| Autorius | Žinutė |
|
|
2026-02-22 13:21 #868523 |
|
cos [2022-02-24 15:56]:
liūdna, kai kaimynas šalia įsisiautėja ir tampa nevaldomas - putinas šiandien pastatė save į vieną gretą su hitleriu, putino rėžimas galutinai izoliavo Rusiją nuo likusio pasaulio ir pastatė save už įstatymo ribų, pasekmes dabar sunku prognozuoti. |
|
| 2026-02-22 13:25 #868524 | |
|
cos [2026-02-22 10:12]: Dariuk, jau pralaimėjai lažybas, dar net nesukirtus rankomis, nes "dalinė kapituliacija", ji ir Afrikoje yra kapituliacija, o ne "peremoha"... Kitas reikalas, kad tu neskiri "kapituliacijos" nuo taikos susitarimų ar paliaubų sąlygų, bet čia jau tavo problemos... Paaiškinsiu. Nors, suprantama, toliau laikysi "įjungęs durnių" ir apsimetinėsi, kad nesupranti apie ką aš kalbu. Jau aiškinau tau, ir pateikiau wikipedijos išaiškinimą, kad yra Besąlyginė kapituliacija ir yra kapituliacija vykdant tam tikras priešo nustatytas sąlygas bet išlaikant pilną ar dalinį suverenumą kažkokioje teritorijoje. Kadangi vaidini, kad tavo smegenys kaip vištos ir pamiršai, kad jau buvom ape tai pernai kalbėję, tai va tau vėl ištrauka iš lietuviškosios enciklopedijos: Kapituliacija - ginkluotos kovos nutraukimas, pasidavimas priešui, sutikimas su jo diktuojamomis sąlygomis. Kapituliacija gali būti besąlygė, kai sąlygas nurodo nugalėtojas (tokia buvo Vokietijos kapituliacija 1945), ir su tam tikromis sąlygomis, su kuriomis priešas sutinka pasiduoti (pvz., pasidavusiųjų saugumo garantavimas). Ukraina sutinka kapituliuoti tam tikromis sąlygomis. Rusija reikalauja praktiškai besąlyginės kapituliacijos. Individualios kelionės
Investicijos |
|
| 2026-02-22 14:20 #868529 | |
|
Zu [2026-02-22 11:46]: Iš pradžių sakai, kad yra daugiau galimybių, dabar jau, kad nesutinka sudaryti laikinas paliaubas. Tai kur tos tavo galimybės? Eilinės fantazijos. Niekas niekada nekalbėjo apie laikinas paliaubas. Zelenskis jau metai siekia ilgalaikių paliaubų. Galbūt sutiktų ir su laikinomis, bet apie tokias kalbos nebuvo. Paliaubos, kokių siekia Zelenskis, yra "amžinos", t.y. jos bus tol, kol Rusija nepradės naujo įsiveržimo. Tokios paliaubos yra tarp Rusijos ir Japonijos ir jos tesiasi jau tuoj 100 metų. Panašios paliaubos yra tarp graikų ir turkų Kipro. Joms irgi jau 50 metų. Individualios kelionės
Investicijos |
|
| 2026-02-22 15:28 #868535 | |
|
cos'as eilinį kartą nusipeza. putinas nesiūlo jokių paliaubų, jis reikalauja, kad Ukraina kapituliuotų pagal jo sąlygas arba karas bus tęsiamas toliau. Todėl kai kai cos'as peza apie "daugiau galymybių", jis tiesiog nusipeza.
|
|
| 2026-02-22 15:35 #868536 | |
|
Štai kodėl reikia nužudyti kuo daugiau rusofašistų okupantų:
https://www.currenttime.tv/a/systema-schemy-demurchiev/33682482.html Parshiukas 1[2016-03-11 02:27]:the currency has lost 350% of its value,
augissss 2020-05-03 13:07As jau senas ir suvaikejas,todel skaiciuoju kitaip |
|
| 2026-02-22 16:06 #868538 | |
|
Zu [2026-02-22 15:28]: cos'as eilinį kartą nusipeza. putinas nesiūlo jokių paliaubų, jis reikalauja, kad Ukraina kapituliuotų pagal jo sąlygas arba karas bus tęsiamas toliau. Todėl kai kai cos'as peza apie "daugiau galymybių", jis tiesiog nusipeza. Ukraina neturi jokių galimybių. Putinas kaip tik kelis kartus pareiškė, kad paliaubos jo nedomina ir taika - taip pat. cos kliedesiai skirti tokiems pat kaip jis Rusijos patriotams "nuotaikai pakelti". Nors bent kiek proto turintis rašistas puikiai suvokia, kad Putino karas - Puino rankose. Nori baigia nori tęsia. O Zelenskis neturi nei pasirinkimų nei galimybių kažką "susitarti" su Putinu. Individualios kelionės
Investicijos |
|
|
|
2026-02-22 19:42 #868548 |
|
biskis [2026-02-22 13:21]: cos [2022-02-24 15:56]: liūdna, kai kaimynas šalia įsisiautėja ir tampa nevaldomas - putinas šiandien pastatė save į vieną gretą su hitleriu, putino rėžimas galutinai izoliavo Rusiją nuo likusio pasaulio ir pastatė save už įstatymo ribų, pasekmes dabar sunku prognozuoti. biškis, putinas, 2022.02.24 įsiveržęs į Ukrainą, pradėjo agresyvų tarpvalstybinį karą ir tapo tokiu pat agresorium, kokiu tapo hitleris, 1939.09.01 įsiveržęs į Lenkiją... Nesuprantu, ką tu nori čia pasakyti, antrą kartą, kaip papūga, kartodamas šią mano prieš keturis metus parašytą citatą. Jei turi kažkokį konkretų klausimą, tai nesikamuok, nebijok paklausti, niekas tau už tai per galvą neduos... Darriusk [2026-02-22 13:25]: Ukraina sutinka kapituliuoti tam tikromis sąlygomis. Rusija reikalauja praktiškai besąlyginės kapituliacijos. Dariuk, aiškinu tau paskutinį kartą, kapituliacija skiriasi nuo paliaubų ar taikos derybų tuo, kad viena iš kariaujančių pusių PASIDUODA (t.y. kapituliuoja) savo priešui. Tai yra esmė, o ne kažkokios sąlygos (kokias tu dar gali kelti sąlygas, jei pasiduodi). Rusijos - Ukrainos kare nei viena iš kariaujančių pusių nepasiduoda priešui, t.y nekapituliuoja, abi kariaujančios pusės pastoviai DERASI dėl karo nutraukimo sąlygų, o tų derybų rezultate, priklausomai nuo sutartų sąlygų, gali būti paskelbtos paliaubos (t.y. laikinas karo veiksmų sustabdymas sutartam laikotarpiui) arba pasirašytas taikos susitarimas (sutartis), kas sąlygoja visišką, neterminuotą karo veiksmų nutraukimą, išlaikant kariaujančių šalių nepriklausomybę (ir teritorinį vientisumą, priklausomai nuo sutartų sąlygų). Kapituliacijos (sąlyginės ar besąlyginės) atveju, kapituliavusios (pasidavusios) šalies tolimesnis egzistavimas visiškai priklauso nuo nugalėtojo malonės, o ne nuo šalių derybose sutartų sąlygų). Įsisąmonink tai ir daugiau čia nebekliedėk apie Ukrainos kapituliaciją, visus juokindamas. |
|
| 2026-02-22 20:11 #868551 | |
|
cos [2026-02-22 19:42]: Darriusk [2026-02-22 13:25]: Ukraina sutinka kapituliuoti tam tikromis sąlygomis. Rusija reikalauja praktiškai besąlyginės kapituliacijos. Dariuk, aiškinu tau paskutinį kartą, kapituliacija skiriasi nuo paliaubų ar taikos derybų tuo, kad viena iš kariaujančių pusių PASIDUODA (t.y. kapituliuoja) savo priešui. Tai yra esmė, o ne kažkokios sąlygos Tai vistiek prieštarauji kaip avinas. Jeigu enciklopedija tau ne rodiklis, susigalvojai pats savo asmeninę sąvokos interpretaciją, tai nejuokink kitų ta savo interpretacija. Primenu 3 kartą: Kapituliacija - ginkluotos kovos nutraukimas, pasidavimas priešui, sutikimas su jo diktuojamomis sąlygomis. Kapituliacija gali būti su tam tikromis sąlygomis, su kuriomis priešas sutinka pasiduoti (pvz., pasidavusiųjų saugumo garantavimas). Šaltinis - lietuviškoji enciklopedija. Tavo rusiškos neieškojau, ot įdomu ar ten taip pat ? Reikia paieškoti. Neradau rusiškai taip pat aiškiai kaip lietuviškai, bet va: Капитуляция (нем. Kapitulation) — договор о прекращении вооружённой борьбы между противостоящими силами в международном праве — прекращение вооружённой борьбы и сдача вооружённых сил одного из воюющих государств. Сдающаяся сторона пытается выговорить возможно выгодные условия, o toliau rašoma apie besąlyginę kapituliaciją: Безоговорочная капитуляция (англ. unconditional surrender, US) — повсеместное прекращение военных действий, разоружение и сдача всех вооруженных сил капитулирующего государства без каких бы то ни было условий. Kaip matai net ir tavo dievinamos Rusijos žodyne yra dvi kapituliacijos rūšys - besąlyginė, kokios reikalauja tavo Putinas, ir su sąlygomis, dėl kurių bando derėtis Zelenskis. Individualios kelionės
Investicijos |
|
|
|
2026-02-22 20:20 #868554 |
|
Darriusk [2026-02-22 20:11]: Primenu 3 kartą: Kapituliacija - ginkluotos kovos nutraukimas, pasidavimas priešui.... Nesuk sau galvos dėl Ukrainos, kapituliacija ar nekapituliacija. DZIN jau. Rusija pernai baigė ššš malti ir normaliai bombinti pradėjo viską. Principe baigta jau su Ukraina. Niekam ji jau neidomi, nurašė ją tiek JAV, tiek EU. Po karo ten vargas bus. Viskas sugriauta, šalis praskolinta, ekonomikos neliko, pinigų neliko. Banditizmas visur bus. Jokių pagalbų nebus, bus kaip koks Irakas, ar Libija - tik naftos neturės. |
|
| 2026-02-22 20:24 #868555 | |
|
Krosneles.eu [2026-02-22 20:20]: Darriusk [2026-02-22 20:11]: Primenu 3 kartą: Kapituliacija - ginkluotos kovos nutraukimas, pasidavimas priešui.... Rusija pernai baigė ššš malti ir normaliai bombinti pradėjo viską. Principe baigta jau su Ukraina. Tu šitą giesmelę giedi jau 3 metus. O tavo ta dievinama Rusija nuo 2023 pradžios gal 10 kaimų griuvėsių tesugebėjo užgrobti. Jau patys užkietėję Rusijos patriotai pradeda bumbėti kad kažkas negerai, tik tu vienas toks jų tarpe optimistas Iki tavo pergalės dar ojoj kaip toli. O iki tavo išsvajotos Lietuvos okupacijos tai išvis nedagyvensi, geriau ir nebesvaik Individualios kelionės
Investicijos |
|
|
|
2026-02-22 20:33 #868556 |
|
Kolegos grįžo iš Charkivo. Nuvežė labdaros. Bendravo su vietiniais, su kariškiais, su veteranais ir t.t.
Labai džiaugiasi Lietuvių palaikymu. Priima šiltai ir maloniai. Lietuviai ten labai gerbiami. Džiaugiasi kai kažkas atvyksta. Šiuo metu karas vyksta 75% dronais, 20% artilerija ir 5% likę tiesioginio kontakto. Tiesiogiai iš fronto, iš Charkivo, kur dauguma iki karo gyveno rusai - dabar rusų maksimaliai nekenčia. Nebevadina net žmonėmis. Ukrainiečiai niekas nepasiduos, ir nepanašu kad reikės. Motyvacija ir pasiryžimas didžiulis. Ir kaip supratau, viskas pas juos gerai. rusai pasidavinėja į belaisvę, nes grįžti atgal = būti sušaudytam. Praeitą kartą kolegos buvo rudenį (keleta mėn atgal). Frontas nei trupučio nepajudėjo, tik prasiplėtė karinė zona dėl dronų technologijų. Amunicijos, ginklų, maisto turi pakankamai. Nepasiduos ukrainiečiai. |
|
|
|
2026-02-22 20:35 #868557 |
|
Darriusk [2026-02-22 20:24]: Jau patys užkietėję Rusijos patriotai pradeda bumbėti kad kažkas negerai, tik tu vienas toks jų tarpe optimistas Tikrai Rusijoje jau visi burba, sako kiek čia ššš galima malti, normaliai kariauti reikia pradėti. Rusija turi parodyti savo jėgą. Jei Putinas nesugebės, tai nuvers jį. Ateis koks jaunas ir energingas į valdžią ir parodys ką Rusija gali. |
|
| 2026-02-22 20:52 #868561 | |
|
Krosneles.eu [2026-02-22 20:35]: Tikrai Rusijoje jau visi burba, sako kiek čia ššš galima malti, normaliai kariauti reikia pradėti. Rusija turi parodyti savo jėgą. Eik tu su savo Rusija ir su savo jėga nejuokinęs Rusijos patriotų tarpe daug durnelių, bet kai tu Lietuvoje gyvendamas toks bukas Rusijos patriotas esi - tai nenormalu. Dar kartą tau sakau - nustok svajoti apie Lietuvos okupaciją. Liūdna bus kai teks mirti, o Lietuva vis dar yra. O jeigu išliks dar netgi ir Ukraina, tai kaip išgyvensi tokią savo asmeninę tragediją ???? Prisimeni savo dievinamo vado kalbą 2022ųjų vasarį ? Turėtum kiekvieną savo vado žodį atsiminti, bet priminsiu dėl visa ko - o sakė jis, kad ta jo SVO greit baigsis, maždaug savaitę užtruks. Individualios kelionės
Investicijos |
|
|
|
2026-02-22 20:54 #868562 |
|
Marius_ [2026-02-22 20:33]: Nepasiduos ukrainiečiai. paaiškink šitą Dariukui, nes jis čia pastoviai kliedi apie ukrainiečių pasidavimą/kapituliaciją. Tik paaiškink rusiškai arba lenkiškai, nes lietuviškai jis nesupranta - pats pateikia citatą iš enciklopedijos, kur lietuviškai parašyta, kad kapituliacija - tai pasidavimas priešui, o su sąlygomis ar be jų - antraeilis dalykas, bet vis vien , kaip užsispyręs asilas bliauna, kad kapituliacija - tai sąlygos... Darriusk [2026-02-22 20:11]:
Kapituliacija - ginkluotos kovos nutraukimas, pasidavimas priešui, sutikimas su jo diktuojamomis sąlygomis. Kapituliacija gali būti su tam tikromis sąlygomis, su kuriomis priešas sutinka pasiduoti (pvz., pasidavusiųjų saugumo garantavimas). Šaltinis - lietuviškoji enciklopedija. |
|
|
|
2026-02-22 20:58 #868563 |
|
Darriusk [2026-02-22 20:52]: Eik tu su savo Rusija ir su savo jėga nejuokinęs Rusijos patriotų tarpe daug durnelių, bet kai tu Lietuvoje gyvendamas toks bukas Rusijos patriotas esi - tai nenormalu. Dar kartą tau sakau - nustok svajoti apie Lietuvos okupaciją. Liūdna bus kai teks mirti, o Lietuva vis dar yra. O jeigu išliks dar netgi ir Ukraina, tai kaip išgyvensi tokią savo asmeninę tragediją ???? Tu kažkokių nesąmonių prisigalvoji. Aš visada sakiau kad Lietuvai nereikia jokio pono nei iš Rusijos, nei iš Briuselio. O dėl Ukrainos, tai čia elementari matematika, tegul kariauja kol kariaujasi, niekas jiems netrukdo. Gali ir iki Maskvos eiti. Tik tiek kad EU parama baiginėsis. |
|
|
|
2026-02-22 21:06 #868564 |
|
Neseniai žiūrėjau įdomų podcastą, kuriame buvo kalbama apie karus ir jų pabaigas plačiame istoriniame kontekste.
Esminė mintis paprasta, bet nemaloni: karuose beveik niekada nebūna tikrų laimėtojų. Pralaimėjusi šalis dažnai praranda suverenitetą, teritorijas ar ateities perspektyvą. Laimėjusi – lieka maksimaliai išsekinta: su milžiniškomis skolomis, prarastais resursais ir vidinėmis problemomis. Kitaip tariant, skirtingais būdais pralaimi abi pusės – tik skirtingu laiku. Tuo tarpu didžiausią naudą dažnai gauna tie, kurie patys nekariauja, o prekiauja ginklais ir finansuoja konfliktą. Dabartiniame kontekste tai akivaizdžiai matyti JAV ir Kinijos ekonominiuose interesuose. Todėl kai kurie Vakarų politiniai sprendimai labiau primena šaltą interesų balansavimą, o ne moralinį karų vertinimą. |
|
| 2026-02-22 21:08 #868565 | |
|
cos [2026-02-22 20:54]: paaiškink šitą Dariukui, nes jis čia pastoviai kliedi apie ukrainiečių pasidavimą/kapituliaciją. Darriusk [2026-02-22 20:11]: Kapituliacija - ginkluotos kovos nutraukimas, pasidavimas priešui, sutikimas su jo diktuojamomis sąlygomis. Kapituliacija gali būti su tam tikromis sąlygomis, su kuriomis priešas sutinka pasiduoti (pvz., pasidavusiųjų saugumo garantavimas). Šaltinis - lietuviškoji enciklopedija. Durnas daikte - Ukraina nepasiduoda, nes tam nėra jokių objektyvių sąlygų. Aš kapituliacija pavadinau galimą variantą ( bet tik variantą !!! ) kada Ukraina atiduoda likusias Donecko ir Luhansko sričių teritorijas be kovos. Su sąlyga, kad Rusija palieka ją ramybėje. Tai būtų tokia sąlyginė kapituliacija - atiduoti teritoriją mainais už taiką. Sprendžiant iš Zelenskio kalbų ir derybų - Ukraina gal ir sutiktų su tuo. O tu visą laiką aiškini, kad kapituliacija - tai kai visiškai pasiduodi, be jokių sąlygų, garantijų ir pan. Praktiškai to ir reikalauja tavo Putinas. Ir tu visą laiką aiškini, kad Zelenskis turi pasiduoti. Tokio pasidavimo nebus, nes jis gali būti tik tada kai Putino armija bus Kijeve. Laimėti karo Ukraina negali. Bet ir Rusija negali okupuoti visos Ukrainos. Todėl Ukraina susitaikė su teritorijos praradimu ir bando pasiekti paliaubas. Tavo Rusija gi deklaruoja, kad okupuos visą Ukrainą ir paliaubos jos nedomina. Tu jau daugiau kaip metus vis suki plokštelę apie tai, kad Zelenskis privalo kapituliuoti. Būtent - pasiduoti. Ir vis "piktiniesi", kad Ukraina nepasiduoda. Individualios kelionės
Investicijos |
|
|
|
2026-02-22 21:15 #868566 |
|
Marius_ [2026-02-22 21:06]: Kitaip tariant, skirtingais būdais pralaimi abi pusės – tik skirtingu laiku. Tuo tarpu didžiausią naudą dažnai gauna tie, kurie patys nekariauja, o prekiauja ginklais ir finansuoja konfliktą. Dabartiniame kontekste tai akivaizdžiai matyti JAV ir Kinijos ekonominiuose interesuose. Todėl kai kurie Vakarų politiniai sprendimai labiau primena šaltą interesų balansavimą, o ne moralinį karų vertinimą. Tai taip. Niekas čia ir neslepia. JAV sako, kad ginklus parduoda ir tegul moka pinigus EU, o ten jau ginklus galės atiduoti Ukrainai. JAV labai daug uždirbs iš karo Ukrainoje. 1. Ginklų pardavimas. 2. Resursų sutartis su Ukraina 500 milijardų sumai. 3. Gaus dujotiekius iš Rusijos ir tieks amerikietiškas dujas iš Rusijos į EU. 4. Dar daug EU pramonės persikels į Ameriką, uždarys fabrikėlius EU, įrengimus nuveš į JAV. Vieni pliusai Amerikai. |
|
| 2026-02-22 21:22 #868568 | |
|
Marius_ [2026-02-22 21:06]: Tuo tarpu didžiausią naudą dažnai gauna tie, kurie patys nekariauja, o prekiauja ginklais ir finansuoja konfliktą. Dabartiniame kontekste tai akivaizdžiai matyti JAV ir Kinijos ekonominiuose interesuose. Todėl kai kurie Vakarų politiniai sprendimai labiau primena šaltą interesų balansavimą, o ne moralinį karų vertinimą. "Vakarų" jau kaip ir nebėra, nes JAV Europai toks pat draugas kaip arabų pasaulis. 1. Didžiausią, tiesiog milžinišką naudą iš Putino karo turi Kinija. Nauda turbūt šimtai milijardų. Niekas nesuskaičiuos. Todėl Kinija ir nebando to karo stabdyti, nors būtent Kinija gali tą karą baigti per 3 dienas; 2. JAV pardavinėja ginklus, tai irgi turi šiokią tokią naudą. Bet JAV dabar laikosi pozicijos, kad jai px kas tą karą laimės ir kada jis baigsis. Lieka stebėtojo vaidmenyje; 3. Europa nori-nenori privalo padėti Ukrainai. Ir vienintelė Europa suinteresuota, kad karas baigtųsi kuo greičiau. Bet Europa negali įtakoti Putino, tai ji tėra tik "aktyvus sirgalius". Individualios kelionės
Investicijos |
|
|
|
2026-02-22 21:32 #868570 |
|
Darriusk [2026-02-22 21:22]: "Vakarų" jau kaip ir nebėra, nes JAV Europai toks pat draugas kaip arabų pasaulis. JAV niekada ir nebuvo Europai draugas. JAV sugriovė Europos kolonijines valstybes ir uždirbo per WW2. JAV visada žiūrėjo tik savęs. Nežinau iš kur čia atsiradusi buvo mintis, kad JAV buvo draugas EU. Europai niekada nebuvo leidžiama gamintis ginklų, kurti savo normalias kariuomenes. Gal tik Prancūzija turėjo didesnę galią, bet ji buvo viena iš WW2 laimėtojų. |
|



