| Autorius | Žinutė |
|
|
2022-03-01 10:27 #708607 |
|
zz [2022-03-01 10:18]: Vakar priplauke ..... Per daug gerai, kad būtų tiesa |
|
| 2022-03-01 10:29 #708608 | |
|
čia yra putkos gyvenimo karas jis tikrai eis all-in užstatydamas savo šalį, jei kas pirma jo bunkeri neužsmaugs.
|
|
|
|
2022-03-01 10:41 #708611 |
|
tiesa neretai buna daug nuostabesne uz fantazijas...
RF juros desanto maistas laivuose prie Odesos Del mobilizacijos. Ua turi apie 300 tukst rezervistu su karo patirtimi. Todel kolkas priima i kariuomene tik savanorius, kurie jauni, puikios sveikatos ir butinai su karo patirtimi. Savanoriai vyresnio amziaus zmones (50+) gal tik 24 ir 25 dienomis galejo uzsirasyti i teritorine gynyba dideliuose miestuose. Dabar ten vietu nebera. Belieka pilstyti Molotovo kokteilius arba pasiemus medzioklinius su kaimynu grupe patruliuoti savo mikrorajonus, kad diversantai neseimininkautu nebaudziami. Kaimuose ir miestukuose aisku kitaip - visi galintys organizuojasi i teritorine gynyba. Ten ji atstoja daugeli savivaldos organizaciju dabar: didzioji dalis TG veiklos skiriama gyvenvieciu gyvenimo palaikymui. Apsauga nuo marodieriu, tvarkos palaikymas, aprupinimas maistu ir energijos tiekimu, medicinos paslaugos etc Kolkas norinciu medzioti ruskelius daug daugiau uz Ua gynybos poreikius. Ua kariuomene per savaite turejo padvigubeti ( +100 tukst). Del kaimynu tiekimu ginkluotes ir ekipuotes netruksta. Gal problemiskiau tik pristatyti dovaneles i salies rytus ir pietus. Redaguota: zz (2022-03-01 12:11 ) "I am not young enough to know everything."
- Oscar Wilde PS autams profesines paslaugas teikiu skubiai ir nemokamai. |
|
| 2022-03-01 10:42 #708612 | |
|
DR1 [2022-03-01 10:29]: čia yra putkos gyvenimo karas jis tikrai eis all-in užstatydamas savo šalį, jei kas pirma jo bunkeri neužsmaugs. Kazin. Putino aplinkoj ir siaip rusijoje yra protingu ir dar gyvent norinciu zmoniu. Kogero dar mato sviesa tunelio gale. |
|
| 2022-03-01 10:42 #708613 | |
|
200rf.com kas extrymu nori i telegram
|
|
| 2022-03-01 10:53 #708614 | |
|
aryan [2022-03-01 10:42]: DR1 [2022-03-01 10:29]: čia yra putkos gyvenimo karas jis tikrai eis all-in užstatydamas savo šalį, jei kas pirma jo bunkeri neužsmaugs. Kazin. Putino aplinkoj ir siaip rusijoje yra protingu ir dar gyvent norinciu zmoniu. Kogero dar mato sviesa tunelio gale. Pažiūrėk jo paskutinius intervus - vakarai "melo imperija", neonaciai, neliks nenubausti, etc. Nepanašu į šviesios ieškojimą. Ukrainos apginklavimas vakarų ginkluote matyt išvis uždaro bet kokias duris taikiam susitarimui. Nes iš paskutinių įrašų matyti, kad jau ten šluoja viską iš eilės. Fingers crossed, kad visgi atomas liktų ten, kur yra dabar.. More money makes more of who you are.
|
|
|
|
2022-03-01 11:10 #708617 |
|
|
2022-03-01 11:20 #708618 |
|
aryan [2022-03-01 10:42]: DR1 [2022-03-01 10:29]: čia yra putkos gyvenimo karas jis tikrai eis all-in užstatydamas savo šalį, jei kas pirma jo bunkeri neužsmaugs. Kazin. Putino aplinkoj ir siaip rusijoje yra protingu ir dar gyvent norinciu zmoniu. Kogero dar mato sviesa tunelio gale. kaip sako ukrainieciai - gerus rusus laidosim paskutinius ir raudonmedzio karstuose. "I am not young enough to know everything."
- Oscar Wilde PS autams profesines paslaugas teikiu skubiai ir nemokamai. |
|
|
|
2022-03-01 11:31 #708619 |
|
Bulbos izenge i Cernigovo sriti. Prisidirbo ilgiems metams su savo vergisku nuolankumu savo nuo mozaikines sizos kecianciam bulbenfiureriui.
"I am not young enough to know everything."
- Oscar Wilde PS autams profesines paslaugas teikiu skubiai ir nemokamai. |
|
|
|
2022-03-01 11:39 #708621 |
|
Jei Rusija ginasi JT kad tipo čia tik karinė operacija, atakuojami tik kariniai objektai, kad praradimų Rusijos pusė beveik neturi, o visa kita tai čia pati Ukraina savus sprogdina, tai kodėl JT nepasiunčia taikdarių? Taigi galėtų gražiai visus įrodymus sudokumentuoti Hagos teismui.
|
|
| 2022-03-01 11:51 #708622 | |
|
RUSSIA'S DEFENCE MINISTER SAYS RUSSIA WILL CONTINUE OPERATION IN UKRAINE UNTIL IT ACHIEEVS ITS GOALS
RUSSIA'S FOREIGN MINISTER LAVROV SAYS TIME FOR U.S. NUCLEAR WEAPONS IN EUROPE TO BE RETURNED HOME LAVROV SAYS WEST MUST NOT BUILD MILITARY FACILITIES IN COUNTRIES OF FORMER SOVIET UNION Rusų retorika kol kas the same.. More money makes more of who you are.
|
|
| 2022-03-01 12:00 #708625 | |
|
Dar vienas būsimas blokuojamas rusijoj puslapis https://www.nurnberg2022.org
|
|
| 2022-03-01 12:13 #708626 | |
|
Vėjas12 [2022-03-01 10:53]: aryan [2022-03-01 10:42]: DR1 [2022-03-01 10:29]: čia yra putkos gyvenimo karas jis tikrai eis all-in užstatydamas savo šalį, jei kas pirma jo bunkeri neužsmaugs. Kazin. Putino aplinkoj ir siaip rusijoje yra protingu ir dar gyvent norinciu zmoniu. Kogero dar mato sviesa tunelio gale. Pažiūrėk jo paskutinius intervus - vakarai "melo imperija", neonaciai, neliks nenubausti, etc. Nepanašu į šviesios ieškojimą. Ukrainos apginklavimas vakarų ginkluote matyt išvis uždaro bet kokias duris taikiam susitarimui. Nes iš paskutinių įrašų matyti, kad jau ten šluoja viską iš eilės. Fingers crossed, kad visgi atomas liktų ten, kur yra dabar.. Grasinimu neissipildziusiu jau buvo daug ir bus dar. |
|
| 2022-03-01 12:17 #708627 | |
|
Sveiki. Kaip dėl tos kolonos? Per žinias per radiją kalbėjo, kad foto rodo kad kolona 60km ilgio ir juda link Kijevo? Ar galima tikėtis jos sunaikinimo? Bei kada pradės veikti gauti naikintuvai? AR jie nebus iškart sunaikinti priešlektuvinės ginybos?
Visos mano šiame portale išsakytos mintys yra tik mano asmeninė nuomonė. Dėl savo asmeninių investicinių sprendimų spręskite patys arba tarkites su savo finansų patarėjais.
|
|
| 2022-03-01 12:25 #708628 | |
|
paskutinį kartą taip buvo suomijoje.taip pat bombardavo miestus , taip pat važiavo kolonomis, taip pat juos degino. kol nesudegino apie 20 procentų, tol nieko nepasikeitė. dabar bus tas pats . turi sudeginti apie 50000 , kad pradėtu artėti link realybės.
|
|
| 2022-03-01 12:28 #708629 | |
|
bugaga [2022-03-01 12:25]: paskutinį kartą taip buvo suomijoje.taip pat bombardavo miestus , taip pat važiavo kolonomis, taip pat juos degino. kol nesudegino apie 20 procentų, tol nieko nepasikeitė. dabar bus tas pats . turi sudeginti apie 50000 , kad pradėtu artėti link realybės. Link kokios realybės? More money makes more of who you are.
|
|
| 2022-03-01 12:29 #708630 | |
|
realybė yra viena, kai gyvenantis svajose ir fantazijose susiduria su realybe, visada skauda
|
|
| 2022-03-01 12:35 #708632 | |
|
stabdomas bet koks krovinių pervežimas į rusiją ir baltarusija. savaitės bėgyje ištuštės maisto sandėliai. nebebus rušiško pieno pafgaminto iš lenkiškų pieno miltelių....
|
|
|
|
2022-03-01 12:43 #708636 |
|
bugaga [2022-03-01 12:25]: paskutinį kartą taip buvo suomijoje.taip pat bombardavo miestus , taip pat važiavo kolonomis, taip pat juos degino. tuomet Europoje buvo visai kita politinė/karinė situacija, Suomijos ir Ukrainos teritorijų reljefas ir gamtinės sąlygos skiriasi kaip diena ir naktis, o ginklų rūšys ir jų panaudojimas, aviacija, tankai, raketos, laivai (t.y. taktinės galimybės) išvis nesulyginama. Sulyginti galima nebent gynėjų patriotizmą ir ryžtą kovoti. |
|
| 2022-03-01 12:48 #708638 | |
|
bugaga, kaip vertini amerikiečių vaidmenį visoj šitoj istorijoj?
Žolė ta pati, žmonės tie patys, svetimo turto troškimas tas pats.
|
|



