| Autorius | Žinutė |
|
|
2026-02-22 21:36 #868571 |
|
Darriusk [2026-02-22 21:08]: kada Ukraina atiduoda likusias Donecko ir Luhansko sričių teritorijas be kovos. Su sąlyga, kad Rusija palieka ją ramybėje. Tai būtų tokia sąlyginė kapituliacija - atiduoti teritoriją mainais už taiką. atiduoti dalį teritorijos (su kova ar be kovos) mainais už taiką - tai ne kapituliacija, o derybų dėl taikos arba paliaubų sąlyga, idiote. Suomiai taip pasielgė abiejuose karuose su stalinu, ar tu, idiote, suomių susitarimus irgi vadini kapituliacija? Darriusk [2026-02-22 21:08]: O tu visą laiką aiškini, kad kapituliacija - tai kai visiškai pasiduodi, be jokių sąlygų, garantijų ir pan. mokinkis skaityti lietuviškai, idiote - aš aiškinu, kad sąlygas pasiduodančiam (kapituliuojančiam) nustato nugalėtojas ir tik nuo nugalėtojo malonės priklauso kokios jos bus, o jeigu taikos ar paliaubų sąlygos nustatomos šalių derybose - tai nėra kapituliacija, o susitarimas. Darriusk [2026-02-22 21:08]: Tu jau daugiau kaip metus vis suki plokštelę apie tai, kad Zelenskis privalo kapituliuoti. Būtent - pasiduoti. Ir vis "piktiniesi", kad Ukraina nepasiduoda. patvirtink šiuos savo kliedesius nors vienu pavyzdžiu, idiote. |
|
| 2026-02-22 22:47 #868576 | |
|
Oi, tu cos'ai, cos'ai, kam tu demonstruoji savo kvailumą. Apie Suomiją kažką girdėjai skambinant varpais, bet nieko nesupratai. Suomija atidavė tą teritorijos dalį, kurią CCCP buvo užėmusi.
|
|
|
|
2026-02-22 22:56 #868577 |
|
cos [2022-02-24 15:56]:
liūdna, kai kaimynas šalia įsisiautėja ir tampa nevaldomas - putinas šiandien pastatė save į vieną gretą su hitleriu, putino rėžimas galutinai izoliavo Rusiją nuo likusio pasaulio ir pastatė save už įstatymo ribų, pasekmes dabar sunku prognozuoti. |
|
| 2026-02-22 23:14 #868578 | |
|
cos [2026-02-22 19:36]: ....... o jeigu taikos ar paliaubų sąlygos nustatomos šalių derybose - tai nėra kapituliacija, o susitarimas..... paaiškinsiu kaip oligofrenui darant tą patį veiksmą naivu tikėtis kitokio rezultato . tavo taip mylimi minsko susitarimai ir buvo tokios paliaubos , kurios parodė, kad rusija nesilaikė susitarimo , ir manyti, kad sekantį kartą laikysis nėra jokių prielaidų ( tavo paistalai, kad nesilaikė ukraina , yra tik paistalai) beje , gali pasiskaityti, iškart po jų pasirašymo yra mano komentaras, kad tai paliaubos ir jos bus pažeistos. antra, rusija laikosi tik kinijos, šiaurės korėjos ir irano dėka. ir paskutiniais metais prie jų prisijungė jav administracija . tuoj nukris iranas ir jav administracija. iranas dėl to, kad pasikeis režimas, jav dėl vidinių priežasčių . ir ukraina karą laimės. prieš kelis metus yra mano parašytas komentaras, ten paminėta kada. trečia . rusijos subyrėjimas. jūs čia įsivaizduojat , kad tai jaroslavlio srities atsiskyrimas nuo kostromos kaip tsrs pabaigos analogas. bet taip nebus. subyrėjimas bus technogeninis . subyrės infrastruktūros aptarnavimas , kur daugiau kur mažiau . skaitykit pasaulinius ekonominius duomenys , ten aiškiai parodyta, kad ukrainos ekonomika kartais geresnėje padėtyje nei rusijos šiam momentui. |
|
|
|
2026-02-23 00:05 #868581
1
|
|
bugaga [2026-02-22 23:14]: antra, rusija laikosi tik kinijos, šiaurės korėjos ir irano dėka. ir paskutiniais metais prie jų prisijungė jav administracija . tuoj nukris iranas ir jav administracija. iranas dėl to, kad pasikeis režimas, jav dėl vidinių priežasčių . ir ukraina karą laimės. prieš kelis metus yra mano parašytas komentaras, ten paminėta kada. trečia . rusijos subyrėjimas. jūs čia įsivaizduojat , kad tai jaroslavlio srities atsiskyrimas nuo kostromos kaip tsrs pabaigos analogas. bet taip nebus. subyrėjimas bus technogeninis . subyrės infrastruktūros aptarnavimas , kur daugiau kur mažiau . skaitykit pasaulinius ekonominius duomenys , ten aiškiai parodyta, kad ukrainos ekonomika kartais geresnėje padėtyje nei rusijos šiam momentui. Bugaga, jokių skaičių, jokių priežaščių, tik aklas tikėjimas, kad subyrės JAV, subyrės Rusija ir Ukraina laimės. Čia kvepia tik aklu tikėjimu Hari Krišna ir dainele Hari, hari, hari -------------------------- Realiai subyrėjimas labiausiai gresia EU dėl energetinių resursų deficito ir pramonės bėgimo iš Vokietijos. JAV niekas negresia. |
|
|
|
2026-02-23 00:34 #868582
1
|
|
bugaga [2026-02-22 23:14]: tavo taip mylimi minsko susitarimai perimi Dariuko retoriką, bukaka... Dva debila - eto sila... Minsko susitarimai man tiek pat "mylimi", kaip ir tau, putino spec. školos mokiny. cos [2026-02-22 19:36]: ....... o jeigu taikos ar paliaubų sąlygos nustatomos šalių derybose - tai nėra kapituliacija, o susitarimas..... bugaga [2026-02-22 23:14]: paaiškinsiu kaip oligofrenui paaiškinsiu tau, kaip antram idiotui - kalba buvo, kas tai yra kapituliacija, jei ko nesupratai, klausk... bugaga [2026-02-22 23:14]: tavo taip mylimi minsko susitarimai ir buvo tokios paliaubos , kurios parodė, kad rusija nesilaikė susitarimo paliaubos tarp ko? Tarp ZSU ir Ukrainos separatistų? Tada prie ko čia rusai, kurie iki 2022 nekariavo su Ukraina, ir kokio susitarimo jie nesilaikė? bugaga [2026-02-22 23:14]: antra, rusija laikosi tik kinijos, šiaurės korėjos ir irano dėka... . ir ukraina karą laimės. prieš kelis metus yra mano parašytas komentaras, ten paminėta kada. o kieno dėka laikosi Ukraina? Kad Ukraina laimės, tu čia žadi jau keturis metus, kiek metų dar žadėsi? Kada laimės? Jau tampi pažaduku, bukaka... Tikėjimas pobeda - šventas dalykas, ypač kai jo pagrindai buvo suformuoti Leningrado bolševikų kolaborantų spec. školoje... |
|
|
|
2026-02-23 03:48 #868585 |
|
ruskiu naciu sudu kruva Nr2 iki siol bando neigt, kad pelku ordos kariskiai dalyvavo kare Ukrainos teritorijoje nuo pacios 2014 m pradzios? Mama nemoke, kad meluot negrazu?
Juk jeigu orkai nebutu simtus kartu reaktyvine ir vamzdine arta is uz sienos apsaude ZSU daliniu ir tiesiogiai isiverze tanku bei desanto daliniais Ua teritorijon, tai kremliniu propogandos isgalvoti "separatistai" butu nugesinti dar 2014 m. Ir atvirksciai kokie dar separatistai ir pilietinis karas, jeigu 2014 m beveik visu gauju- banditu grupuociu vadeivos su ordos pilietybe, rysiais su FSB, bei kazkodel uz separatistus turejo kariaut ordos kariuomene (daznai net neprisidengus "vietiniu" skraiste savo ordiskos prigimties). "I am not young enough to know everything."
- Oscar Wilde PS autams profesines paslaugas teikiu skubiai ir nemokamai. |
|
| 2026-02-23 08:06 #868586 | |
|
cos [2026-02-22 21:36]: Lietuviškame žodyne aiškinama visiškai kitaip. Gal tavo rusiškame vėl kitaip. Pas jus ten viskas kitaip.aš aiškinu, kad sąlygas pasiduodančiam (kapituliuojančiam) nustato nugalėtojas ir tik nuo nugalėtojo malonės priklauso kokios jos bus, o jeigu taikos ar paliaubų sąlygos nustatomos šalių derybose - tai nėra kapituliacija, o susitarimas. Kapituliacija būna tada, kai silpnoji pusė sutinka kapituliuoti. Ir tik besąlyginės kapituliacijos atveju derybų nebūna. Taip parašyta enciklopedijoje, tai nereikia čia manęs durnium vadinti - vadink idiotais enciklopedijos autorių kolektyvą, wikipediją, tarptautinės teisės autorius ir t.t. Ir aišku, kad sąlygas nustato nugalėtojas. Rusija reikalauja vykdyti jos nurodymus, Ukraina atsisako - nekapituliuoja. Bet, jeigu Rusija suminkštins savo reikalavimus - gal ir kapituliuos. Kas ten žino. Darriusk [2026-02-22 21:08]: patvirtink šiuos savo kliedesius nors vienu pavyzdžiu, idiote. Tu jau daugiau kaip metus vis suki plokštelę apie tai, kad Zelenskis privalo kapituliuoti. Būtent - pasiduoti. Ir vis "piktiniesi", kad Ukraina nepasiduoda. Visi tavo postai tik apie tai. Skaityk bet kurį savo postą, kur paminėtas Zelenskis. Visą laiką aiškini, kad Zelenskis durnas, nes nevykdo Putino įsakymų. Tau visi durni kas tau nepritaria. Individualios kelionės
Investicijos |
|
| 2026-02-23 08:28 #868588 | |
|
Cos, man įdomu kodėl tu viešai ir su pasitenkinimu demonstruoji savo kvailumą taip nusišnekėdamas? Ar čia kokia ekshibicionizmo forma?
Atseit rusai iki 2022 metų nekariavo su Ukraina. Kas Krymą 2014 metais užgrobė? |
|
|
|
2026-02-23 08:30 #868589 |
|
ans to net nesupronta. Isivaizduoja esas protingiausias is visu cia esonciu. Mat patyre geriausia pasauly sovdepini issilavinima.
"Apsvietunas" vienzo. Na tokis, kap tij, katrie stalino saule 1940 m Lietuvon parveze. "I am not young enough to know everything."
- Oscar Wilde PS autams profesines paslaugas teikiu skubiai ir nemokamai. |
|
| 2026-02-23 08:58 #868592 | |
|
Rašo Virtuali partizanė (Facebook):
"Yra pas mus Lietuvoje toks įdomus reiškinys. Žmogus viešai kalba apie „neutralią Lietuvą“, „saugumą be karo“, eina su trispalve, protestuoja prieš poligoną, sako, kad viską daro dėl Lietuvos žmonių. O tada atsiverti, ką žmogus seka, kuo domisi, kokioj informacinėj sriuboj maudosi - ir ten pusė sovietų sąjungos sugrįžimo fanų klubo ir putkos fanų klubai. Tai dabar labai paprastas klausimas. Jeigu žmogus tikrai yra už Lietuvos saugumą, už Lietuvos valstybę, už nepriklausomybę - kodėl jo informacinis burbulas beveik visas iš imperinės nostalgijos katalogo? Aš jau seniai pastebiu tendenciją. Dalis tų, kurie garsiausiai šaukia „mes už Lietuvą“, savo turinyje turi labai daug rusiškų naratyvų. Labai daug „neutralumo“, kuris keistai sutampa su kremliaus retorika. Ir čia, ne vien apie švenčioniene 🙂. Dabar galiu pasakyti taip: tie, kurie nuolat reiškiasi prieš poligonus, prieš kariuomenę, šauktinius, Šaulių sąjungą, tie, kurie piktinasi parama Ukrainai (nors patys neaukoja, bet jiems kažkodėl labai gaila svetimų pinigų), faktiškai stumia „ruskij mir“ naratyvą. Jie nenori, kad Ukraina laimėtų ir kad Lietuva būtų stipri. Prisidengdami Lietuvos vėliava, jie iš esmės siekia silpninti mūsų valstybės jėgą." Kaip visa tai būdinga Sovietinian pečiui.ru, MartaiI, cos'ui. |
|
| 2026-02-23 09:46 #868597 | |
|
Zu [2026-02-23 08:58]: Dabar galiu pasakyti taip: tie, kurie nuolat reiškiasi prieš poligonus, prieš kariuomenę, šauktinius, Šaulių sąjungą, tie, kurie piktinasi parama Ukrainai (nors patys neaukoja, bet jiems kažkodėl labai gaila svetimų pinigų), faktiškai stumia „ruskij mir“ naratyvą. Jie nenori, kad Ukraina laimėtų ir kad Lietuva būtų stipri. Prisidengdami Lietuvos vėliava, jie iš esmės siekia silpninti mūsų valstybės jėgą." Kaip visa tai būdinga Sovietinian pečiui.ru, MartaiI, cos'ui. Čia "rusų dūšios" fenomenas. Visur Europoje ar JAV pilna rusų, kurie keikia vakarų pasaulį, šlovina Putiną ir rusų pasaulį, krykštauja iš laimės, kai Rusijai pavyksta koks teroro aktas Europoje ar nužudomas koks priešiškas Putinui veikėjas. Ir tuo pat metu - tu jų į Rusiją neišvarysi su šluota. krosnelius su cos irgi neketina į savo dievinamą Rusiją važiuoti - laukia, kol Rusija į Lietuvą ateis. Individualios kelionės
Investicijos |
|
|
|
2026-02-23 09:51 #868599 |
|
"Tai yra, ar finansavimas apskritai pakankamas? Ne. Tačiau Europa didžiąja dalimi yra už Ukrainą ir padeda ukrainiečiams. Tai tiesa. Ar mums reikia daugiau? Šimtu procentų". Zelenskis.
Šlovė Ukrainai telegramas. Prašau šalims rikiuotis į eilę didinant finansavimą šimtu procentų, pradėsime nuo Lietuvos. Kadangi didensių mokesčių iš manęs jau vargu ar bepaims, aš dabar būsiu labai gudrus melždamas kitus, jei neduos, bus vatnikais. Zu [2026-02-23 08:58]: Rašo Virtuali partizanė (Facebook): Kaip visa tai būdinga Sovietinian pečiui.ru, MartaiI, cos'ui. Kažkokių virtualių klounų neskaitau. |
|
|
|
2026-02-23 10:01 #868601 |
|
Darriusk [2026-02-23 09:46]: Čia "rusų dūšios" fenomenas. Visur Europoje ar JAV pilna rusų, kurie keikia vakarų pasaulį, šlovina Putiną ir rusų pasaulį, krykštauja iš laimės, kai Rusijai pavyksta koks teroro aktas Europoje ar nužudomas koks priešiškas Putinui veikėjas. Ir tuo pat metu - tu jų į Rusiją neišvarysi su šluota. krosnelius su cos irgi neketina į savo dievinamą Rusiją važiuoti - laukia, kol Rusija į Lietuvą ateis. Jo, dėka tokių kaip Dariukas, ZU Lietuva ir Vilnius tik rusėja, girdisi visur rusų kalba. Ir ar galima pasitikėti tais ukrainiečiais-rusais? Kariauti už Ukrainą jie nenori, grįžti namo nenori. Bet visi šlovina Putina ------------------ Smegeninę įjunk, kodėl ukrainiečiai Europoje, o ne fronte? Zu [2026-02-23 08:58]: faktiškai stumia „ruskij mir“ naratyvą. Jie nenori, kad Ukraina laimėtų ir kad Lietuva būtų stipri. Prisidengdami Lietuvos vėliava, jie iš esmės siekia silpninti mūsų valstybės jėgą." Kaip visa tai būdinga Sovietinian pečiui.ru, MartaiI, cos'ui. Taip, anot Rusijos "Ruskii mir" ten kur kalba rusiškai. Tokių kaip tavo dėka "Ruskii mir" plečiasi Lietuvoje ir Vilniuje. Vieni rusai jau aplinkui. Akis atmerk, net LT politikai jau burba, kad rusiškai visur kalbama. O tu nori dar daugiau rusų Lietuvoje Bus jų sočiai po karo, kai Ukrainos banditai suvažiuos į LT. O ir rusiška terpė paruošta jiems Vilniuje. |
|
| 2026-02-23 10:13 #868603 | |
|
MartaI [2026-02-23 09:51]: "Tai yra, ar finansavimas apskritai pakankamas? Ne. Tačiau Europa didžiąja dalimi yra už Ukrainą ir padeda ukrainiečiams. Tai tiesa. Ar mums reikia daugiau? Šimtu procentų". Zelenskis. Europos finansinė parama Ukrainai yra nedidelė. Be jokių problemų Europa galėtų padvigubinti tą paramą ir niekas net nepajustų. Bėda ta, kad "Europos" - nėra. Yra atskiros valstybės, kurios finansuoja Ukrainą labai įvairiai. Vengrija, Slovakija ir pan. neišleidžia nei vieno euro. O Lietuva - santykinai imant - išleidžia didžiulius pinigus. Aplamai Putino karas Lietuvai kainuoja milijardus. Vengrijai - nei cento. Ir dar Orbanas vis tikisi, kad Putinas jam Užkarpatę padovanos. Individualios kelionės
Investicijos |
|
|
|
2026-02-23 10:16 #868604 |
|
oho-ho, kaip "herojai" sukilo, kai mulkiai neturi ką atsakyti į temą, tada prasideda visokios fantazijos ir kliedesiai...
zz [2026-02-23 03:48]: ruskiu naciu sudu kruva Nr2 iki siol bando neigt, kad pelku ordos kariskiai dalyvavo kare Ukrainos teritorijoje nuo pacios 2014 m pradzios? Mama nemoke, kad meluot negrazu? čiobatinis propagandinis infomėšliau, tu čiobato aule perdaug bukas, kad suprastum, jog prieštarauji pats sau - tik prieš porą dienų interviu AP (nuoroda į kurį forume jau buvo pateikta) buvęs ZSU vadas zalužnas viešai pripažino, kad jo štabe pastoviai trynėsi DEŠIMTYS KARININKŲ iš JK, tai ko tu dabar neklyki, kad Rusijos -Ukrainos kare, ukrainiečių pusėje vos ne oficialiai kariauja JK, t.y. į karą įsijungus Jungtinei Karalystei praktiškai jau prasidėjo WW3, mulki... |
|
|
|
2026-02-23 10:20 #868605 |
|
Darriusk [2026-02-23 10:13]: O Lietuva - santykinai imant - išleidžia didžiulius pinigus. Aplamai Putino karas Lietuvai kainuoja milijardus. Čia jau mūsų politikų pasirinkimas, milijonus ar milijardus. Per rinkimus, norint nenervini rinkėjų nei skrajutėse, nei per debatus, kiek mačiau, niekas tokiomis sumomis nekalbėjo. Ir išvis aiškiai nebuvo sakoma, kad mes merksime ir merksime pinigus. Tautos valios tai neatspindi, greičiau valdžios pasijutusios visagale, kuri užleis vietą kitai be jokių pasekmių. |
|
| 2026-02-23 10:26 #868608 | |
|
cos [2026-02-23 10:16]: oho-ho, kaip "herojai" sukilo, kai mulkiai neturi ką atsakyti į temą, tada prasideda visokios fantazijos ir kliedesiai... zz [2026-02-23 03:48]: ruskiu naciu sudu kruva Nr2 iki siol bando neigt, kad pelku ordos kariskiai dalyvavo kare Ukrainos teritorijoje nuo pacios 2014 m pradzios? Mama nemoke, kad meluot negrazu? čiobatinis propagandinis infomėšliau, tu čiobato aule perdaug bukas, kad suprastum, jog prieštarauji pats sau - tik prieš porą dienų interviu AP (nuoroda į kurį forume jau buvo pateikta) buvęs ZSU vadas zalužnas viešai pripažino, kad jo štabe pastoviai trynėsi DEŠIMTYS KARININKŲ iš JK, tai ko tu dabar neklyki, kad Rusijos -Ukrainos kare, ukrainiečių pusėje oficialiai kariauja JK, t.y. į karą įsijungus Jungtinei Karalystei praktiškai jau prasidėjo WW3, mulki... Kur tu čia matai problemą? JK karininkai padeda Ukrainai gintis nuo rusų banditų. O tu norėtum, kad jie nepadėtų? Priminsiu: cos [2022-02-24 15:56]:
liūdna, kai kaimynas šalia įsisiautėja ir tampa nevaldomas - putinas šiandien pastatė save į vieną gretą su hitleriu, putino rėžimas galutinai izoliavo Rusiją nuo likusio pasaulio ir pastatė save už įstatymo ribų, pasekmes dabar sunku prognozuoti. |
|
|
|
2026-02-23 10:32 #868610 |
|
Matau problemą tame, kad jūs, mulkiai, taikote dvigubus propagandinius standartus - Rusijos kariškius separatistų pusėje matote ir tai vertinate, kaip oficialų Rusijos dalyvavimą kare dar iki 2022, o analogiško JK kariškių ir svetimšalių legiono dalyvavimo kare ZSU pusėje "nematote" ir to nevertinate...
|
|
| 2026-02-23 10:33 #868611 | |
|
Krosneles.eu [2026-02-23 10:01]: Kaip visa tai būdinga Sovietinian pečiui.ru, MartaiI, cos'ui. Taip, anot Rusijos "Ruskii mir" ten kur kalba rusiškai. Tokių kaip tavo dėka "Ruskii mir" plečiasi Lietuvoje ir Vilniuje. Vieni rusai jau aplinkui. Akis atmerk, net LT politikai jau burba, kad rusiškai visur kalbama. O tu nori dar daugiau rusų Lietuvoje Bus jų sočiai po karo, kai Ukrainos banditai suvažiuos į LT. O ir rusiška terpė paruošta jiems Vilniuje. Visų pirma, jeigu rusiškai kalba, tai visai dar nereiškia, kad ten yra rusai. Rusams Lietuva vizų neišduoda. Tu sovietini pečiau.ru pirma išsiaiškink kas yra tie rusiškai kalbantys asmenys. |
|





