| Autorius | Žinutė |
| 2026-02-18 11:21 #867974 | |
|
mūsų LDK ir Lietuvos žydeliai nieko bendra su dabartinio Izraelio vėliava neturi. O LDK ir Lietuva buvo viena tolerantiškiausių žydų atžvilgiu. Pogromų nebuvo, kas beje labai populiaru buvo tiek Europoje (ansksčiau) o dabartinėje Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos teritorijoje tas buvo propaguojama iki sąlyginai nesenų laikų.
|
|
| 2026-02-18 11:55 #867978 | |
|
Krosneles.eu [2026-02-17 23:11]: katuris [2026-02-17 22:56]: Cia vadas vova apie cos greiciausiai varo... Paskutiniame, pernai išleistame istorijos vadovėlyje jau rašoma, kad Baltijos valstybės visada buvo atvirai priešiškos Rusijai, jos remia bet kokias antirusiškas iniciatyvas. Čia vadovėlyje minimi nacių baudžiamųjų dalinių kolaborantai, o Baltijos šalių gatvėse esą vyksta buvusių SS karių ir jų rėmėjų eitynės. Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/naujienos/lietuvoje/rusijos-mokyklose-nauja-istorijos-versija-apie-lietuva-120212561 Šiaip Rygoje pastoviai vyksta buvusių SS karių eitynės. Google duoda kalnus nuotraukų ir net vokiečiai, anglai rašo apie SS veteranų maršus Rygoje. O kas buvo tie latvių SS daliniai? Ten buvo išskirtinai fronto daliniai, latvių vyrai, kuriuos vokiečiai sugaude per jėgą, ir aprengė ss uniforma, kad jie nesugalvotu pasiduoti i nelaisvę. Nes ss dalinių kareivius išsyk sušaudydavo. Jie su holokaustu at vietinių gyventojų naikinimu nieko bendro neturėjo. Bet kodėl visi apeina kampu tema , apie žydų indėlį naikinant ccc tautas, įskaitant ir lietuvius. Lietuvoje ši tema išvis baisus tabu, visi prisimena kas įvyko su ponų sadausku. Šios temos nevalia nei tirti, nei apie ją kalbėti. Griežtai uždrausta. Ką jie ten taip slepia? Yra tokia patarle, vagie kepurė dega. Ir visi užmiršta apie pačiu rusų kolaboravima su naciais, įskaitant pati Staliną, ir cccr politini biurą, Apie masinius tiekimus i Vokietiją, iki 1941 m, kad naciu karo mašina geriau suktųsi. Pagal statistiką, okupuotoje Rusijos dalyje apie 50 proc policininkų buvo vakaryksciai NKVD darbuotojai. Žydų tauta irgi nukentėjo nuo komunistų, ir gana smarkiai. Jau rašiau kaip iš žydų tautybės miestu gyventoju gpu ir NKVD issunkdavo pinigus, po 1930 m. Bet tai prasidėjo nuo 1918 m ir tesesi iki 1990 m. Bet kaip ne keista, beveik visa Rusijos ir cccr politinė ir spec tarnybų vadovybe buvo žydai, iki dabar. |
|
|
|
2026-02-18 12:14 #867981 |
|
Latviu ir estu SS daliniai buvo savanoriski. Latviai yra nacistai neblogi ir dabar, turint omenyje ju debiliskus istatymus su kalbos egzaminais.
"ir aprengė ss uniforma, kad jie nesugalvotu pasiduoti i nelaisvę. Nes ss dalinių kareivius išsyk sušaudydavo." Kurwa durnesiu paaiskinimu kazin ar gali sugalvot Tu senas degrade, varyk savo antis shert. |
|
| 2026-02-18 12:29 #867982 | |
|
C# [2026-02-18 12:14]: Latviu ir estu SS daliniai buvo savanoriski. Latviai yra nacistai neblogi ir dabar, turint omenyje ju debiliskus istatymus su kalbos egzaminais. "ir aprengė ss uniforma, kad jie nesugalvotu pasiduoti i nelaisvę. Nes ss dalinių kareivius išsyk sušaudydavo." Kurwa durnesiu paaiskinimu kazin ar gali sugalvot Tu senas degrade, varyk savo antis shert. Karvutė ko toks piktas? Ar niekas nesukerge? Negerai negerai. Košmaras. Ar šieno negauni? Kreipkis į mūsų gerbiama litwina toni. Jis lyg tai žadėjo tau pagelbėti. |
|
|
|
2026-02-18 12:40 #867985 |
|
Faraonas [2026-02-18 11:55]: O kas buvo tie latvių SS daliniai? Ten buvo išskirtinai fronto daliniai, latvių vyrai, kuriuos vokiečiai sugaude per jėgą, ir aprengė ss uniforma, kad jie nesugalvotu pasiduoti i nelaisvę. Nes ss dalinių kareivius išsyk sušaudydavo. Nežinau latvių istorijos, bet labai abejoju, kad sugaudytus siuntė į elitinius Vokietijos dalinius. Greičiau jau buvo savanoriai, ir atsižymėję jau prie žydų naikinimo. Būtent tokie, kad negalėtų pasiduoti ir būtų sušaudyti už buvusius darbelius. O kadangi iki šių dienų darė savo eitynes Latvijoje, šventė SS ir naudojo nacių simboliką, vadinasi jie buvo ir yra idėjiniai, buvo savanoriais. Taip logiškai gaunasi. |
|
|
|
2026-02-18 12:43 #867987 |
|
Darriusk [2026-02-18 11:00]: Labiausiai nepatenkinti yra žydai Izraelyje, UK, JAV. Jie kažkokią nuoskaudą jaučia, kad kalną jų paleido per kaminą, o dabar šlovina vokiečių SS Latvijoje. Tai ir sakau - tu dar ir Izraelio patriotas. Čia tai tu "eini su trendu", nes pastoviai kalbėti apie žydų skriaudas - labai populiaru, o politikams - netgi būtina. Va Vilniaus sporto rūmuose matyt bus žydų muziejus. Sakyčiau žydų muziejus turėtų būti kiekviename Lietuvos mieste. O taip pat turėtų būti atstatytos visos iki karo buvusios sinagogos ir žydų mokslo įstaigos. Tokių Lietuvoje buvo ohoho kiek. ... dar gerai būtų kasmet organizuoti atsiprašymo už skriaudas žydams dieną. Tada visi Lietuvos žmonės turėtų kolektyviai atsiprašyti žydų, gal iškelti Gedimino pilyje Izraelio vėliavą ir pan. Kažkaip aš laikausi nuomonės, kad negerai naikinti ir deginti krematoriumuose žmonės, nors jie ir žydai būtų. Čia mūsų skirtingos nuomonės. |
|
|
|
2026-02-18 12:44 #867988 |
|
Kad ten buvo savanoriu dauguma, tas ir arkliui aisku.
Todel kad kai vokieciai pirmais karo metais dave pizdi SSRS ir atsidure beveik prie Maskvos, visi galvojo kad su sovietais jau baigta. Kad atejo nauja amzina valdzia. Todel tokiu verstaskuriu buvo tonos, tame tarpe ir tarp paciu rusu. Keista kad pas lietuvius tokio dalinio neatsirado. Tarp visu pribaltu pasirode maziausi nacikai. Nors zydu naikinime visviena atsizymejo. Tiek ziniu |
|
| 2026-02-18 12:44 #867989 | |
|
Krosneles.eu [2026-02-18 12:40]: Būtent tokie, kad negalėtų pasiduoti ir būtų sušaudyti už buvusius darbelius. Tau mažai dar ? Prišaudė taviškiai tų latvių tiek ir tiek. Ir "už darbelius" ir be darbelių. Koks skirtumas darbeliai/nedarbeliai ? Svarbu planas. Apie 140 000–200 000 žmonių – tiek Latvijos gyventojų buvo represuoti (suimti, deportuoti, įkalinti). Apie 40 000–60 000 žmonių laikomi žuvusiais dėl sovietinių represijų (įskaitant sušaudytus, mirusius Gulago lageriuose ar tremtyje). Individualios kelionės
Investicijos |
|
|
|
2026-02-18 12:47 #867992 |
|
C# [2026-02-18 12:44]: Keista kad pas lietuvius tokio dalinio neatsirado. Tarp visu pribaltu pasirode maziausi nacikai. Nors zydu naikinime visviena atsizymejo. Vokiečiai lietuvius laikė antrarūšiais ir planavo visus išsiųsti dirbti į Sibirą, kai Vokietija būtų užėmusi Rusiją. Tik žemaičius laikė žmonėmis. |
|
| 2026-02-18 12:48 #867993 | |
|
Krosneles.eu [2026-02-18 12:40]: Faraonas [2026-02-18 11:55]: O kas buvo tie latvių SS daliniai? Ten buvo išskirtinai fronto daliniai, latvių vyrai, kuriuos vokiečiai sugaude per jėgą, ir aprengė ss uniforma, kad jie nesugalvotu pasiduoti i nelaisvę. Nes ss dalinių kareivius išsyk sušaudydavo. Nežinau latvių istorijos, bet labai abejoju, kad sugaudytus siuntė į elitinius Vokietijos dalinius. Greičiau jau buvo savanoriai, ir atsižymėję jau prie žydų naikinimo. Būtent tokie, kad negalėtų pasiduoti ir būtų sušaudyti už buvusius darbelius. O kadangi iki šių dienų darė savo eitynes Latvijoje, šventė SS ir naudojo nacių simboliką, vadinasi jie buvo ir yra idėjiniai, buvo savanoriais. Taip logiškai gaunasi. Vėl kliedi. Ten nebuvo joks elitas. Elitas sedejo Berlyne. Ten buvo eiliniai latvių vyrai, aprengti Ss uniforma, ir išsiųsti į frontą. Lietuvoje vokiečiams sekėsi blogiau, nes čia buvo gana stiprus antinaciu pogrindis, kuriam priklausė ir dabar plakami skirpa ir Noreika. Bet ir cia sugaude kelis tūkstančius vyrų ir išsiuntė į frontą, grasindami sušaudymu. Pvz, 7 rysiu batalionas, vadas majoras lietuvis. Ir vel, kodėl tu apeini tema, apie žydų indėlį naikinant lietuvius. Lietuvos NKVD vadovybeje jų buvo kaip prisikta. |
|
|
|
2026-02-18 12:52 #867995 |
|
Darriusk [2026-02-18 12:44]: Krosneles.eu [2026-02-18 12:40]: Būtent tokie, kad negalėtų pasiduoti ir būtų sušaudyti už buvusius darbelius. Tau mažai dar ? Prišaudė taviškiai tų latvių tiek ir tiek. Ir "už darbelius" ir be darbelių. Koks skirtumas darbeliai/nedarbeliai ? Svarbu planas. Apie 140 000–200 000 žmonių – tiek Latvijos gyventojų buvo represuoti (suimti, deportuoti, įkalinti). Apie 40 000–60 000 žmonių laikomi žuvusiais dėl sovietinių represijų (įskaitant sušaudytus, mirusius Gulago lageriuose ar tremtyje). Praėjus kelioms dienoms po nacių kariuomenės invazijos į Latviją, prasidėjo ten gyvenusių žydų pogromas: tyčiojimasis, grobimai, žudymai. Kiek vėliau pradėtas suplanuotas masinis žydų tautybės gyventojų naikinimas. Viso Latvijoje (pagal Neeilinės komisijos nacių nusikaltimams tirti duomenis) ištyrus kapavietes suskaičiuota, kad sušaudyta 300 tūkstančių žydų. Tokių kapaviečių kaimyninėje šalyje yra 17. Viena iš tokių – Rumbula miškas. https://www.lzb.lt/2014/08/01/kaimynines-latvijos-zydu-kancia-per-ii-aji-pasaulini-kara/ ------------------------- Kaip matai Latvijoje net 1,5 karto daugiau sunaikino žydų nei Lietuvoje. 300'000. |
|
|
|
2026-02-18 12:54 #867996 |
|
Faraonas [2026-02-18 12:48]: Ir vel, kodėl tu apeini tema, apie žydų indėlį naikinant lietuvius. Lietuvos NKVD vadovybeje jų buvo kaip prisikta. O tu pabandyk įsivaizduoti, kaip Rusijos žydas žiūrėtų į lietuvius, jei LT sunaikinta 200'000 žydų. Tikriausiai su meile akyse? Beje NKVD didelė dalis buvo ir ukrainiečių, irgi prisidėjo prie lietuvių naikinimo. Bet tu su meile akyse žiūri į ukrainiečius? |
|
|
|
2026-02-18 12:59 #868001
1
|
|
Darriusk [2026-02-18 11:00]: Va Vilniaus sporto rūmuose matyt bus žydų muziejus. Sakyčiau žydų muziejus turėtų būti kiekviename Lietuvos mieste. O taip pat turėtų būti atstatytos visos iki karo buvusios sinagogos ir žydų mokslo įstaigos. Tokių Lietuvoje buvo ohoho kiek. nors šie tavo palinkėjimai parašyti su minuso ženklu, jiems pritartų dauguma Lietuvos žmonių, bėda tik tame, kad po WW2, naciai su baltaraiščių lietuvių pagalba pasistengė, kad tų žydų Lietuvoje praktiškai neliktų. Faraonas [2026-02-18 11:55]: O kas buvo tie latvių SS daliniai? --- Jie su holokaustu at vietinių gyventojų naikinimu nieko bendro neturėjo. nebūtum toks kvailas, tai bent pats sau neprieštarautum - jei SS su holokaustu ir vietinių naikinimu nieko bendro neturėjo, tai kodėl tada sąjungininkai: Faraonas [2026-02-18 11:55]: Nes ss dalinių kareivius išsyk sušaudydavo. Krosneles.eu [2026-02-18 12:47]: Vokiečiai lietuvius laikė antrarūšiais ir planavo visus išsiųsti dirbti į Sibirą, kai Vokietija būtų užėmusi Rusiją. visiškai teisingai, tai buvo pagrindinė priežastis neformuoti lietuviškos SS divizijos, pagal nacių planą OST, latviai su estais buvo laikomi artimais arijams, o antrarūšiams lietuviams numatyta vieta Sibire Estiją ir Latviją numatyta ištisai suvokietinti, Lietuvą – visą kolonizuoti: lietuviai, nacių nuomone, rasiniu požiūriu mažiau tiko būti vokietinami – turėjo per daug slaviško kraujo https://www.vle.lt/straipsnis/ost-planas/ |
|
| 2026-02-18 13:07 #868003 | |
|
Krosneles.eu [2026-02-18 12:52]: Darriusk [2026-02-18 12:44]: Krosneles.eu [2026-02-18 12:40]: Būtent tokie, kad negalėtų pasiduoti ir būtų sušaudyti už buvusius darbelius. Tau mažai dar ? Prišaudė taviškiai tų latvių tiek ir tiek. Ir "už darbelius" ir be darbelių. Koks skirtumas darbeliai/nedarbeliai ? Svarbu planas. Apie 140 000–200 000 žmonių – tiek Latvijos gyventojų buvo represuoti (suimti, deportuoti, įkalinti). Apie 40 000–60 000 žmonių laikomi žuvusiais dėl sovietinių represijų (įskaitant sušaudytus, mirusius Gulago lageriuose ar tremtyje). Praėjus kelioms dienoms po nacių kariuomenės invazijos į Latviją, prasidėjo ten gyvenusių žydų pogromas: tyčiojimasis, grobimai, žudymai. Kiek vėliau pradėtas suplanuotas masinis žydų tautybės gyventojų naikinimas. Viso Latvijoje (pagal Neeilinės komisijos nacių nusikaltimams tirti duomenis) ištyrus kapavietes suskaičiuota, kad sušaudyta 300 tūkstančių žydų. Tokių kapaviečių kaimyninėje šalyje yra 17. Viena iš tokių – Rumbula miškas. https://www.lzb.lt/2014/08/01/kaimynines-latvijos-zydu-kancia-per-ii-aji-pasaulini-kara/ ------------------------- Kaip matai Latvijoje net 1,5 karto daugiau sunaikino žydų nei Lietuvoje. 300'000. Tik man įdomu, ar išvis Latvijoje tuo metu buvo 300 000 žydų. Turint omenyje, kad nemaža dalis iš ju kolaburavo su sovietais ir laiku pabėgo į Rusiją, karo pradžioje. Ir kodėl žydų žudynės ir pogromai prasidėjo tik nuo vokiečių įsiveržimo?/ Kaip dabar rusai sako, gdie vy byli vosiem liet? Kaip ir Lietuvoje , dabar skelbia kad žydų užmušta pas mus 250 000 , o pagal statistiką , skelbta išsyk po karo , Lietuvoje 1940 m gyveno apie 110 000 žydų. Dalis emigravo , dalis pabėgo į Rusiją,dalį išgelbėjo lietuviai, o užmušta apie 75 000. Šaltinis knyga, vienui vieni, autorius Juozas Ambrazevičius, laikinosios vyriausybės premjeras. Ir tu vėl tyli apie žydų indėlį į lietuvių žudynės. 1941 m birželio 13 d i lagerius išvežta 30 000 lietuvių , su mažais vaikais. Vaikų buvo apie 10 000. Iš jų žuvo nuo bado arba buvo sušaudyti apie 28 000. Tremimui vadovavo žydas NKVD vyr majoras gladkov. |
|
| 2026-02-18 13:16 #868008 | |
|
cos [2026-02-18 12:59]: Darriusk [2026-02-18 11:00]: Va Vilniaus sporto rūmuose matyt bus žydų muziejus. Sakyčiau žydų muziejus turėtų būti kiekviename Lietuvos mieste. O taip pat turėtų būti atstatytos visos iki karo buvusios sinagogos ir žydų mokslo įstaigos. Tokių Lietuvoje buvo ohoho kiek. nors šie tavo palinkėjimai parašyti su minuso ženklu, jiems pritartų dauguma Lietuvos žmonių, bėda tik tame, kad po WW2, naciai su laltaraiščių lietuvių pagalba pasistengė, kad tų žydų Lietuvoje praktiškai neliktų. Faraonas [2026-02-18 11:55]: O kas buvo tie latvių SS daliniai? --- Jie su holokaustu at vietinių gyventojų naikinimu nieko bendro neturėjo. nebūtum toks kvailas, tai bent pats sau neprieštarautum - jei SS su holokaustu ir vietinių naikinimu nieko bendro neturėjo, tai kodėl tada sąjungininkai: Faraonas [2026-02-18 11:55]: Nes ss dalinių kareivius išsyk sušaudydavo. Krosneles.eu [2026-02-18 12:47]: Vokiečiai lietuvius laikė antrarūšiais ir planavo visus išsiųsti dirbti į Sibirą, kai Vokietija būtų užėmusi Rusiją. visiškai teisingai, tai buvo pagrindinė priežastis neformuoti lietuviškos SS divizijos, pagal nacių planą OST, latviai su estais buvo laikomi artimais arijams, o antrarūšiams lietuviams numatyta vieta Sibire Estiją ir Latviją numatyta ištisai suvokietinti, Lietuvą – visą kolonizuoti: lietuviai, nacių nuomone, rasiniu požiūriu mažiau tiko būti vokietinami – turėjo per daug slaviško kraujo https://www.vle.lt/straipsnis/ost-planas/ Ot debilas. Ss daliniai buvo 2 rūšių. Tai lagerių ir vadovybės apsauga, ir grynai fronto daliniai. O pasakėčios apie nepribaigtus Pabaltijo fašistus tai sena kremliaus daina. O kaip tamstele vertini Stalino ir apskritai Rusijos indėlį paremti Hitleriui? Juk iki 1941 m tai buvo oficiali cccr linija, i Vokietiją bildejo šimtai eselonu, padėti vermachtui. Kaip vertini bendra raudonosios armijos ir wermachto parada breste, 1939 m rudenį? |
|
|
|
2026-02-18 13:20 #868010
1
|
|
Faraonas [2026-02-18 13:07]: Kaip ir Lietuvoje , dabar skelbia kad žydų užmušta pas mus 250 000 , o pagal statistiką , skelbta išsyk po karo , Lietuvoje 1940 m gyveno apie 110 000 žydų. Dalis emigravo , dalis pabėgo į Rusiją,dalį išgelbėjo lietuviai, o užmušta apie 75 000. Šaltinis knyga, vienui vieni, autorius Juozas Ambrazevičius, laikinosios vyriausybės premjeras. pats, kaip ir zezesininkas, kapstaisi kažkokiuose propos infošiukšlynuose ir skleidi kliedesius... Ambrazevičius buvo literatūrologas, o ne istorikas ir jo propagandiniai memuariniai kliedesiai neparemti jokiais šaltiniais. Jei nori tikros informacijos, remkis patikimais šaltiniais: Iš viso per nacių Vokietijos okupaciją ir SSRS–Vokietijos karą žuvo apie 195 000–200 000, karo pabaigos sulaukė tik 10 000–12 000 Lietuvos žydų. Pirmą kartą Lietuvoje per tokį trumpą laiką buvo nužudyta tiek daug žmonių. Savo istorija ir kultūra garsūs Lietuvos žydai (litvakai) buvo beveik sunaikinti. https://www.vle.lt/straipsnis/holokaustas/ |
|
| 2026-02-18 13:36 #868014 | |
|
Krosneles.eu [2026-02-18 12:52]: Kaip matai Latvijoje net 1,5 karto daugiau sunaikino žydų nei Lietuvoje. 300'000. Taigi. Ir Lietuvoje nemažai. Todėl ir siūlau Lietuvoje paskelbti atgalavimo dieną kada visi lietuviai kolektyvai atsiprašinėtų žydų tautos už Reicho padarytus nusikaltimus žydams. Na ir, kas be ko, tą dieną kiekvienas lietuvis turėtų paaukoti žydų reikalams ( žydų mokymo, religijos, kultūros ir t.t. įstaigoms ) tarkim po 1.000 EUR Kadangi, kaip pats sakai, lietuviai su latviais atsakingi už kelių milijonų žydų nužudymą, tai reikėtų, kad lietuviai ir sumokėtų žydams kompensacijas, pvz. už kiekvieną - po milijoną eurų Izraeliui. Tokių būdu LT mokesčių mokėtojai per kokius 10 metų išmokėtų Izraeliui apie 10 milijardų eurų. Kaip pats sakai, - per mažai latvių ir lietuvių buvo nužudyta ir nukankinta sovietų lageriuose. Turėjo būti daug daugiau. Gal ir tavo tėvai tada būtų tame saraše. O tai liko gyvi - negerai ... ta proga prisiminiau vieną istorinį nei tai faktą nei tai prasimanymą. Vienas toks veikėjas apie 1920us pareiškė, kad - pritaikius tau - "jei sužinočiau, kad mano mama lietuvė - užmuščiau". ... kodėl tu taip nekenti Lietuvos tai man nesuprantama. *** Individualios kelionės
Investicijos |
|
|
|
2026-02-18 13:45 #868015
1
|
|
Darriusk [2026-02-18 13:36]: Todėl ir siūlau Lietuvoje paskelbti atgalavimo dieną kada visi lietuviai kolektyvai atsiprašinėtų žydų tautos už Reicho padarytus nusikaltimus žydams. pavėlavai, Dariuk, su savo pasiūlymu, Lietuvoje jau yra tokia diena - rugsėjo 23 d. - Lietuvos žydų genocido atminimo diena. https://www.genocid.lt/centras/lt/4134/a/ |
|
| 2026-02-18 13:49 #868016 | |
|
cos [2026-02-18 13:45]: Darriusk [2026-02-18 13:36]: Todėl ir siūlau Lietuvoje paskelbti atgalavimo dieną kada visi lietuviai kolektyvai atsiprašinėtų žydų tautos už Reicho padarytus nusikaltimus žydams. pavėlavai, Dariuk, su savo pasiūlymu, Lietuvoje jau yra tokia diena - rugsėjo 23 d. - Lietuvos žydų genocido atminimo diena. Aš ne apie tai. Tai tik atminimo, o ne atgailavimo diena. Krosnelius gi aiškina, kad lietuviai atsakingi už holokaustą, Būtent lietuvių tauta. Todėl reikia, kad visi LT piliečiai, tame tarpe tu su krosnelium, atsiklaupę pagrindinėje miesto aikštėje kartotumėt - "esu kaltas, esu labai nusikaltęs žydų tautai". Brazauskas jau atsiprašė, bet reikia atsiprašinėti visiems ir kasmet. *** Individualios kelionės
Investicijos |
|
|
|
2026-02-18 13:58 #868019 |
|
Darriusk [2026-02-18 13:49]: Todėl reikia, kad visi LT piliečiai, tame tarpe tu su krosnelium, atsiklaupę pagrindinėje miesto aikštėje kartotumėt - "esu kaltas, esu labai nusikaltęs žydų tautai". Dariukas matyt persisunkė globalistų iš UK idėjų apie keliaklupščiavimą. Matyt jam patinka, kai anglai per futbolo rungtynes ir dar kokiomis progomis klaupiasi ir atsiprašinėja negrų, kad juos pardavė į vergovę prieš 100 metų. Dariukas toks vakarietiškas jau tapo, tuoj kryžiumi guls dėl LGBT ir jų teisių dar Sveikinu tave Dariuk, teisingu keliu eini |
|

