| Autorius | Žinutė |
| Vakar 11:39 #884702 | |
|
|
|
|
Vakar 13:35 #884706 |
|
rimtas [2026-06-25 21:55]: Jeigu nebutu pavirtes spekuliaciniu asetu, tai visi tie tikslai butu pavyke. Visos sitos narative nevekia kai kaina turi dideli kintamuma. Ziurek kad ir i Auksa-jis yra stabilumo garantas, bet jo nominali verte vistiek gan nemazai svyruoja, del tos priezasties 99% money manageriu ir aplamai populiacijos renkasi government bondus, kurie svyruoja maziau nei Auksas, net pridejus palukanas. Zodis Stabilumas tai butent ta ir reprezentuoja-sunkiai pajudinamas. . O btc gali tampyt kaip guma, del to niekam jis neidomus kaip stabilumo uzuoveja. Ir niekada nebus. aš galiu pasakyt tik tiek. jeigu norit vėliau su grafu vienoj valty sėdėt ir žiūrėt, kaip visi į kairę ir į dešinę blaškosi, tai perkat dabar. bet, mano ir tavo pirkimas nėra vienodas. tu perki, nes kali bibarikus ir tau daugiau niekas neįdomu. aš perku, nes pavargau vaikščiot į mitingus ir protestus, pavargau kovot su sistema iš lauko ir rėkti. perku, nes noriu ją keisti iš vidaus. kiekvienas nupirktas satas man yra mažas protestas. čia mano laisvės, kovos ir tylios revoliucijos išraiška prieš tą drakoną monstrą, kuris per pinigus mus laiko pririšęs. ir aš šitoj kovoj tikrai ne vienas. ₿ |
|
Vakar 16:32 #884715
1
|
|
|
Tau derėtų į don Kichotą persivadinti. Ar nematai, kad sistema BTC ir kitas kriptas prarijo, suvirškino ir išš….
|
|
|
Vakar 16:38 #884716 |
|
kaip tik atvirkščiai. jei būtų prarijus, tai nereikėtų kasdien aiškinti, kad jis bevertis.
sistema priėmė tai, ko negalėjo sustabdyti. |
|
| Vakar 17:10 #884719 | |
|
tie kas btc gerbejai tures proga po 49 pirkt , o gal ir ta pramuš ir eis dar žemiau , nes neužsitvirtino auksciau linijos kaip jau minėjau aunksčiau |
|
| Vakar 18:44 #884723 | |
|
bet be rudens manau nieko nebus . vasara atostogu metas , nelaikas žiurėti i grafikus |
Norėdami rašyti forume, turite užsiregistruoti, o jei jau registravotės- prisijungti.



1