašti, pirma išmok teisingai cituoti, tada diskutuok su dėdėmis, nes ne tik savo fantazijas ir kliedesius priskiri man, bet net ir savo citatas jau cituoji mano vardu - totalus beraštis mulkis... |
|
|
|
2026-02-23 12:03 #868643 |
|
https://www.delfi.lt/naujienos/kriminalai/tarptautines-teisesaugos-operacija-likviduotas-sukciavimo-skambuciu-centras-ukrainoje-120215249
Tai matai, ukru skambuciu sukcius likviduot sugebejo, beje garantuotai cia tik vienas is centru kuris ten veikia, aisbergo virsune. O pacios Ukrainos valstybes, kuri veikia kaip tarptautinis sukcius, demontuot niekas nenori ? Per daug naudinga, ane. |
|
| 2026-02-23 12:06 #868644 | |
|
cos [2026-02-23 11:54]: Darriusk [2026-02-23 11:48]: Ir tu apsiputojęs aiškini, kad tai ne kapituliacija. Dariuk, kur čia aš tą sakiau? dariuk, tu, berašti, pirma išmok teisingai cituoti, tada diskutuok su dėdėmis, nes ne tik savo fantazijas ir kliedesius priskiri man, bet net ir savo citatas jau cituoji mano vardu - totalus beraštis mulkis... Nu nepamačiau, praleiodau, pats pataisyk kad toks skrupulingas Individualios kelionės
Investicijos |
|
|
|
2026-02-23 13:30 #868654 |
|
Jis kaltinamas žvalgybos informacijos rinkimu Minskui Lenkijoje, Vokietijoje ir Lietuvoje. Prokurorai teigė, kad jo veikla apima kritinės infrastruktūros, įskaitant Lenkijos ir NATO gynybai svarbius objektus, žvalgybą.
https://www.vz.lt/verslo-aplinka/2026/02/23/lenkija-sulaike-baltarusi-itariama-snipinejimu-minskui-581019 bukaka, kartais ne tave čia supokavo? Čia juk grynai tavo stilius - rinkti visur jautrią informaciją ir dalintis ja postsovietinėse respublikose su spec.školos bendrakursiais kgb-istais... |
|
| 2026-02-23 14:43 #868662 | |
|
cos [2026-02-23 11:30]: .... bukaka, kartais ne tave čia supokavo? Čia juk grynai tavo stilius - rinkti visur jautrią informaciją ir dalintis ja postsovietinėse respublikose su spec.školos bendrakursiais kgb-istais... aš ir sakau, kad durnumui ribų nėra. tu gi neturi jokio supratimo apie ką kalbi. tai kas straipsnyje ,- tai gru interesamas , t.y ten taktinė informacija žemiausiai kariuomenės grandžiai ,- ten penki kareiviai, ten tvora užtverta , galima privažiuoti su paspirtuku ir t.t. tokią info renka idėjiniai autai arba atsitiktinės aukos. operatyvinės informacijos jie neturi galimybės gauti . visa "jautri" informacija yra atviroje erdvėje . tai , kas užslaptinta tei ne "jautri" , o operatyvinė arba strateginė info . su ja nieko "jautraus" nenuveiksi , ten galima tik monetarizuoti arba turėti karinį pranašumą. bet ką čia pasakoti , tu nežinai kas ta "jauti" , kažkur laikraštyje perskaitei ir kartoji. pavyzdys. pranzūziškas vynas skirtas france rinkai parduodamas ir lietuvoje ir šveicarijoje , kaina vienoda. sudedame skirtumus prekybos vietos kainoje, organizavimo lankstume, skirtinguose pvm ir akcizuose, pelno normas ir panašią info , gale gaunasi, kad lyginant konkurenciją šalyse lietuvoje jos nėra. ne skirtumas kelis kartus , bet nėra. toliau žiūrim įstatyminę bazę , ten galim pririnkti 10 ar 15% skirtumą , bet iš kur kitas skirtumas? lieka karteliniai susitarimai, rinkos pasidalijimas ir t.t. tai yra korupcija valstybės aparate. tai jautri informacija. o , kad į kažkokį balbieriškio poligoną antradieniais ryte atvažiuoja ūkininkė marta parduoti pieno , o penktadieni vakare uždarbiauja kitkuo , nejaudina nieko , tik gru kapitonai užsideda pliusiukus savo popieriuose, kad pasirodyti aukštesnei valdžiai . beje , kas ten jų popieriuose , tai 80% pasakos , sukurtos dėl atskaitomybės ir karjeros. mūsų pusėje tas pats , pagavo kažkokį nuopisą ir jis jau apdėtas popieriukais, lyg bondą ar štirliicą sugavo. |
|
|
|
2026-02-23 15:03 #868669 |
|
bugaga [2026-02-23 14:43]: aš ir sakau, kad durnumui ribų nėra. tu gi neturi jokio supratimo apie ką kalbi. tai kas straipsnyje ,- tai gru interesamas , t.y ten taktinė informacija žemiausiai kariuomenės grandžiai ,- ten penki kareiviai, ten tvora užtverta , galima privažiuoti su paspirtuku ir t.t. tokią info renka idėjiniai autai arba atsitiktinės aukos. operatyvinės informacijos jie neturi galimybės gauti . tai, savaime suprantama, bukaka - kas gi tave tokį plepį iš spec. školos prileis prie slaptos info, tavo stilius - "что вижу - то пою", apie penkis kareivius sargyboje ir tvorą aplink Zoknius... bugaga [2026-02-23 14:43]: pavyzdys. pranzūziškas vynas skirtas france rinkai parduodamas ir lietuvoje ir šveicarijoje , kaina vienoda. bukaka, tu gal, niekada nebuvai Prancūzijoje? Tas pats vynas Lietuvoje žymiai brangesnis, nei Prancūzijoje. |
|
| 2026-02-23 17:06 #868686 | |
|
Pas mus silpnieji gėrimai dėl akcizų politikos degraduoja. Pirmiausia kokybe. Tam kad atsidurti lentynoje atitinkamo iperkamumo grupėje reikia koreguoti technologiją. Todėl daugumoje lentyninis alus nebeįgeriamas. Beje, kas nors ragavote 'valdiško' alaus Norvegijoje? Tai va. Ten pat žingsniuojame ir mes. O kad butelis einamo vyno atrodo taip pat, tai dar nereiškia, kad ragausite tą patį turinį, kokį ragavote Prancūzijoje. Šiaip toje dalyje padėtis yra pasitaisiusi nei sakykim 10-15 metų atgal, kai koks vidutinis dvaras išbuteliuodavo rytų europos rinkai pagal sutartį su importuotoju. Iš šito išaugama, bet kas prarasta technologijoje ir nesusiformavusioje kultūroje, taip lengvai neatstatysi. Vien tik remtis nišinių, kraftinių gamintojų entuziazmu irgi naivu, nes pirmiausia jie neturi infrastruktūros, o esmoje yra nekonkurencingi.
|
|
|
|
2026-02-23 23:37 #868713
1
|
|
anqlai, cekai, danai, vokieciai ir lenkai surinkineja ukrainai flaminqus. Cia atrodo pereisim i karsta kara tarp rusu ir eu. Dabar rusai dabaiqs ukraina, jiem nera kitos iseities, tuo tarpu usa siulo tomaqaukus ir pradeda branduolinius bandymus. Puiki kose auqt auksui ir naftoms. Su iranu usa sunku, suveze visa iranqa is azijos, apsinuoqine pries kinus, o jei pradesi kara, iklimpsi labai ilqam Aisku trumpas tiki kad visus kaip venesueloj qalima papirkt ir revoliucija sukelt , bet Vancas abejoja. |
|
| 2026-02-23 23:50 #868714 | |
|
Parshiukas [2026-02-23 23:37]: Dabar rusai dabaiqs ukraina, jiem nera kitos iseities, tuo tarpu usa siulo tomaqaukus ir pradeda branduolinius bandymus. Išeitis visada yra, bet ne visiems duota suprast. |
|
| 2026-02-24 09:49 #868734 | |
|
topl0305 [2026-02-23 23:50]: Parshiukas [2026-02-23 23:37]: Dabar rusai dabaiqs ukraina, jiem nera kitos iseities, tuo tarpu usa siulo tomaqaukus ir pradeda branduolinius bandymus. Išeitis visada yra, bet ne visiems duota suprast. Geriausia išeitis Rusijai - nustoti svaigti apie rusų žemes iki Viduržiemio jūros, baigti savo jobaną karą ir užsiimti savo šalies reikalais. Bet kol Rusiją valdo tokie dalbajobai kaip Parshiukas, kuriems gyvenimo prasmė - Europos sunaikinimas, tai mes neturim išeities - turim ginkluotis iki dantų ir laukti, kol tuos dalbajobus Rusijoje pakeis normalūs žmonės. ... atrodytų jau 4 metus kariauji. Nu pasimėgavai ukrų kančiomis, užgrobei didžiulę teritoriją ir sustok. Bet kurgi tau - rusams vis maža. Maža teritorijos, maža ukrainiečių kančių, reikia dar 3 metus kariauti. Sadistų tauta kažkokia.
Redaguota: Darriusk (2026-02-24 10:43 ) Individualios kelionės
Investicijos |
|
|
|
2026-02-24 10:44 #868738 |
|
Darriusk [2026-02-24 09:49]: topl0305 [2026-02-23 23:50]: Parshiukas [2026-02-23 23:37]: Dabar rusai dabaiqs ukraina, jiem nera kitos iseities, tuo tarpu usa siulo tomaqaukus ir pradeda branduolinius bandymus. Išeitis visada yra, bet ne visiems duota suprast. Geriausia išeitis Rusijai - nustoti svaigti apie rusų žemes iki Viduržiemio jūros, baigti savo jobaną karą ir užsiimti savo šalies reikalais. Bet kol Rusiją valdo tokie dalbajobai kaip Parshiukas, kuriems gyvenimo prasmė - Europos sunaikinimas, tai mes neturim išeities - turim ginkluotis iki dantų ir laukti, kol tuos dalbajobus Rusijoje pakeis normalūs žmonės. Beviltiska. Toj teritorijoj nieks nesikeicia nuo Herodoto aprasytu androfagu (zmogedru) laiku. "I am not young enough to know everything."
- Oscar Wilde PS autams profesines paslaugas teikiu skubiai ir nemokamai. |
|
| 2026-02-24 11:39 #868745 | |
|
Darriusk [2026-02-24 07:49]: ..... Geriausia išeitis Rusijai - nustoti svaigti apie rusų žemes iki Viduržiemio jūros, baigti savo jobaną karą ir užsiimti savo šalies reikalais. ..... užsiimti savo šalies reikalais nebeįmanoma , kritinis taškas praeityje. dabar tik caro išgyvenimo klausimas kas reiškia, kad karas būtinas, po to caro palikimo dalybos . plius kinijos noras pasiimti caro palikimą sau. šalis valdoma rankiniu būdu , poltiniai ir valstybiniai institutai sunaikinti ,visi normalūs "bojarinai" jau turi savo kovines pajėgas kurių dalis jau atskirta kaip karinės ar "saugos" komanijos, kita dalis tebėra caro aprūpinami, tačiau dalis generolų jau žino kuriam bojarinui priklauso. tai irstanti luominė valstybė kurioje nėra jėgos "rūpintis savo šalies reikalais" , dabar visos jėgos skirtos kovai dėl valdžios. prikabintas piešinukas su pirminiais šaltiniais kur labai teisingai aprašoma realybė ,- tai nacija gimusi ir išauklėta vergijoje.... priedurniams , manantiems, kad rusai tai tauta , net istorijos pradžioje niekas nieko toje teritorijoje nevadina tauta , nes ten pagal faktą ne tauta, o iš kažkur surinkti vergai ir pavaldinių luomas. ] |
|



